Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(baltic*girl @ 2010 10 17, 21:10)
Bandom is vyro puses paziureti. 38 metai, issiskyres, moka alimentus tarkim vienam vaikui. Su buvusia jokio rysio. Pasimato saltai kai paima vaika. Ar jis nenori antros puses? Kur jis susiras mergina? Pinigu yra, tai klube jaunas mergickas kabint kai savaitgalis be vaiku? Gal pusmeti galima... Paskui manau atsibosta ir vyram. Ilgalaikiai santykiai - visai realus dalykas. Be to jaunos mergos prie tokiu limpa tik is apskaiciavimu, o vyras juk ir meiles nori, tikru jausmu.
Kad tokiu mazuma pas mus - pilnai pritariu. Nebutinai del statistikos, bet ir is tu kurie ramiai sau gyvena, tokie nesiima drastisku budu susirast normalia moteri, tiesiog dirba gyvena ir tiek.

Beje zinau vienisu moteru kurios finansiskai puikiai issilaiko be vyru, bet LT rinkoje tikrai maza pasirinkimo ir joms, nes pazintyse ne kas...
O siaip teko pabut ir LT pazintyse ir uzsienio tai pasakysiu i LT grizti nebesinori (dabar nesu jokiose). Idomu palyginti. Tai ir darau isvadas, kad problema ne musu moteryse, o musu vyruose. Moterys tegul mokosi kalbu ir iesko placiau.
Papildyta:
Tai pritari, kad uzsienieciui musu moterys super thumbup.gif Tai gal atsakymas ekonomikoj? Jei vyras pakankamai uzdirba, gal nebijo atsakomybes ir pries svetimus vaikus? Gal jam tai ne kliutis? Tada jis iesko moters, o koks jos bagazas jam nesvarbu nes jo masina talpi ir jis pats gali daug pavezt bigsmile.gif


Kaip tu sakai, jai vyrui 38 ir nors siek tiek litu turi, patikek, pilna 28-30 metu moteru, kurios dar nevedusios ir be vaiku smile.gif
Vokieciui bet kokia moteris super, nes paprastai cia atlieka tokie vokietukai, kurie nelabai turi sansu vokiete paimt, per mazas pajamos ir tt, kas ten labai svarbu smile.gif O kas tam vokietukui tada belieka? Jai jis koks santechnikas ir pan, tai musu pardavejai bus svajoniu jaunikis. Tik negalvok kad jie kazkokie kvaili, pinigus dar labiau moka skaiciuot negu mes:)
O jai lietuvoj vyras gerai uzdirba, patikek, pilna pasirinkimo ir be tu kurios su dviem vaikais smile.gif
38 metu vyras, jai negeria, neruko, siek tiek pasportuoja, tai 25 mete jam pats tas, o ne 38 mete su dviem vaikais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesulas.: 17 spalio 2010 - 20:47
As nesutikciau, kad lietuves isvaziuoja pas "prastesnius", kuriu vietines neima. Greiciau jie i vietines neziuri, nes uzsienietes buna praradusios moteriska zavesi ir seimos jausma, kurio lietuves dar turi. Ir tikrai netiesa, kad laime kitur musu moterys susiranda tik pas maziau uzdirbancius.
Zinau tai daug paneigianciu pvz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viesulas. @ 2010 10 17, 19:06)
Jeigu jis atsakingas, tai jis visu pirma savais rupinsis, o ne kazkokiais svetimais. Prie ko svetimas zmogus turi svetimus vaikus ziuret?? Nekyla tau toks klausimas??
Visu antra, tu manai labai jau cia didelis skirtumas ko ji nores, o ko ne? Paziurek statistika, jos metu moteriskei tenka 0,6 vyro. Kam pasirinkimas didesnis?

Ir visu trecia, nelabai as suprantu, kam jai to vyro reikia? turi du vaikus (jos bedos, kad tiek prisidare), lai dirba ir gyvena


Na nesiruošiu aš niekam savo vaikų užkraut. Pati kuo puikiausiai galiu jais pasirūpinti.

O ką jei aš turiu vaikų, tai turiu užsidaryt tarp keturių sienų, neturiu teisės būti laiminga. Esu moteris, noriu mylėti ir būti mylima

QUOTE(viesulas. @ 2010 10 17, 19:53)
Matai del to eilinio lietuvio kaip tu sakai, kad susirast vokieti (vokietijoj statistiskai vyru yra zymiai daugiau negu moteru, kita situacija ten), reikia bent jau kazkokius uzsienio kalbos pagrindus turet smile.gif O jai nemoki, tai ka tas vokietis su tavim veiks ?smile.gif
O dabar labai paprastai, na tarkim 38 metu moteriskei tinka koks vyras 40-50 ar pan. Pati logiskai pagalvok, savo vaikus jau uzaugines, vietoj to, kad megautis gyvenimu, tures dar su dviem paaugliais (nezinau kokio amziaus jos vaikai) uzsiiminet. Logika matai, as tai jokios smile.gif Deja, reikia suprast, kad kai kurios klaidos gyvenime yra neistaisomos, tas pats juk jai nusilauziai koja, nauja neataugs smile.gif

Ir as tik visom keturiom uz, kad susirastu koki uzsienieti ir isvaziuotu, nes kas gali isaugt is tu vaiku, kai motinos pastoviai nera, nera kas juos priziuri ,manau ir kvailam aisku...


Deja man vaikai ne klaida, deja nebuvau aiškiaregė kai tekėjau ir nežinojau, kad vyrui šeimyninis gyvenimas greit pabos verysad.gif
O gal kokiam nors 40-50 metų vyriškiui pabodo vienatvė ir reikia namų kuriuose kažkas lauktų wub.gif Ir vaikai nebus kliūtis.

Kodėl aš turiu susirasti užsienietį g.gif Nori ugyventi Lietuvoje ir turėti draugą čia

Vaikai mano nepalikti be priežiūros. Būna su močiute.O negaliu jų matyt ne todėl, kad valakiojuos ir girtuokliauju, o todėl kad dirbu nuo 7 iki 22 valandos. Ir galėčiau juos išklaikyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maarit: 17 spalio 2010 - 22:34
Sveikos 4u.gif

As tai be galo laiminga ,kad turiu du vaikus wub.gif ir jei reiktu rinktis , visada pasirinkciau tik vaikus..... smile.gif man vaikai nera ir nebus kliutis del vyra ... siaip laisvo laiko pasimatymams dabar net nera schmoll.gif .Paaugs vaikai ,mazoji i darzeli eis , gal tada ir atsiras gyvenimo draugas.As pries pusmeti issiskyriau , tai bent juo siuo metu jokio rimto nenoreciau( ta prasme su kazkokiu vyru gyvent) , jau geriau vienai su vaikais.Jei bus ateity lemta , atsiras ir draugas....o tuo net neabejoju mirksiukas.gif tiesiog zinau ,kad kazkada turesiu tikraji savaji zmogu pasonei ax.gif

Alimentus kolkas moka ( bet jie neiteisinti) ,vaikus kas savaite lanko ( ateidamas vis kazko nuperka vaikams) , vis kazkur karts nuo karto visi nuvaziuojam - tai i akropolio kina , Oza x-planet vaikams. Paminesiu ,kad mums iki Vilniaus i viena puse 60 km. Vasara Ukmergei karuselese buvom , kitamet i vand.parka vaikus nuvesiu . Jau viena karta buvo didzioji, mazyle dar ne.

Reiks artimiausiais menesiais ziuret del alimentu iteisinimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viesulas. @ 2010 10 17, 19:22)
Tuo jinai ir prastesne, kad su dviem vaikais. Manai, kazkas sokines is laimes, kai reikes du svetimus balvonus ant sprando uzsikraut?


Pirmasyki as uzsuku i si skyreli,bet mane tiesiog pribloskia tokie pasisakymai.Kuo mes kaltos jei visa santuokini gyvenima,stengemes buti geros,mylincios zmonos rupinames is meiles gimusiais vaikais,ir viena grazia diena brangiausias vyras supranta ,kad pajuto meile kitai ir iseina,galvodamas ,kad taip daro geriau visai "seimai".Tai ar moteris ,kuri aukojosi,kurste seimos zidini,neverta naujos meiles?Ar ji yra pasmerkta visa gyvenima praleisti viena ,visiskai negalvodama apie save.Taip iseitu jei turi vaiku, tai esi"nurasyta" ? Mane pacia paliko su dviem mazyliais.Nesu jaunikle,bet ir ne pagyvenusi moteris,vyru demesio man niekada netruko,turiu darba ir gera issilavinima,finansine situacija,gal ir pablogejo ,bet tikrai niekada nesutiksiu su tuo ,kad galiu but prastesne ,uz ta kuri neturi vaiku.Mes stiprios ir savo vaikais galim pasirupint pacios,o rasantys ,tokius teiginius tikriausiai mielai sutiktu,kad ir jais dar kas nors pasirupintu.
Atsakyti
QUOTE(virgnija @ 2010 12 22, 01:11)
Pirmasyki as uzsuku i si skyreli,bet mane tiesiog pribloskia tokie pasisakymai.Kuo mes kaltos jei visa santuokini gyvenima,stengemes buti geros,mylincios zmonos rupinames is meiles gimusiais vaikais,ir viena grazia diena brangiausias vyras supranta ,kad pajuto meile kitai ir iseina,galvodamas ,kad taip daro geriau visai "seimai".Tai ar moteris ,kuri aukojosi,kurste seimos zidini,neverta naujos meiles?Ar ji yra pasmerkta visa gyvenima praleisti viena ,visiskai negalvodama apie save.Taip iseitu jei turi vaiku, tai esi"nurasyta" ? Mane pacia paliko su dviem mazyliais.Nesu  jaunikle,bet ir ne pagyvenusi moteris,vyru demesio man niekada netruko,turiu darba ir gera issilavinima,finansine situacija,gal ir pablogejo ,bet tikrai niekada nesutiksiu su tuo ,kad galiu but prastesne ,uz ta kuri neturi vaiku.Mes stiprios ir savo vaikais galim pasirupint pacios,o  rasantys ,tokius teiginius tikriausiai mielai sutiktu,kad ir jais dar kas nors pasirupintu.


As negaliu ne sutikti ir tuo pačiu turiu šiek tiek paprieštarauti. Kai mane paliko su 2 kudikiais. Buvau jauna graži ir išsilavinusi be to visiškai palužusi. Po 3 metu atsigavau, vis dar jauna ir graži, tačiau vargšė (nes auginu du vaikus viena). Šio metu turiu ne mažai gerbėjų ir tik retas laaaaabai retas vyras sutinką bendrauti su mano vaikais ir vesti juos kur nors. Ir tik vienas iš visų sutiko "užikrauti tuos vaikus sau ant sprando" . Vyrai net jei ir labai jiems patiksi nenorės sau tokios naštos ir tik tikrą besaligiška meilė gali padaryti tą stebuklą, kai vyras sutiks auginti už savo laiką ir pingus svetimus vaikus. Beje labai svarbi detalė tas vyras yra anglas smile.gif hahahaha... o lietuvoje visi vyrai nori tik mane "paturėti" dar ne vienas nepasiūlė vaikus į parką nusivežti.
Ieškoti be lieka užseniečių. Visi mano gerbėjai užsieniečiai vienas RUSAS, kitas iš USA, o trečias iš UK.
Lietuvoje visi vejavaikiai.
Sekmės Jūms mamos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(virgnija @ 2010 12 22, 01:11)
Pirmasyki as uzsuku i si skyreli,bet mane tiesiog pribloskia tokie pasisakymai.Kuo mes kaltos jei visa santuokini gyvenima,stengemes buti geros,mylincios zmonos rupinames is meiles gimusiais vaikais,ir viena grazia diena brangiausias vyras supranta ,kad pajuto meile kitai ir iseina,galvodamas ,kad taip daro geriau visai "seimai".Tai ar moteris ,kuri aukojosi,kurste seimos zidini,neverta naujos meiles?Ar ji yra pasmerkta visa gyvenima praleisti viena ,visiskai negalvodama apie save.Taip iseitu jei turi vaiku, tai esi"nurasyta" ? Mane pacia paliko su dviem mazyliais.Nesu  jaunikle,bet ir ne pagyvenusi moteris,vyru demesio man niekada netruko,turiu darba ir gera issilavinima,finansine situacija,gal ir pablogejo ,bet tikrai niekada nesutiksiu su tuo ,kad galiu but prastesne ,uz ta kuri neturi vaiku.Mes stiprios ir savo vaikais galim pasirupint pacios,o  rasantys ,tokius teiginius tikriausiai mielai sutiktu,kad ir jais dar kas nors pasirupintu.


O Jūs miela mamytė, butinai susirasitė sau vyrą na ka nors tikrai suisrasite, nes jus esate švelni ir atsidavusi bei graži. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2010 12 22, 11:01)
Papildyta:
O Jūs miela mamytė, butinai susirasitė sau vyrą  na ka nors tikrai suisrasite, nes jus esate švelni ir atsidavusi bei graži. 4u.gif

Aciu uz palaikyma,kiekvienos savas likimas,Jei bus skirtas atsiras,jei ne -bet kokio tevo mano vaikams tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(virgnija @ 2010 12 22, 11:07)
Aciu uz palaikyma,kiekvienos savas likimas,Jei bus skirtas atsiras,jei ne -bet kokio tevo mano vaikams tikrai nereikia.


Labai jau tu cia gerai gyvent nori, vaikus su vienu pasidaro, paskui galvoja suras koki asila, kuris svetimus globos biggrin.gif atsipeikek, taip nebuna. Labai kazkam "pasiseks" kai du gatavus vaikus is karto pasiims biggrin.gif Vietoj to, kad savo augint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaszinau @ 2010 12 22, 12:13)
Labai jau tu cia gerai gyvent nori, vaikus su vienu pasidaro, paskui galvoja suras koki asila, kuris svetimus globos biggrin.gif atsipeikek, taip nebuna. Labai kazkam "pasiseks" kai du gatavus vaikus is karto pasiims biggrin.gif Vietoj to, kad savo augint  cool.gif


Nezinai kaip yra ,ir nereikia sneket,vaikus ne viena dariau jie buvo planauoti ir laukti,ir beje pragyvenus santuokoj ne vienerius metus.Visa laika buvau gera ir istikima zmona.Tai pagal tave as pati durna ,kad likau su dviem vaikais ,o vyrelio kaltes cia nera ,jis nusiplove -susirado lengviausiai kita,ir jis protingas.Kiekvienam gyvenimas duoda isbandymu,taigi siulyciau cia nesisaipyti ,kad paciam netektu atsidurti panasioje vietoje.
Atsakyti
tai as gal irgi pati kalta, kad laukiuosi ir esu viena? juk draugas mane paliko nes isimylejo kita... tai dabar turiu save kaltinti del to? kad pas jy nera jokio atsakomybes jausmo? kad jis mane zemina su savo merga ir tyciojasi? kas as kazkoks gyvulys kuri galima musti be jokio gailescio? juk cia jo vaikas toks pats kaip ir mano, tik kad jis su juo ne gyvena, juo nesirupina, o tai ka jis kitoks? juk jis irgi jau turi irasa savo gyvenime, kad yra palikes nescia savo drauge ir jam nusiskti ant ju abieju, o kas toky gali imti?? kuo jau jis yra toks geras, kad gali tureti savo gyvenime motery? ir dar kuri turi sunu? o cia ka jau vyrams yra normalu svetimus auginti o savus nx pasiusti? kam tokie vyrai reikalingi? kad lovoje patenkintu? as nelaikau saves nieko verta, vien del to kad turesiu vaika ir auginsiu jy viena, nei as kokia ***** nei as ta vaika pasidariau belenkaip, nei as jy nutrenksiu tevams auginti nei isvis kazkur ant kampo paliksiu, vien del kazkokio nusipisusio asilo kuris nezino ko nori is savo gyvenimo, nezadu buti nelaiminga, ir tokiu invalidu nuomone kad tu nieko verta su dviems vaikais, tik rodo kvailuma, matyt ne galva galvoja zmones, tie vaikai jei ka ne vien tik mama turi bet ir "tevus" !!!
ir moterys yra tikras dievo kurinys, nes jos mylincios ir pasiaukojancios!!!
Atsakyti
Is tikrujų tai mūsų Lietuvoje nėra apsaugotos nei moterų nei vaiko teisės. Švedijos, vyrus, kurie neišlaiko vaikų sodina į kalėjima (baudžiamoji atsakomybė) ir beje alimentai ten kitokie priteisiami ne po 300Lt.
Pas mus požiuris į oteris yra vyduramžio lygio.

Beje, aš negalėčiau gyventi su išsiskyrusiu ir savo vaikus apleidusiu vyrų, nes man tai reikštų jog viena diena jis paliks ir mane su vaikais. O tos bobos, kuriuos šaiposi iš paliktų nėščių nusipelno bausmės. Siulyčiau rinkti sms, ir kitas žinutes su pašaipom ir kreiptis pas avokatą, prisiteisti moralinę žalą (tik nepamirškit įroyti tą žalą pažymoms iš gydytojo, neva spaudimas pakypą, vaisiui pvojus ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2010 12 22, 21:26)
Is tikrujų tai mūsų Lietuvoje nėra apsaugotos nei moterų nei vaiko teisės. Švedijos, vyrus, kurie neišlaiko vaikų sodina į kalėjima (baudžiamoji atsakomybė) ir beje alimentai ten kitokie priteisiami ne po 300Lt.
Pas mus požiuris į oteris yra vyduramžio lygio.

Beje, aš negalėčiau gyventi su išsiskyrusiu ir savo vaikus apleidusiu vyrų, nes man tai reikštų jog viena diena jis paliks ir mane su vaikais. O tos bobos, kuriuos šaiposi iš paliktų nėščių nusipelno bausmės. Siulyčiau rinkti sms, ir kitas žinutes su pašaipom ir kreiptis pas avokatą, prisiteisti moralinę žalą (tik nepamirškit įroyti tą žalą pažymoms iš gydytojo, neva spaudimas pakypą, vaisiui pvojus ir t.t.)



tegul tik linksminasi ir dziaugiasi, matyt ji labai didziuojasi, kad vaikinas su kuriuo ji dabar buna, paliko mane besilaukencia, ir kenkia, jei jie jaucia koky nors malonuma, matydami kito zmogaus kancia, tegul, as tikiu kad uz viska gyvenimas pamokys juos, as stengsiuosi kiek galesiu del savo mazylio, mylesiu jy ir saugosiu nuo blogu zmoniu! ifr tegu sneka ir draskosi ka jie nori, as i juos nelendu tegul tik ir mane palieka ramybeje!!
Atsakyti