Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

galima ir vienai auginti vaikus ir maziau galvoti tai, kur susirasti vyra. Kai maziausiai apie tai mastai, tai ir atsiranda padorus zmogus. O kai galvoja apie naujo vyro savo gyvenime paieskas, tai ir pasitaiko visokie liurbiai.
Atsakyti
Kazkuri moteris klause ,kur ieskojote vro.Nepykote,bet kvailas klausimas...Meile ateina tada kai tu jos nelauki ir nesitiki.Paieskose galte sutikti alfonsa ar eiline gyvenimo nelaime.As sutikau savaji darbe,jis mane pakalbino,pakviete i pasimatyma ir tt.O baruose,restoranuose ir pirslybuose renkasi visokie palemekai.Daznas ieskosi sau tarnaites,"gaspadines" ir lovos partneres.Kaip vienas pazystamas,zmonai mirus po menesio emesi ieskotis "gaspadines",kadi turgu nestu jo triusius,darzoves prekiauti,maista ruostu,miegotu su juo,darzus ravetu.Bet norejo sudaryti sutarti,kad si neperedentuotu i jo pingus ir turta biggrin.gif.Dar viena vedusi liurbi zinau,kuris nusipirkes kameras filmuoja moteris sex metu.Yra tokios slaptos kamerytes "zuciokai".Panu ieskosi per pazinciu portalus. g.gif .Nepasitikiu tais portalais ir pirslybomis,netikes reikalas.Auginkite ramiai vaikelius ir dziaukites savo laisve.Keliaukite,gyvenkite savo malonumui.Butent kelionese nutinka kazkas malonaus. 4u.gif
Atsakyti
sveikos vienisos mamytes, ar irgi prie jusu noreciau prisijungti smile.gif pati auginu 2 vaikucius viena....dukrai greit 14, o sunui bus 5-eri...pirmasis vyras mires, o su sunaus tevu nebendraujant nuo sunaus 1 metuku....ir kas skaudziausia nuo to laiko savo sunaus nemate, nei rodo nora matyti...tiesiog susirado kita ir po 3menesiu vede ja....niekada nesitikejau kad man toks skirtas gyvenimas....esu is vln, tad jei atsirastu norinciu panasaus likimo realiam bendravimui smile.gif mielai lauksiu zinuciu...
Atsakyti
QUOTE(clonc-astaz @ 2012 03 08, 19:46)
Kazkuri moteris klause ,kur ieskojote vro.Nepykote,bet kvailas klausimas...Meile ateina tada kai tu jos nelauki ir nesitiki.Paieskose galte sutikti alfonsa ar eiline gyvenimo nelaime.As sutikau savaji darbe,jis mane pakalbino,pakviete i pasimatyma ir tt.O baruose,restoranuose ir pirslybuose renkasi visokie palemekai.Daznas ieskosi sau tarnaites,"gaspadines" ir lovos partneres.Kaip vienas pazystamas,zmonai mirus po menesio emesi ieskotis "gaspadines",kadi turgu nestu jo triusius,darzoves prekiauti,maista ruostu,miegotu su juo,darzus ravetu.Bet norejo sudaryti sutarti,kad si neperedentuotu i jo pingus ir turta biggrin.gif.Dar viena vedusi liurbi zinau,kuris nusipirkes kameras filmuoja moteris sex metu.Yra tokios slaptos kamerytes "zuciokai".Panu ieskosi per pazinciu portalus. g.gif .Nepasitikiu tais portalais ir pirslybomis,netikes reikalas.Auginkite ramiai vaikelius ir dziaukites savo laisve.Keliaukite,gyvenkite savo malonumui.Butent kelionese nutinka kazkas malonaus. 4u.gif

Puikiai pasakyta drinks_cheers.gif pati nusivyliau po skyrybų tais pažinčių puslapiais, visi tik naudos sau ieško... o be vyro nė viena dar nenumirė, svarbiausia - mylėti save ir gyvenimą wub.gif ir nepamiršti, cit.: "be aistros nėra energijos, o be energijos nėra nieko" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapišė: 11 kovo 2012 - 14:50
QUOTE(given444 @ 2012 03 07, 08:31)
vat cia tikka parasete istorija, kad moteris ir trys vaikai. uf, galvoju - jau uztenka. bet susirado vyra, ir dar du vaikai atsirado. gerai, jei moteris NORI tokios seimos.  BET jei moteriai jau per akis, ir ji nori kitur save realizuoti? o vyras mylimas saliai, bet liudi, nes bendr vaiko nebus?



Visada reikia ieskoti kompromisu. Jei likai viena su keliais vaikais ir nori susirasti padoru vyra, kuris pades tau juos auginti, tai jei vyras nori savo koki vaikeli tureti, tada reiktu arba ryztis tam,arba nesieti ateities su tokiu vyru, o toliau gyventi vienai ir realizuoti save kitose srityse. Santykiuose yra visada davimas ir gavimas. Negali tiketis tik gauti nieko neduodamas mainais.
Atsakyti
uztat geriau kai vyras jau turi savo vaiku, ir daugiau nenori. labai turiu nemazai pazistamu, kurie turi vaiku is buvusiu santuoku, o patys tiesiog draugauja ir tiek. jiem nebereik vaiku, ir nieko. tokios poros, na taip fainai is sono atrodo. gaivu, antra jaunyste, ir svarbiausia lygybe - visi vaikai vienodam statuse-nera svetimuju, nera to branduolinio vaiko, ju bendro-kuomet kiti tarsi uz borto atsiduria.
Atsakyti
Na, jei kam patinka taip alia susitikineti ir draugauti, tai smagu. Jei reiketu kartu sueiti i kruva ir gyventi su savais vaikais ir svetimais, kur ne tik romantika ir bendri pietus, bet ir pilka kasdienybe, tai tikrai daug priimtinesnis variantas butu gyventi tik su savais vaikais, nors ir daugiau ju butu. Savi marskiniai juk arciau kuno smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Rasau as Jums, nes taip pat tuoj busiu vienisa mama su 2 vaikuciais, ieskojau tokios temos paskaityti kaip gyvena kitos vienisos mamos... nezinau kodel, gal reikia drasos, postumio skirtis su vyru, paguodos...siuo metu dar gyvenu su vyru, bet nebegaliu daugiau...nebezinau kas esu...pasidariau pikta...zinau, kad be jo mums bus daug lengviau...jausimes laisvesni, niekas nervu negadins, nebebusiu pikta savo vaikams...Nebekenciu saves, savo busenos...
Tik pasakysiu Jums savo didziausia baime, kad abu mano vaikai nuo skirtingu vyru..Su pirmu vyru issiskyriau, nes jis mane paliko isvaziavo i uzsieni uzdarbiauti mazyliui buvo tik 1 metukai, po 2 metu suradau kita partneri...neplanavau su juo vaiku pastojau vartodama kontraceptikus, vos plauku nenusiroviau...koookios sunkios dienos man buvo, kol apsisprendziau gimdyti...Dabar turiu nuostabu suneli, bet su vyru nieko gero...toks nuobodus nesidomintis gyvenimu, musu poziuris, norai, svajones nesutampa...taip ir egzistuoju su juo, noriu skirtis...Bijau, bet svajoju apie meile ir reikia man to vyro, tikrai esu is tu moteru kur reikia...bet bijau koks jo poziuris bus i moteri kuri jau turi 2 vaikus nuo skirtingu vyru...jei noresiu 3-io???Taip ir gyvenu su baisiu KALTES jausmu, kuris mane is proto veda....
Atsiprasau, kad tiek prirasiau tiesiog, tikriausiai norejau issilieti...
Atsakyti
Sveikos mamytes !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif si tema as sukuriau ,kai buvau vienisa su dviem vaikais .dabar as vel nescia ,mes laukiam sesutes ir as esu be galo laiminga,pas mane viskas tvarkoj,mano vyras labai sutaria su mano berniukais ,mes esam tikra seima .jums visiems noriu palinketi daug stiprybės laimes ir meiles !!!niekada negalvokite,kad jeigu jus dabar vienisa su vaikas, gyvenimas sustojo,NE tikrai ne, gyvenimas tesiasi ir jus dar sutiksite savo gyvenimo meile ir busite laimingi ir jus ir jusu vaikai !!!Bukit laimingi !!!
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2012 04 14, 16:12)
Sveikos mamytes !!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  si tema as sukuriau ,kai buvau vienisa su dviem vaikais .dabar  as vel nescia ,mes laukiam sesutes ir as esu be galo laiminga,pas mane viskas tvarkoj,mano  vyras labai sutaria su mano berniukais ,mes esam tikra seima .jums visiems noriu palinketi daug stiprybės  laimes ir meiles !!!niekada negalvokite,kad jeigu jus dabar vienisa su vaikas, gyvenimas sustojo,NE tikrai ne, gyvenimas tesiasi ir jus dar sutiksite savo gyvenimo meile ir busite laimingi ir jus ir jusu vaikai !!!Bukit laimingi !!!

Labai aciu uz grazius zodzius, kuriems visiskai pritariu ! smile.gif Tikrai galima surasti savo antra pusele bunant vienisai su keliais vaikais. Ar irgi jau greitai isteku uz puikaus vyro, o po to jau planuosim bendra vaikuti, mano mergaitems sesute ar broliuka smile.gif
Atsakyti
nuostabu, mergaitės smile.gif
kai man vel uzeis eiline depresija del vienatves,bei netikejimas, kad su dviem vaikais moteriai ner sansu - - visad prisiminsiu sias laimingas istorijas kaip irodyma, kad IR TAIP BUNA (na, kaip pasakose )
smile.gif
Atsakyti
cia tie du vaikai tai jau kazkokia tarybine riba ar kaip? yra ir su 4 vaikais, kurie kuria seimas.... bet net i antra vyra nereikia kaip i valti isikibti. antrines seimos, pagal statistika dar labiau surya. jei pirmoji santuoka 50proc skyrybos, tai antroji - 90proc. bet...zmogui vilties neismusi, ir tai gerai. smile.gif
Atsakyti