Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(zuzu @ 2011 03 24, 22:09)
as dar turejau seima, drauges jau buvo vienos, tai ir tada draugavom, niekad nebuvau tokia, vyra turiu-draugiu nereik  schmoll.gif  schmoll.gif ne mano charakteriui. drauges ir vyras vos ne vienoj vietoj...


nezinau kaip suformuluot, kad nenuskambetu izeidzianciai, tikrai-tikrai nieko blogo pasakyt nenoriu, bet tik kaip fakto konstatavimas arba greiciau klausimas: o jums neatrodo, kad butent tos kurioms vyras yra lygus draugem (ar net drauges ar dar kazkas svarbiau) ir lieka galiausiai be vyro? Tos, kurioms be vyro negerai ir po skyrybu greitai susiranda kita, o tos kurio jau seimoje supranta kad seima- ne joms paskui ir gyvena vienos (prasme dziaugiasi savo gyvenimu be vyro). Ir tik retos isimtis tos kurios tikrai seimos nori ir "skirtos seimai" be gyvena vienumoje? Ir reta "skirta seimai" po vestuviu tikrai nori daznu tusu su draugem ypac savaitgaliais, ypac susilaukus vaiku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 24 kovo 2011 - 21:28
QUOTE(Mergiona @ 2011 03 24, 22:05)
Nostra, o tu seniai issiskyrei?



pries pusmetį
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2011 03 24, 06:57)
Niekad nemaniau,kad kada papildysiu vienisu mamu gretas, o va teko. Gyvenimas pateikia tokiu staigmenu....
Dar nedaug laiko praejo. Pastebiu ir pliusu,zinoma.... Bet zmogus ne vilkas, jis negali gyvent vienas. As su vaikais, bet kaip moteris tarsi nustojau egzistuoti, esu tik mama. Uzsuktas gyvenimo tempas - darbas, begi namo, vaikai, kurie mane rodos visa ,,suvalgo", reikalaudami demesio, prieziuros kiekviena minute....Taip ir bega laikas. Atrodo, kad ir draugiu nebeturiu. Nes visos su pilnom seimom, ju savaitgaliai skirti vyrui ir vaikams, ir kazkaip jau mes prasilenkiam  - jos sau, as sau....Ir vaiku skaudus klausimai - kodel, mama? kodel mes be tecio?
Taip ir gyvenu keistai pasvirusi savo gyvenima,kol kas nesusigaudydama,kaip cia bus toliau. O baimes daznai atakuoja. Liudesys - irgi - naktimis atsliauzia. Ir asaros kartais pabyra,rodos, is niekur nieko. O buna,kad visai lyg nieko, rodos, kazkaip pamazu pamazu,susitvarkysime,priprasim....
Zodziu.... doh.gif
Draugaukim. 4u.gif


sad.gif
Atsakyti
nieko ner izeidziancio. normalus klausimai.
mano pirmas ex labai kompaneiskas, ne lietuvisko kraujo. tai jis zinojo, kad man draugia svarbu, turejom daugf bendru draugu, tai svarbu, iki santuokos. jie ir toliau isliko, visad zmoniu pilni namai budavo, aiksu, su protu, turedavom laiko sau. issiskyrem del kitu dalyku. ir dabar normaliai sutariam, toks pats jis...pasisnekam apie bendrus draugus, ar jei susitinkam su bendrais draugais, pasiplepam(nors spec to neorganizuojam). pavyzdys. vakar vt atvede vaika po savaitgalio. pas mane sedejo drauge su vaiku. ta drauge su mano ex pazystama dar nuo tu laiku "kai buvom kartu". tai jei dejo "razgavora nebloga", pple ple ple, visai smagu. visi trys paplepejom ir tt.

as tai kalbu ne apie tusus atskirai. geriau kai visi su draugais tusinasi. arba kitas atvejis, kas man labai svarbus: jei draugei reik pagalbos, rimtos, o ne paplepet prie kavos, viska padarysiu. pvz, viena drauge, medicina studijuojanti, pas mane pries egzus daznai nakti mokydavosi, jos teveliai tokie, kad sugebedavo su atjungta elektra gyvent (skolu nesusimokeje) na ir tt. visad atidarau zmogui duris.

man tai isvis idomus kitas dalykas, cia gal nelabai i tema. vat as, sakykim, tai as. galima pvz daryt prielaida, kad mane paliko, nes as tokia visus mylinti, visi man vienodai brangus, na tokia pa dusam, ir tt. bet jei ltv skiriasi tiek daug seimu, o kitos mano pazystmaos yra "tradiciskos'-kiek paziuriu, dauguma ju tylios peles, dauguma ju kepa, verda tiems savo vyrams, vaikai-darbas, nieko daugiau nemato, ir VISTIEK buna paliktos. forumuose temos: VISKA del jo aukojau, DRAUGIU atsisakiau, durna kvaisa, o jis - VISTIEK MANE PALIKO, TAPAU NEIDOMI... vot as tada pagalvoju: as bent issiskyrus buciau del to, kad as - esu as, turiu pomegiu, esu uzsiemusi, veiklos ir draugu neisspardau. man bent negaila mano laiko, negeda pries zmones. o tos kitos? kurios atsiskytre nuo visu idant 'puoseletu zidini", o poto buna pamestos? turejau drauge, kuri visas mus spjove po vestuviu, o poto...kai buvo jai blogai, tai vel musu prisireike...na, nesmagu jai buvo, patikekit. ne taip yra su draugais. jie ne "ciuciukas', kada pamosi pirstu, kad vel atbegtum, likucius islaizyt. as visai neagituoju kad draugus mylekit KAIP vyra. bet draugai turi buti vertinami. MAN draugyste labai aukstoj vietoj prioritetu skalej. labai rimtai ziuriu i tai. ar ne mums dar sakydavo jaunoms: vyru bus daug, o drauge - viena.? gal cia perdaug temu plsaku i viena. bet tarkim: vyras , kaip aukstesnes rusies patinas, "pareikalauja" manes mest visas drauges, nes jos "jam nepatinka". as jas metu. del MEILES lotuliukas.gif . o po ir mane kazkada meta. tai kaip iseina dabar? imu rageli ir skambinu: labas, astulia. mane vyras mete, nuo siol vel noriu/galiu su tavim bendraut...as tai is gedos prasmegciau.

dar ka pastebejau. issiskyrusios moterys, vat cia viena rase, jau lyg atsipeikeja, pastebi jog vyrai turi "labai daug vaikisko egocentriskumo". tai ragelio nekeli, tai demesio neskiri, tai perdaug su draugem. jos kuri laika su jokiu vyru nenori turet reikalu. bet vel ziurek, atsiras Tas, ir vel del jo rageli kels, ir visad seks, kad ir i pasaulio gala. ir visada kaip desnis sitaip. vyrai tikrai aukstesne rusis, taip gaunasi. paziurekit kaip jie tausoja ir myli save. kaip rupinasi savo pomegiais ir draugais. ir jei jie, tarkim, paliko mane, kuri labai kompaneiska, ir man reik soc bendravimo, tai ko jie palieka ir tas, kurios akis ir visa kita pakabinusios i vyreli-stabeli ir kepsnius bekepancios, vistiek jiems neitiko? lotuliukas.gif nu lai mane palieka asmenybe, o ne varsge nutriususia pele lotuliukas.gif ai, nebesiplesiu.

Papildyta:
nieko ner izeidziancio. normalus klausimai.
mano pirmas ex labai kompaneiskas, ne lietuvisko kraujo. tai jis zinojo, kad man draugia svarbu, turejom daugf bendru draugu, tai svarbu, iki santuokos. jie ir toliau isliko, visad zmoniu pilni namai budavo, aiksu, su protu, turedavom laiko sau. issiskyrem del kitu dalyku. ir dabar normaliai sutariam, toks pats jis...pasisnekam apie bendrus draugus, ar jei susitinkam su bendrais draugais, pasiplepam(nors spec to neorganizuojam). pavyzdys. vakar vt atvede vaika po savaitgalio. pas mane sedejo drauge su vaiku. ta drauge su mano ex pazystama dar nuo tu laiku "kai buvom kartu". tai jei dejo "razgavora nebloga", pple ple ple, visai smagu. visi trys paplepejom ir tt.

as tai kalbu ne apie tusus atskirai. geriau kai visi su draugais tusinasi. arba kitas atvejis, kas man labai svarbus: jei draugei reik pagalbos, rimtos, o ne paplepet prie kavos, viska padarysiu. pvz, viena drauge, medicina studijuojanti, pas mane pries egzus daznai nakti mokydavosi, jos teveliai tokie, kad sugebedavo su atjungta elektra gyvent (skolu nesusimokeje) na ir tt. visad atidarau zmogui duris.

man tai isvis idomus kitas dalykas, cia gal nelabai i tema. vat as, sakykim, tai as. galima pvz daryt prielaida, kad mane paliko, nes as tokia visus mylinti, visi man vienodai brangus, na tokia pa dusam, ir tt. bet jei ltv skiriasi tiek daug seimu, o kitos mano pazystmaos yra "tradiciskos'-kiek paziuriu, dauguma ju tylios peles, dauguma ju kepa, verda tiems savo vyrams, vaikai-darbas, nieko daugiau nemato, ir VISTIEK buna paliktos. forumuose temos: VISKA del jo aukojau, DRAUGIU atsisakiau, durna kvaisa, o jis - VISTIEK MANE PALIKO, TAPAU NEIDOMI... vot as tada pagalvoju: as bent issiskyrus buciau del to, kad as - esu as, turiu pomegiu, esu uzsiemusi, veiklos ir draugu neisspardau. man bent negaila mano laiko, negeda pries zmones. o tos kitos? kurios atsiskytre nuo visu idant 'puoseletu zidini", o poto buna pamestos? turejau drauge, kuri visas mus spjove po vestuviu, o poto...kai buvo jai blogai, tai vel musu prisireike...na, nesmagu jai buvo, patikekit. ne taip yra su draugais. jie ne "ciuciukas', kada pamosi pirstu, kad vel atbegtum, likucius islaizyt. as visai neagituoju kad draugus mylekit KAIP vyra. bet draugai turi buti vertinami. MAN draugyste labai aukstoj vietoj prioritetu skalej. labai rimtai ziuriu i tai. ar ne mums dar sakydavo jaunoms: vyru bus daug, o drauge - viena.? gal cia perdaug temu plaku i viena. bet tarkim: vyras , kaip aukstesnes rusies patinas, "pareikalauja" manes mest visas drauges, nes jos "jam nepatinka". as jas metu. del MEILES lotuliukas.gif . o po ir mane kazkada meta. tai kaip iseina dabar? imu rageli ir skambinu: labas, astulia. mane vyras mete, nuo siol vel noriu/galiu su tavim bendraut...as tai is gedos prasmegciau.

dar ka pastebejau. issiskyrusios moterys, vat cia viena rase, jau lyg atsipeikeja, pastebi jog vyrai turi "labai daug vaikisko egocentriskumo". tai ragelio nekeli, tai demesio neskiri, tai perdaug su draugem. jos kuri laika su jokiu vyru nenori turet reikalu. bet vel ziurek, atsiras Tas, ir vel del jo rageli kels, ir visad seks, kad ir i pasaulio gala. ir visada kaip desnis sitaip. vyrai tikrai aukstesne rusis, taip gaunasi. paziurekit kaip jie tausoja ir myli save. kaip rupinasi savo pomegiais ir draugais. ir jei jie, tarkim, paliko mane, kuri labai kompaneiska, ir man reik soc bendravimo, tai ko jie palieka ir tas, kurios akis ir visa kita pakabinusios i vyreli-stabeli ir kepsnius bekepancios, vistiek jiems neitiko? lotuliukas.gif nu lai mane palieka asmenybe, o ne varsge nutriususia pele lotuliukas.gif ai, nebesiplesiu.
Atsakyti
Zuzu, nezinau tiesa sakant. Man cia tokia gryna teorija tos drauges, nieko bendro su mano gyvenimu neturinti. Turiu labai nedaug ir nelaibai artimu (prasme gan retai bendraujam) draugiu. Turiu Ineta. To pakanka mano bendravimo poreikiams patenkinti. As ir iki vyro jokiu tusu neturedavau, tai istekejus jo labiau tusu nereikejo. As nelabai bendraujanti, gal ax.gif "pilni namai zmoniu" tikrai ne mano seimos isivaizdavimas schmoll.gif
Atsakyti
tai zinoma, tokiu atveju. pazistamos ir inetas tikrai nelygu ARTIMAI DRAUGEI, nors tikfrai padeda daug nuleist emocinio garo ir tt.

bet mano pamastymai buvo-jei vyrai bijo veikliu moteru, turinciu savo As, ko jie visgi ir "zidinio"kurstytojas, ir nuolankiasias palieka?

mano nuomone, reik isvis dirbt su savim, turet kazka tokio, o ne but tusciu lapu vyrui. nereiks virkaut poto, kad "as del jo aukooojau viska."

mAN, asmeniskai, labai daiug duoda tikri santykiai, bendryste, esu ir bendruomenej daug metu (zmones su proto negalia), ir ji man taip pat kaip seima-visi jauni mes savanoriai labai siltai su seimom bendraujam.
gal todel jei iseina Tas, nors skaudu, bet bent jau ner jausmo, kad VISKO netekai. psicologai todel ir pabrezia, kad reik puoselet rysius, nuosirdzius. jie daug duoda tiek skausme, tiek laimej. neisikibt i vyra, taip, ji mylet, bet negyvent ir nekvepuot juo.
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2011 03 28, 22:34)


Isejus konkreciam vyrui as nemanau kad netekau visko, bet, jei teks taip ir nugyvent vienai, bent jau kol kas esu pakankamai sazininga su savimi MAN tai reiks kad visko netekau. Man gyvenimas be seimos (moteris+vyras) yra surogatas, pakaitalas. Taip, galima gyvent bet tai nera tas gyvenimas apie kuri svajojau.
Atsakyti
nieko keista.
todel dauguma moteru, arti 4o, nelaimingos jei ka. ar link 50, kur skirias antrakart. poto, gerai, jei gyveno kartu ir vyras mire 50++, vel vienos nelaimingos, pajuodusios. g.gif
man idomu, kad viena moteriske dejavo; vai esu viena viena.vaikai toli, savus gyvenimus turi. vyras mires.
tai kazkas jei sako: susirask vaikyste, jaunystes drauges, negi visos ismire?
nu ne, sako. bet "laiko man ner". tai parduotuve, tai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o man visai patinka ta mintis, kad dvi mociutes kazkada sueina, buvusios geros drauges, ir gyvent senatvej. kad nelipt sienom is vienatves ir tv neziuret 9val per diena.ir ka. tikrai daug kas girdejau ima taip bandyt, ir del ekonom ir siaip emoc priezasciu.

p.s. cia tuomet, kai su suaugusiais vaikais negalima gyvent.

zinau, kad jus noresit tik pas vaikus. rolleyes.gif

bet man smagu, kai neraudoma, negeriama antidepres, o ieskoma budu kaip nebut vienai, juk ne vyrai "daro lotuliukas.gif mus laimingas" visalaika visur ir visada.
Atsakyti
netikiu kad dvi babulkos gali sugyvent schmoll.gif Geriausi vaikai i pacia-pacia senatve tevus dantis sukandus istveria tik, nes senante (tikra senatve) na sakes koks durnumas, o jei dvi tokios vienoj vietoj tai atominis sprogimas- vaiku zaidimai palyginus.
Papildyta:
QUOTE(zuzu @ 2011 03 29, 12:16)
todel dauguma moteru, arti 4o, nelaimingos jei ka. ar link 50, kur skirias antrakart. poto, gerai, jei gyveno kartu ir vyras mire 50++, vel vienos nelaimingos, pajuodusios.  g.gif


mano anyta istekejo vel tapus nasle ir kiek zinau yra labai laiminga. O mociutei PATIKO nelaiminga nasle vaidint, vyruku pasirinkima turejo (jai 50++ buvo), bet gi geriau paverkt kad pagailetu, uzjaustu, prikist vaikams kad viena, bla-bla, tai jau 30 su virsum metu viena. Cia tai klaikuma. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 29 kovo 2011 - 11:51
QUOTE(Mergiona @ 2011 03 29, 09:49)
1.netikiu kad dvi babulkos gali sugyvent  schmoll.gif

2. vyruku pasirinkima turejo (jai 50++ buvo), bet gi geriau paverkt kad pagailetu, uzjaustu, prikist vaikams kad viena, bla-bla, tai jau 30 su virsum metu viena. Cia tai klaikuma.  verysad.gif

1. nesakau ir neteigiu kad visi atvejai. bet tikrai yra atveju, kada geriau jau tada dviese, ir tikrai moterys sugyvena (atitinka daugkas)nei lipt sienom vienai. o kiek senu zmoniu randa negyvu islupe duris po keliu net savaiciu?


2. gal.gal. kokia tikimybe rast dora, nepraisgerusi, be zal iprociu? ir sveika, o ne ligota ?
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2011 03 29, 14:05)
1. nesakau ir neteigiu kad visi atvejai. bet tikrai yra atveju, kada geriau jau tada dviese, ir tikrai moterys sugyvena (atitinka daugkas)nei lipt sienom vienai. o kiek senu zmoniu randa negyvu islupe duris po keliu net savaiciu?
2. gal.gal. kokia tikimybe rast dora, nepraisgerusi, be zal iprociu? ir sveika, o ne ligota ?


sunku manau surast zmogu kuris galetu sugyvent su kitu. Pvz net ir mano mociutes: nei uz ka su nieko negyventu

na, mociute tai pasirinkima doru turejo... bet vat, geriau nasliaut jai atrode
Atsakyti
Kad ir kaip butu liudna, ir kaip bijau pripazinti, bet lieku viena su dviem vaikuciais pabiruciais..
Atsakyti