Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(Maarit @ 2011 05 01, 11:43)
Važiavau su vaikais apsipirkti, na o jis pasiūlė susitikti  ax.gif  Nelabai norėjosi per pirmą pasimatymą savo išdykėlius rodyt  doh.gif  Na galvoju tegul baigsis mūsų draugystė kol dar neįsimylėjau, nes patiko jis man ir susitikimo su juo laukiau ilgokai



Nelabai supratau šito sakinio Na galvoju tegul baigsis mūsų draugystė.

Na, su kai kuriais neišeina pasimatyti be vaiko. Aš stengiuosi per daug nerodyti kiekvienam vaiko per pirmą susitikimą. Bet būna, kad į namus atvaro, tai vaiką ir pamato. Jei jiems gerai su vaiku matytis iš karto, tai man irgi gerai. Be to, labai gerai galima nepatikusiu atsikratyti, kai vaikas šalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2011 05 01, 20:36)
Nelabai supratau šito sakinio Na galvoju tegul baigsis mūsų draugystė.

Na, su kai kuriais neišeina pasimatyti be vaiko. Aš stengiuosi per daug nerodyti kiekvienam vaiko per pirmą susitikimą. Bet būna, kad į namus atvaro, tai vaiką ir pamato. Jei jiems gerai su vaiku matytis iš karto, tai man irgi gerai. Be to, labai gerai galima nepatikusiu atsikratyti, kai vaikas šalia smile.gif


Oho, o tai ka vaikui galvot, kai i namus pas mama atvazineja kazkokie dedes? Ne ne, as tai vaikam nenoreciau kiekviena sutikta rodyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 04 29, 14:25)
O mano draugas, su kurio norejau sieti ateiti. Vakar prisigeres verke, kad nepatempia manes su mano 2 vaikais nei psichologiskai nei fiziskai. Tiesa jie su vaikais skirtigom kalbom bendrauja dar tas prisidejo. Bet man liudna.
O KAS MANE SU DVIEM NEKLAUZADOM PATEMPS????????????????????????
Man liudna, graudu...
Tevui vaiku nereikia, net mano tevai nenori su manim giventi, nes jiems per sunku. Tai kas gi ???? As taip nenoriu buti viena, taip noriu normalios seimos, taip  stengiuosi buti grazi gera idomi.. nesigauna.. jiems per sunku doh.gif


O tu negalvok, kas tave temps. Tiesiog gyvenk tikedama, kad gal kuria nors grazia diena ims ir atsiras TAS, kurio tu lauki, ir kuris taves laukia....ir jam tu busi pati graziausia ir idomiausia - tokia, kokia esi. o BELAUKDAMA TIESIOG GYVENK, skirk daug demesio savo neklauzadoms, nepamirsk pasigrozeti saule, zalia zole, idomiu debeseliu, pasvajok, neprisirisdama prie laukiamo rezultato. Nes sakoma, kai per daug norisme, atbaidome laukiama veiksma.
Pamatysi, viskas bus gerai,ateis ir tavo laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2011 05 02, 10:12)
Oho, o tai ka vaikui galvot, kai i namus pas mama atvazineja kazkokie dedes? Ne ne, as tai vaikam nenoreciau kiekviena sutikta rodyti  schmoll.gif



Kažkokie dėdės? Vaiką pamato tik vienas kitas, tiksliau tie, kurie nusipelno biggrin.gif
Atsakyti
O aš, nesijaučiu nemylima. Viena uginu dvi panas (vienas vaikas sunkus lygonoukas) gyvenu iš pašalpų, nes slaugyti ir dirbti tiesiog neimanoma (nebent darbas tik pora val. per diena būtų, ir tik tuo metu kai vaikai darze ir neserga ir ju nereikia vezti į poliklinikas) Apie tai, kad mano vienas vaikų šiek tiek kitoks sužinojau tik šia vasarą, o patikėjau tik dabar. Nežinau ką daryti, juk jai reikės skirti visą dėmėsi. Gal kreiptis į teismą dėl alimentų padidinimo? Juk dirbti man bent dar kelis metus nesigaus. Aš iki paskutiniųjų stengsiuos savo vaiką ištempti iki normalaus ir tuo tikiu. jei investuosiu daug laiko ir pinigų viskas bus gerai.
Reikia greit susirasti diedą, kad padėtų finansiškai smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 10 14, 23:43)
O aš, nesijaučiu nemylima. Viena uginu dvi panas (vienas vaikas sunkus lygonoukas) gyvenu iš pašalpų, nes slaugyti ir dirbti tiesiog neimanoma (nebent darbas tik pora val. per diena būtų, ir tik tuo metu kai vaikai darze ir neserga ir ju nereikia vezti į poliklinikas) Apie tai, kad mano vienas vaikų šiek tiek kitoks sužinojau tik šia vasarą, o patikėjau tik dabar. Nežinau ką daryti, juk jai reikės skirti visą dėmėsi. Gal kreiptis į teismą dėl alimentų padidinimo? Juk dirbti man bent dar kelis metus nesigaus. Aš iki paskutiniųjų stengsiuos savo vaiką ištempti iki normalaus ir tuo tikiu. jei investuosiu daug laiko ir pinigų viskas bus gerai. 
Reikia greit susirasti diedą, kad padėtų finansiškai smile.gif  blush2.gif



Aš gal būsiu labai subjektyvi ir kalbėsiu vien tik iš savo varpinės, bet diedai neskuba pinigais švaistytis moterims, o juo labiau jų vaikams.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2011 10 15, 12:15)
Aš gal būsiu labai subjektyvi ir kalbėsiu vien tik iš savo varpinės, bet diedai neskuba pinigais švaistytis moterims, o juo labiau jų vaikams.


Na sita pastebėjau smile.gif Bet toks jausmas, kad kazkur vaiksto tas, kuris skubės ir su dideliu malonumu pirks vaikam ledus, lepins karuseliuose ir žiurės į mane mylinčiom akym smile.gif blush2.gif
Matyt esu perdėta optimistė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 10 15, 14:14)
Na sita pastebėjau smile.gif Bet toks jausmas, kad kazkur vaiksto tas, kuris skubės ir su dideliu malonumu pirks vaikam ledus, lepins karuseliuose ir žiurės į mane mylinčiom akym smile.gif  blush2.gif
Matyt esu perdėta optimistė smile.gif



Aš irgi tokia:) Kai išgirstu nuomonę, maždaug kas tave čia griebs su dviem vaikais, aš mintyse iš kart galvoju: o ims ir griebs cool.gif tik momento sulauti reikia. Svarbu tikėti ir įsivaizduoti tai, ko labai nori.
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2011 10 19, 11:59)
Aš irgi tokia:) Kai išgirstu nuomonę, maždaug kas tave čia griebs su dviem vaikais, aš mintyse iš kart galvoju: o ims ir griebs cool.gif tik momento sulauti reikia. Svarbu tikėti ir įsivaizduoti tai, ko labai nori.

drinks_cheers.gif

Vadinasi pakviesiu Tave į savo vestuves užsienyje smile.gif Žinau, kad mano vyras bus užsenietis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 10 19, 12:29)
drinks_cheers.gif

Vadinasi pakviesiu Tave į savo vestuves užsienyje smile.gif Žinau, kad mano vyras bus užsenietis ax.gif


Tai laukiu nesulaukiu, aš gaudysiu nuotakos puokštęsmile.gif

Nežiūrėjote nieks filmo ,,The secret" ( arba knygos) ? ten sakoma, kad ne tik reikia žinoti, ko nori, bet įsivaizduoti, kad jau turi, ir dėkoti už tai smile.gif
Atsakyti
Vienišos mamos su dviem vaikais retai užsuka į SM, matyt, sukasi kaip voverės rate.
Pačiai keista, kad ir aš viena auginu du.... smile.gif Tokio likimo pati sau niekad nebūčiau išprognozavus....Tas gyvenimas pilnas staigmenų.
Žinot, ko trūksta labiausiai šiuo momentu? Ogi likimo draugių... ax.gif Tokių, kurios vienos irgi augina du vaikus. Juk mes šiek tiek kitokios, nei standartinė šeima, tiesa? Išsiskyrusi pastebėjau, kad mano, kaip vienišės, gyvenimo specifika kitokia nei santuokoj gyvenančių pažįstamų....Aš galiu laisviau lanksčiau planuoti savo laiką ir panašiai...Todėl jaučiu, kad labai norėtųsi surasti tokių, kaip aš. Kartu kažką nuveikti, pasipasakoti ar pasiguosti, pasijuokti kartu, ar tiesiog kartu su vaikais kažkur nueiti. Galit parašyti man AŽ, aš iš VLN.
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2011 10 25, 07:34)
Vienišos mamos su dviem vaikais retai užsuka į SM, matyt, sukasi kaip voverės rate.
Pačiai keista, kad ir aš viena auginu du.... smile.gif Tokio likimo pati sau niekad nebūčiau išprognozavus....Tas gyvenimas pilnas staigmenų.

Niekas to neplanuoja ax.gif
Atsakyti