Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(fashion @ 2011 04 08, 18:17)
Kad ir kaip butu liudna, ir kaip bijau pripazinti, bet lieku viena su dviem vaikuciais pabiruciais..



Bijojau ir aš likti viena su dviem berniukais. Ilgai nesiryžau skirtis. Atrodė kad vaikams būtinas tėvas. Bet po ilgų svarstymų išsiskyriau. Ir nesugailiu smile.gif nes dabar aš jau gyvenu su kitu ir jam mano berniukai kaip savi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2011 04 08, 19:17)
Kad ir kaip butu liudna, ir kaip bijau pripazinti, bet lieku viena su dviem vaikuciais pabiruciais..




Suprantu verysad.gif ...

Bet merginos atsakykit....kaip jus apsisprendziate, kaip pasirystate padeti taska? As vis siubuoju siubuoju....bijau ir nebijau...vaikai irgi du...sunku, visi aplinkui saukia-tu kvaila, apie vaikus galvok, vyras nemusa ir ok....bet nebegaliuuuuu... Sveriu sveriu...neapsisprendziu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bambioske @ 2011 04 10, 12:40)
Suprantu  verysad.gif ...

Bet merginos atsakykit....kaip jus apsisprendziate, kaip pasirystate padeti taska?  As vis siubuoju siubuoju....bijau ir nebijau...vaikai irgi du...sunku, visi aplinkui saukia-tu kvaila, apie vaikus galvok, vyras nemusa ir ok....bet nebegaliuuuuu... Sveriu sveriu...neapsisprendziu.. doh.gif


Kol dar sveri - nesiskirk. Kai jau zinosi 100%, kad nebenori gyventi su tuo zmogum, tada jau viskas. Pas mane vyras nusprende, kad mums reikia skirstytis, nes jis nori kurti nauja gyvenima. Taip kad pati gal buciau ir neapsisprendus, nors jau paskutiniai menesiai seimoj buvo tragiski doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 10 balandžio 2011 - 13:35

QUOTE(Maarit @ 2011 04 08, 20:42)
Bijojau ir aš likti viena su dviem berniukais. Ilgai nesiryžau skirtis. Atrodė kad vaikams būtinas tėvas. Bet po ilgų svarstymų išsiskyriau. Ir nesugailiu  smile.gif  nes dabar aš jau gyvenu su kitu ir jam mano berniukai kaip savi  wub.gif


drinks_cheers.gif
atsimenu kaip man kazkada pasake mociute : vyrai myli vaikus tu moteru, kurias myli..... ir kuo ilgiau gyvenu tuo labiau isitikinu ta tiesa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bambioske @ 2011 04 10, 12:40)
Suprantu  verysad.gif ...

Bet merginos atsakykit....kaip jus apsisprendziate, kaip pasirystate padeti taska?  As vis siubuoju siubuoju....bijau ir nebijau...vaikai irgi du...sunku, visi aplinkui saukia-tu kvaila, apie vaikus galvok, vyras nemusa ir ok....bet nebegaliuuuuu... Sveriu sveriu...neapsisprendziu.. doh.gif

jau beveik trys metai,kaip aš gyvenu su kitu vyru,irgi du vaikai,ir mes puiki šeima,viskas pas mus gerai ,kaip prisimenu ,koks gyvenimas buvo su vaikų tevu ir kam aš tiek kentejau ,temos pradžioj aš irgi niekaip niegalejau apsispresti,ateis tas laikas ir viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Galima sakyti esu vienisa mama su dviem mazais vaikais. Su vyru neiissiskyreme, bet jau apie 9 meniasius gyvename atskirai, seip bendraujame normaliai,bet mane zudo jo girtuokliavimas. Jau 2 metus statomes savo nuosava nama, birzelio men planavome jau kraustytis i naujus savo namus. Tai ir svarstau ar reikia ir toliau kenteti tuos juo girtuokliavimo suolius.
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2011 04 08, 19:17)
Kad ir kaip butu liudna, ir kaip bijau pripazinti, bet lieku viena su dviem vaikuciais pabiruciais..

Eglute, ne nelieki tikrai viena. As nenoriu skirtis su tavimi, vat. Barniu buna visose seimose ir juos galima isspresti. Man labai svarbus yra musu vaikai, as juos labai myliu ir tu pati tai matai ir zinai. Kad ir kaip ten butu vaikai tikrai tures ir tikra mama ir tikra teti, vat.
Buciuoju jus visus ir atleisk jei kas buvo ne taip. Visi klystame, vieni daugiau, kiti maziau, bet as tikrai nenoriu skirtis su tavimi.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 03 28, 14:10)
nieko ner izeidziancio. normalus klausimai.
mano pirmas ex labai kompaneiskas, ne lietuvisko kraujo. tai jis zinojo, kad man draugia svarbu, turejom daugf bendru draugu, tai svarbu, iki santuokos. jie ir toliau isliko, visad zmoniu pilni namai budavo, aiksu, su protu, turedavom laiko sau. issiskyrem del kitu dalyku. ir dabar normaliai sutariam, toks pats jis...pasisnekam apie bendrus draugus, ar jei susitinkam su bendrais draugais, pasiplepam(nors spec to neorganizuojam). pavyzdys. vakar vt atvede vaika po savaitgalio. pas mane sedejo drauge su vaiku. ta drauge su mano ex pazystama dar nuo tu laiku "kai buvom kartu". tai jei dejo "razgavora nebloga", pple ple ple, visai smagu. visi trys paplepejom ir tt.

as tai kalbu ne apie tusus atskirai. geriau kai visi su draugais tusinasi. arba kitas atvejis, kas man labai svarbus: jei draugei reik pagalbos, rimtos, o ne paplepet prie kavos, viska padarysiu. pvz, viena drauge, medicina studijuojanti, pas mane pries egzus daznai nakti mokydavosi, jos teveliai tokie, kad sugebedavo su atjungta elektra gyvent (skolu nesusimokeje) na ir tt. visad atidarau zmogui duris.

man tai isvis idomus kitas dalykas, cia gal nelabai i tema. vat as, sakykim, tai as. galima pvz daryt prielaida, kad mane paliko, nes as tokia visus mylinti, visi man vienodai brangus, na tokia pa dusam, ir tt. bet jei ltv skiriasi tiek daug seimu, o kitos mano pazystmaos yra "tradiciskos'-kiek paziuriu, dauguma ju tylios peles, dauguma ju kepa, verda tiems savo vyrams, vaikai-darbas, nieko daugiau nemato, ir VISTIEK buna paliktos. forumuose temos: VISKA del jo aukojau, DRAUGIU atsisakiau, durna kvaisa, o jis - VISTIEK MANE PALIKO, TAPAU NEIDOMI... vot as tada pagalvoju: as bent issiskyrus buciau del to, kad as - esu as, turiu pomegiu, esu uzsiemusi, veiklos ir draugu neisspardau. man bent negaila mano laiko, negeda pries zmones. o tos kitos? kurios atsiskytre nuo visu idant 'puoseletu zidini", o poto buna pamestos? turejau drauge, kuri visas mus spjove po vestuviu, o poto...kai buvo jai blogai, tai vel musu prisireike...na, nesmagu jai buvo, patikekit. ne taip yra su draugais. jie ne "ciuciukas', kada pamosi pirstu, kad vel atbegtum, likucius islaizyt. as visai neagituoju kad draugus mylekit KAIP vyra. bet draugai turi buti vertinami. MAN draugyste labai aukstoj vietoj prioritetu skalej. labai rimtai ziuriu i tai. ar ne mums dar sakydavo jaunoms: vyru bus daug, o drauge - viena.? gal cia perdaug temu plsaku i viena. bet tarkim: vyras , kaip aukstesnes rusies patinas, "pareikalauja" manes mest visas drauges, nes jos "jam nepatinka". as jas metu. del MEILES  lotuliukas.gif . o po ir mane kazkada meta. tai kaip iseina dabar? imu rageli ir skambinu: labas, astulia. mane vyras mete, nuo siol vel noriu/galiu su tavim bendraut...as tai is gedos prasmegciau.

dar ka pastebejau. issiskyrusios moterys, vat cia viena rase, jau lyg atsipeikeja, pastebi jog vyrai turi "labai daug vaikisko egocentriskumo". tai ragelio nekeli, tai demesio neskiri, tai perdaug su draugem. jos kuri laika su jokiu vyru nenori turet reikalu. bet vel ziurek, atsiras Tas, ir vel del jo rageli kels, ir visad seks, kad ir i pasaulio gala. ir visada kaip desnis sitaip. vyrai tikrai aukstesne rusis, taip gaunasi. paziurekit kaip jie tausoja ir myli save. kaip rupinasi savo pomegiais ir draugais. ir jei jie, tarkim, paliko mane, kuri labai kompaneiska, ir man reik soc bendravimo, tai ko jie palieka ir tas, kurios akis ir visa kita pakabinusios i vyreli-stabeli ir kepsnius bekepancios, vistiek jiems neitiko? lotuliukas.gif nu lai mane palieka asmenybe, o ne varsge nutriususia pele lotuliukas.gif ai, nebesiplesiu.


Kiek auksinių minčių!!! blink.gif žiauriai susimąsčiau, labai teisingai mąstai, viskas ką pasakei tiesa ir labai su viskuo sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(tetukas31 @ 2011 04 24, 17:42)
Eglute, ne nelieki tikrai viena. As nenoriu skirtis su tavimi, vat. Barniu buna visose seimose ir juos galima isspresti. Man labai svarbus yra musu vaikai, as juos labai myliu ir tu pati tai matai ir zinai. Kad ir kaip ten butu vaikai tikrai tures ir tikra mama ir tikra teti, vat.
Buciuoju jus visus ir atleisk jei kas buvo ne taip. Visi klystame, vieni daugiau, kiti maziau, bet as tikrai nenoriu skirtis su tavimi.

Kas čia dabar? blink.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
O mano draugas, su kurio norejau sieti ateiti. Vakar prisigeres verke, kad nepatempia manes su mano 2 vaikais nei psichologiskai nei fiziskai. Tiesa jie su vaikais skirtigom kalbom bendrauja dar tas prisidejo. Bet man liudna.
O KAS MANE SU DVIEM NEKLAUZADOM PATEMPS????????????????????????
Man liudna, graudu...
Tevui vaiku nereikia, net mano tevai nenori su manim giventi, nes jiems per sunku. Tai kas gi ???? As taip nenoriu buti viena, taip noriu normalios seimos, taip stengiuosi buti grazi gera idomi.. nesigauna.. jiems per sunku doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Maarit @ 2011 04 08, 20:42)
Bijojau ir aš likti viena su dviem berniukais. Ilgai nesiryžau skirtis. Atrodė kad vaikams būtinas tėvas. Bet po ilgų svarstymų išsiskyriau. Ir nesugailiu  smile.gif  nes dabar aš jau gyvenu su kitu ir jam mano berniukai kaip savi  wub.gif


Kaip Jums tai pavyksta???? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 04 29, 13:25)
O mano draugas, su kurio norejau sieti ateiti. Vakar prisigeres verke, kad nepatempia manes su mano 2 vaikais nei psichologiskai nei fiziskai. Tiesa jie su vaikais skirtigom kalbom bendrauja dar tas prisidejo. Bet man liudna.
O KAS MANE SU DVIEM NEKLAUZADOM PATEMPS????????????????????????
Man liudna, graudu...
Tevui vaiku nereikia, net mano tevai nenori su manim giventi, nes jiems per sunku. Tai kas gi ???? As taip nenoriu buti viena, taip noriu normalios seimos, taip  stengiuosi buti grazi gera idomi.. nesigauna.. jiems per sunku doh.gif
Papildyta:
Kaip Jums tai pavyksta???? ax.gif



Susipažinau su juo draugas.lt . Į pirmą pasimatymą ėjau su berniukais. Išdykę ir peštukai pas mane jie doh.gif Bijojau, kad juos pamatęs nenorės su manim susitikinėt. Klausiau jo, kodėl mane su dviem vaikais pasirinko, o ne vienišą be vaikų ar senmergę. Atsakė, kad patikau wub.gif Tikiuosi, kad nebus jam sunku su mano berniukais
Atsakyti
QUOTE(Maarit @ 2011 04 29, 17:20)
Susipažinau su juo draugas.lt . Į pirmą pasimatymą ėjau su berniukais. Išdykę ir peštukai pas mane jie  doh.gif  Bijojau, kad juos pamatęs nenorės su manim susitikinėt. Klausiau jo, kodėl mane su dviem vaikais pasirinko, o ne vienišą be vaikų ar senmergę. Atsakė, kad patikau  wub.gif  Tikiuosi, kad nebus jam sunku su mano berniukais


Ir i pirma pasimatyma ejot su vaikais? thumbup.gif O jei tokiu pasimatymu su vis kitu nauju kadriuku koks 10? Ir visur su vaikais? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 01 gegužės 2011 - 09:03
QUOTE(fashion @ 2011 05 01, 08:41)
Ir i pirma pasimatyma ejot su vaikais?  thumbup.gif  O jei tokiu pasimatymu su vis kitu nauju kadriuku koks 10? Ir visur su vaikais?  doh.gif



Važiavau su vaikais apsipirkti, na o jis pasiūlė susitikti ax.gif Nelabai norėjosi per pirmą pasimatymą savo išdykėlius rodyt doh.gif Na galvoju tegul baigsis mūsų draugystė kol dar neįsimylėjau, nes patiko jis man ir susitikimo su juo laukiau ilgokai
Atsakyti