Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(saulesmamyte @ 2007 11 10, 21:06)
Labai aciu uz grazius zodzius 4u.gif



irnesakyk.gif kad tik macytu biggrin.gif dar kartais pagalvoju, buna, kad pacios mamos nenori "vel prasideti" su vyrais ,ir net nepastebi ar nenori, kad kazkur salia kazkas zvilgsnius laido, reiktu nebijoti isileisti i gyvenima spalvu, kad ir nerimtam flirtui mirksiukas.gif , vis smagiau gyventi.
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 11 11, 16:08)
vis smagiau gyventi.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 11 11, 18:08)
irnesakyk.gif  kad tik macytu  biggrin.gif  dar kartais pagalvoju, buna, kad pacios mamos nenori "vel prasideti" su vyrais ,ir net nepastebi ar nenori, kad kazkur salia kazkas zvilgsnius laido, reiktu nebijoti isileisti i gyvenima spalvu, kad ir nerimtam flirtui  mirksiukas.gif , vis smagiau gyventi.

drinks_cheers.gif wub.gif As labai daug iskenciau per siuos metus del sunelio verysad.gif Jau galvojau,kad jo neteksiu,bet buvom stiprus ir viska atlaikem.Gyvenom ligoninese ir istverem operacija 4u.gif Ir tuo siunkiu metu man norejosi,kad butu salia vyras ir mane palaikytu moraliskai,kad galeciau i ji atsiremti ir issiverkti.Bet nieko nebuvo salia ir kai matydavau,kai pas kitus vaikucius ateina teciai man labai suspauzdavo sirdi verysad.gif Bet as turejau buti stipri del sunaus ir tokia buvau,jis manes nemate verkiancios.As tikiu,kad kazkada atsiras mano gyvenime vyras ir mes visi busim laimingi wub.gif Labai norejau issikalbeti.Tikiuosi,kad mane suprasit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesmamyte @ 2007 11 12, 15:20)
ir kai matydavau,kai pas kitus vaikucius ateina teciai man labai suspauzdavo sirdi verysad.gif


gyventi lengviau kai nelygini savo situacijos su kitu gyvenimu. reikia ismokti dziaugtis tuom ka turime - vaikai, tevai, draugai, namai, ....... ir t.t. nereikia gaileti saves uz tai, kad neturime to, ka turi kiti ir nereikia galvoti, kad privalome tai tureti (gal kada turesime net ir daugiau, kas zino).. patikekit, taip tikrai lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
100 procentų pritariu Viktutei. Tiesa yra viena- ir tau yra pavydinčių wink.gif Tu to nė neįtari. Man tai visada yra tarsi varomoji jėga tas faktas, kad yra žmonių, kurie lyg už pavyzdį naudoja mano gyvenimą ir mano susiklosčiusią situaciją. Aukščiau galvą, mamulka wink.gif Ėjimas į priekį, nesižvalgant atgal, yra gyvenimo progresas. Nereikia regresų lotuliukas.gif tongue.gif Mano vaikiuko tėvas tai net nežinau, kuriam pasaulio krašte šiuo metu, ir ne tik šiuo metu, bet pastaruosius trejus metus. Na ir ka, baikė irnesakyk.gif Ramiakas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2007 11 12, 19:32)
100 procentų pritariu Viktutei. Tiesa yra viena- ir tau yra pavydinčių wink.gif Tu to nė neįtari. Man tai visada yra tarsi varomoji jėga tas faktas, kad yra žmonių, kurie lyg už pavyzdį naudoja mano gyvenimą ir mano susiklosčiusią situaciją. Aukščiau galvą, mamulka wink.gif Ėjimas į priekį, nesižvalgant atgal, yra gyvenimo progresas. Nereikia regresų  lotuliukas.gif  tongue.gif Mano vaikiuko tėvas tai net nežinau, kuriam pasaulio krašte šiuo metu, ir ne tik šiuo metu, bet pastaruosius trejus metus. Na ir ka, baikė  irnesakyk.gif Ramiakas  4u.gif

Aciu AgnePagne tu moki praskaidrinti nuotaika thumbup.gif wub.gif Ir mes nezinom kuriam kraste musu tetis 4u.gif Na ir nereikia mums jo! 4u.gif
Atsakyti
[quote=Viktute,2007 11 12, 15:54]
gyventi lengviau kai nelygini savo situacijos su kitu gyvenimu.

drinks_cheers.gif Ir kam lyginti, matydami tam tikra isore, nezinome kas jos viduje. Jei net artimieji kartais sugeba pavaizduoti idile, kai tokios nera, tai ka kalbet apie svetimus, o dar pacios kartais dadedam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesmamyte @ 2007 11 13, 00:13)
Aciu AgnePagne tu moki praskaidrinti nuotaika  thumbup.gif  wub.gif Ir mes nezinom kuriam kraste musu tetis 4u.gif Na ir nereikia mums jo! 4u.gif

Na smagu, kad bent taip galiu padėti ax.gif blush2.gif

Tiesiog mes moterys pati tikriausia jėga bis.gif
Papildyta:
[quote=prettiness,2007 11 13, 00:16]
[quote=Viktute,2007 11 12, 15:54]
gyventi lengviau kai nelygini savo situacijos su kitu gyvenimu.

drinks_cheers.gif Ir kam lyginti, matydami tam tikra isore, nezinome kas jos viduje. Jei net artimieji kartais sugeba pavaizduoti idile, kai tokios nera, tai ka kalbet apie svetimus, o dar pacios kartais dadedam doh.gif
[/quote]
Jooooo g.gif Būna poros, kuriose partneriai atrodo gerbia vienas kitą, tos šeimos tampa tarsi pavyzdinėmis, minimos kaip sektinas pavyzdys. Ir staiga vieną dieną ima ir sugriūna šeima. Ir visiems būna šokas, nuostaba, visi patikėti negali. Fasadas ne visada yra tikrasis vaizdas. Yra dar ir karkasas, laikantis fasadą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2007 11 13, 01:54)
Na smagu, kad bent taip galiu padėti ax.gif  blush2.gif

Tiesiog mes moterys pati tikriausia jėga  bis.gif
Papildyta:

Jooooo g.gif Būna poros, kuriose partneriai atrodo gerbia vienas kitą, tos šeimos tampa tarsi pavyzdinėmis, minimos kaip sektinas pavyzdys. Ir staiga vieną dieną ima ir sugriūna šeima. Ir visiems būna šokas, nuostaba, visi patikėti negali. Fasadas ne visada yra tikrasis vaizdas. Yra dar ir karkasas, laikantis fasadą wink.gif

drinks_cheers.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Saulesmamyte, tu laikykis. Esi stipri, net pati nežinai (ar anksčiau to nežinojai) kokia stipri. Bus tos šilumos tavo gyvenime, gyvenimas visada atlygina už šilumą, gerumą. Bus artimų žmonių, bus draugių ir draugų 4u.gif

Ir visu 100 % pritariu Viktutei ir AgneiPagnei, esi kažkam pavyzdys.
Aš pati visai neseniai labai nustebau, kai sutikau vieną buvusį gerbėją, o jis man ir sako, žinai Jūs taip šauniai su sūneliu tvarkotės, kad aš ne vienai moteriškei apie jus pasakojau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bite_Maja: 14 lapkričio 2007 - 11:16
QUOTE(saulesmamyte @ 2007 11 12, 17:20)
drinks_cheers.gif  wub.gif As labai daug iskenciau per siuos metus del sunelio verysad.gif Jau galvojau,kad jo neteksiu,bet buvom stiprus ir viska atlaikem.Gyvenom ligoninese ir istverem operacija 4u.gif Ir tuo siunkiu metu man norejosi,kad butu salia vyras ir mane palaikytu moraliskai,kad galeciau i ji atsiremti ir issiverkti.Bet nieko nebuvo salia ir kai matydavau,kai pas kitus vaikucius ateina teciai man labai suspauzdavo sirdi verysad.gif Bet as turejau buti stipri del sunaus ir tokia buvau,jis manes nemate verkiancios.As tikiu,kad kazkada atsiras mano gyvenime vyras ir mes visi busim laimingi wub.gif Labai norejau issikalbeti.Tikiuosi,kad mane suprasit blush2.gif

Ai, nesakysiu, kad neetiška, nemandagu klausti, o tiesiog paklausiu- kas tavajam sūneliui nutiko, kad prireikė net operacijos? Ta prasme, kas per liga jį kankina?
Atsakyti
QUOTE(Bite_Maja @ 2007 11 14, 13:06)
Saulesmamyte, tu laikykis. Esi stipri, net pati nežinai (ar anksčiau to nežinojai) kokia stipri.  Bus tos šilumos tavo gyvenime, gyvenimas visada atlygina už šilumą, gerumą. Bus artimų žmonių, bus draugių ir draugų 4u.gif

Ir visu 100 % pritariu Viktutei ir AgneiPagnei, esi kažkam pavyzdys.
Aš pati visai neseniai labai nustebau, kai sutikau vieną buvusį gerbėją, o jis man ir sako, žinai Jūs taip šauniai su sūneliu tvarkotės,  kad aš ne vienai moteriškei apie jus pasakojau tongue.gif

Aciu tau labai drinks_cheers.gif wub.gif 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(AgnePagne @ 2007 11 14, 14:15)
Ai, nesakysiu, kad neetiška, nemandagu klausti, o tiesiog paklausiu- kas tavajam sūneliui nutiko, kad prireikė net operacijos? Ta prasme, kas per liga jį kankina?

AgnePagne klausk visko kas tave domina pasistengsiu atsakyti 4u.gif

Mano suneliui Toniukui yra dauno liga ir jis pries metus pradejo labai sirgti,tai musu seimos gyd puse metu jam skirdavo vis kitus antibijotikus ir jam po puses metu visai pablogejo,kai atsigulem i ligonine jam nustate,kad yra kraujo uzkretimas,plautyje vanduo ir slapimo pusles uzdegimas.Galvojau,kad jo jau neteksiu,bet jis antra karta issikapste is mirties,nes jis gime negyvas is zaliu vandenu ir vos buvo atgaivintas.Ir nuo to karto,kai susirgom mes apsigyvenom ligonineje doh.gif Savaite pabunam namie,o dvi ligonineje ir istisai budavo leidziami antibijotikai.Jis taip nusilpo,kad jam jau niekas nepadedavo.Ir daktarai jam pripaise visokiu ligu kuriu net jam nera doh.gif Labai nusivyliau musu daktarais ir viena skyr vedeja galeciau net i teisma paduoti doh.gif Kai viena karta viena gyd nusiunte mus pas LOR ir ji pasake,kad jam skubiai reikalinga adenoidu ir tonziliu salinimo operacija.Tai mes greitai susiradom gera gyd ir jis mus paeme operuoti.Pries operacija man buvo pasakyta,kad mano vaikas gali nukraujuoti,gali buti labai rimtu komplikaciju ir t.t.nes jis buvo labai silpnas ir neseniai po abtibijotiku kurso,bet as rizikavau,nes kitos iseities nebuvo ir sutikau operuoti,nes pasitikejau tuo gyd,nes zinojau,kad sunus tikrai gerose rankose.Kai ji operavo,tai galvojau,kad isprotesiu.Viskas praejo gerai isgulejom ilgai ligonineje,viskas sugyjo,sunelis atsigavo ir mes jau beveik dvi sav namuose ir jau einam i lauka thumbup.gif Na as ir issipleciau cia pasakodama blush2.gif Tai va tokia musu istorija ax.gif
Atsakyti