Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(Maarit @ 2010 10 14, 00:19)
Šypsausi, nors norisi verkti, nesinori grįžti į namus kur niekas nelaukia  cray.gif Darbe šiek tiek užsimirštu. Dirbčiau be išeiginių jei neturėčiau berniukų. Matau esu jiems reikalinga, vis klausia, kodėl tiek daug dirbu, kada man bus atostogos.
Ir vis dar rusena viltis, kad sutiksiu žmogų kuris mylės mane ir mano berniukams bus geras draugas  rolleyes.gif

Šiandien pakeičiau savo anketą vienoje pažinčių svetainėje. Surašiau visas blogas sąvybes kokios tik galimos. Visos nuostabios,nepaartojamos, o aš būsiu vienintelė apsileidėlė ir bjauraus charakterio, norinti švaistyti  pinigus. Įdomu koia bus vyrų reakcija  g.gif


viskas bus thumbup.gif As niekada saves ten negyriau, niekada ir vaiku neslepiau.Aisku, visokiu perejunu ten pilna,gaila, bet dauguma is ju tikrai tik nuotykiu ieskotojai,bent penkiolika metu pasijaunine "kieti" verslininkai,turintys jei ne zmonas, tai drauges tikrai lotuliukas.gif Jei moteris protinga ir turinti patirties (o siame forume visos mamytes su patirtimi)-tuoj atsirinks, kas is kokio molio drebtas bigsmile.gif
Sekmes ieskant ir surandant 4u.gif
Tiesa, del berniuku. Jie jau neteko tecio-neatimkit ir mamos.Vyru gyvenime bus, o vaikams mama reikalinga cia ir dabar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiurtė: 14 spalio 2010 - 16:37
QUOTE(Kiurtė @ 2010 10 14, 16:34)
viskas bus  thumbup.gif  As niekada saves ten negyriau, niekada ir vaiku neslepiau.Aisku, visokiu perejunu ten pilna,gaila, bet dauguma is ju tikrai tik nuotykiu ieskotojai,bent penkiolika metu pasijaunine "kieti" verslininkai,turintys jei ne zmonas, tai drauges tikrai  lotuliukas.gif  Jei moteris protinga ir turinti patirties (o siame forume visos mamytes su patirtimi)-tuoj atsirinks, kas is kokio molio drebtas  bigsmile.gif
Sekmes ieskant ir surandant 4u.gif
Tiesa, del berniuku. Jie jau neteko tecio-neatimkit ir mamos.Vyru gyvenime bus, o vaikams mama reikalinga cia ir dabar  4u.gif


Neieškau naujų pažinčių, nes vis tikiuosi, kad vyriškis kuriam jaučiu simpatiją supras, kad ne visos moterys vienodos ir galbūt atsiras jo širdyje vietos ir man.
Dėl darbo aš jų beveik dvi paras nematau, dabar išeinu 7, grįžtu tik po 22 val verysad.gif Išeinu jie dar miega, o kai grįžtu jau miega verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maarit: 14 spalio 2010 - 21:10
Vis paskaitau sia tema , ir igaunu tvirtybes bigsmile.gif ir as viena su dviem dukrytem . Bet buta nuomuojosi viena , vairuoju ,automobili turiu . Tevai jei reikia kur skubiai man vienai ,vaikus padaboja .

QUOTE(vienpaneles @ 2010 10 11, 19:24)
O Jums nekyla minciu paimti vaikus ir islekti laimes svetur ieskoti. Norvegojoje vienisos mamos daug paramos turi (cia kaip pvz.) O lietuvoj spyga taukota. Man, kadangi tevas irasytas i liudyjima natgi nuolaidu jokiu nera, o ir dirbt negaliu, nes nera kam padeti vaikus auginti, o ir dirbti ir auginti man neiseina. Tai svarstau, kur bus gyventi geriau. Gal apsimoka isidarbinti uzsienyje, bent jau niekas neatleis jei vaikai sirgs. O lt manes net ir nepriima, nes du lialiukai maziukai.


o jei pvz issivest vaikus ar reikia kazkokio tevo sutikimo ?

QUOTE(Maarit @ 2010 10 11, 22:59)
Ketvirtas mėnuo kai gyvenu su berniukais pas mamą. Tas nuolatinis pinigų stygius slegia. Noriu berniukui gimtadienio proga padaryti šventę ir nuvesti į vandens parką. Prieš kelis metus visam mėnesiui abonentą buvau nusipirkus. Žinau kaip jam ten patinka. Bet mums trim tai kainuotų 100 lt Negaliu sau to leist  sad.gif  Vaikų tėvas net neprisiminė apie berniuko gimtadienį  verysad.gif  Nors 50 lt vaikui būtų pervedęs.
Bet kad išsiskyriau nesigailiu. Reikėjo tai anksčiau padaryti, nes beveik pusė metų išeidavau į darbą ir vaikus palikdavau vienus. Ir vis galvodavau ar kas neatsitiko  doh.gif O jų tėvas pakampiais slankiojo 
Neprisimenu apie ką kalbėjom, bet mažasis paklausė " ar surasi mums naują tėtį"
O kur jį surasti  g.gif  Berniukai nori žvejoti, o kaip nuvežti. Kai neturiu nei teisių, nei automobilio. Ir dar tas darbas kai nuvažiuoji ir nežinai ar galėsi 22 val parvažiuoti, nes joks autobusas tokiu laiku nevažiuoja. O pėsčia 15 km nepareisi.
Ir dar sutikau vyriškį su kuoriuo pabendravus ir jam pasakiau, kodėl  mes nesusipažinom prieš 20 metų. Nežinau ką jam jaučiu meilę, aistrą. Giminaitė mane pamačius iš kart pasakė, kad su manim kažkas ne taip .'' Nesimatyk su juo, bandyk save įtikint, kad jis tavęs nevertas''- tik tai ji galėjo patart. Aš ir pati žinau, kad reiktų tai daryti, bet negaliu. cray.gif
O šiandien jaučiu, kad neturiu jėgų visiškai. Ryt reikia vežt berniuką į Vilnių. Nenoriu ten grįž nė vienai dienai. Nes kai nuvažiuoju atrodo, kad ten mano namai, o ne šitam kaime    cray.gif


4u.gif


As anketoje parasius ,kad turiu du nuostabius vaikus .... manau protingam vyriu vaikai niekada nebus kliutis.
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 10 15, 22:58)


As anketoje parasius ,kad turiu du nuostabius vaikus .... manau protingam vyriu vaikai niekada nebus kliutis.


Jau nesitikiu per pažinčių svetainėse su kuo nors susipažinti, todėl parašiau, kadd esu apsileidėlė ir tinginė , ieškanti vyro kuris mano išlaikytų. Vieną atsakymą į pasiūlymą susipažinti jau gavau.
Daug galvoju ar yra dar mano metų vienišų ir neprasigėrusių vyrų g.gif Tikriausiai visi padorūs ir protingi vyrai šeimas turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maarit @ 2010 10 16, 01:31)
Jau nesitikiu per pažinčių svetainėse su kuo nors susipažinti, todėl parašiau, kadd esu apsileidėlė ir tinginė , ieškanti vyro kuris mano išlaikytų. Vieną atsakymą į pasiūlymą susipažinti jau gavau.
Daug galvoju ar yra dar mano metų vienišų ir neprasigėrusių vyrų  g.gif  Tikriausiai visi padorūs ir protingi vyrai šeimas turi  ax.gif


Labas rytas sauniausios mamytes 4u.gif

O kiek tau metu ?

Beje visu klausiu - ar gaunate alimentus ? ar iteisinti jie ? As net susituokus ne3buvau , moka alimentus kas men tarpusavio susitarimu ,bet jie niekur neiteisinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 10 16, 08:57)
Labas rytas sauniausios mamytes  4u.gif

O kiek tau metu ?

Beje visu klausiu - ar gaunate alimentus ? ar iteisinti jie ? As net susituokus ne3buvau , moka alimentus kas men tarpusavio susitarimu ,bet jie niekur neiteisinti  g.gif


Man 38 ax.gif
Kai jau praradau viltį, kad kas nors atsakys į mano pasiūlymus susipažinti, gavau kelis laiškus. Kol kas tik pradėjom susirašinėti ir didelių vilčių neturiu, bet pradžia jau yra smile.gif
Na vyras alimentus mokėt sutiko, po 300 lt kiekvienam vaikui kas mėnesį ir ne nuo skyrybų dienos, o nuo šių metų sausio 1- mos . Bet deja nemokėjo nė lito. Galėtų dirbti, bet deja tingi. Atrodo surado kas išlaiko, tai kam dirbti jei galima ant sofos gulėti.
Tad jis jau vaikams skolingas 6 000 lt. Antradienį eisiu pas antstolį. Jei jis nemokės, tai nors iš Vaikų išlaikymo fondo gausiu pinigų. Nes su pardavėjos atlyginimu galima tik egzistuoti verysad.gif O norisi vaikus į vandens parką ar į kokį renginį ar muziejų nuvesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maarit: 16 spalio 2010 - 22:18
[quote=Palaiminta,2010 10 12, 09:13]
[quote=Maarit,2010 10 11, 21:59]
Kuo jau tu prastesne uz kitas, vaiku neturincias? Jei tau jis i sirdi istrigo, nepaleisk jo. Auksciau galva, moterie biggrin.gif As su dviem dukrelem toki susiradau, kokio kitos netekejusios ir be vaiku per visa gyvenima negali surasti biggrin.gif
[/quote]

Tuo jinai ir prastesne, kad su dviem vaikais. Manai, kazkas sokines is laimes, kai reikes du svetimus balvonus ant sprando uzsikraut?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesulas.: 17 spalio 2010 - 18:25
QUOTE(viesulas. @ 2010 10 17, 18:22)
Tuo jinai ir prastesne, kad su dviem vaikais. Manai, kazkas sokines is laimes, kai reikes du svetimus balvonus ant sprando uzsikraut?


O manai normali moteris nores neatsakingo diedo, kuriam tai kliutis?
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2010 10 17, 19:50)
O manai normali moteris nores neatsakingo diedo, kuriam tai kliutis?


Jeigu jis atsakingas, tai jis visu pirma savais rupinsis, o ne kazkokiais svetimais. Prie ko svetimas zmogus turi svetimus vaikus ziuret?? Nekyla tau toks klausimas??
Visu antra, tu manai labai jau cia didelis skirtumas ko ji nores, o ko ne? Paziurek statistika, jos metu moteriskei tenka 0,6 vyro. Kam pasirinkimas didesnis?

Ir visu trecia, nelabai as suprantu, kam jai to vyro reikia? turi du vaikus (jos bedos, kad tiek prisidare), lai dirba ir gyvena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesulas.: 17 spalio 2010 - 19:13
Svetimi ir savi vaikai gali buti, kas daugelio vienisu mamu buvusiems yra nesvetimas poziuris. Manau moteru su vaikais "nurasymas" yra daugiau musu tautos bruozas, nei kad normalus reiskinys. Pati zinau laimingu pvz.tiek cia, tiek svetur, taip kad musu moterys tegul nenusivertina del neigiamos nuomones. Statistika pas mus nekokia, bet stipriom moterim eilinio lietuvio ir nereikia, beje smile.gif

O kam vyro reikia? O kam vyram reikia moteru? Cia toks retorinis klausimas, kurio atsakymas aisku skiriasi pagal zmogu. Pasakysiu tik tiek, kad normalus vyras mano supratimu iesko ne moters nakciai, o moters gyvenimui. Todel jos vaikai jam gali buti ir pliusas, nes mato jos rupinimasi seima ir stiprybe, kurios jauna mergaiciuke ne is tolo neturi ir su giliu mastymu. Tam reikalinga patirtis. Toks vyras turbut ir pats turi vaiku kuriu gyvenime dalyvauja ir pats turiporeiki sukurti seima (vyrai yra labiau pazeidziami be jos, tarp kitko), nebent jam to neduota bet kaip sakau vienisom mamom tai dar geriau, kad tokie atsisijoja. O kad zmogus turi vaiku ir yra uzsiemes, dar nereiskia, kad jam nereikia zmogaus salia. Vaikai neatstoja to poreikio buti mylimai ir myleti. Tai aisku nera tikslas ir kad moteris turi ta poreiki, nereiskia, kad ji laukia ir negyvena. Beje, ne visi ta jos nora supranta ir be vaiku. Todel ir klausimai kyla...
Pagaliau kieno reikalas kas ko nori? Man pvz.visai nemaiso, kad jos kazko iesko ir randa.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2010 10 17, 20:42)
Svetimi ir savi vaikai gali buti, kas daugelio vienisu mamu buvusiems yra nesvetimas poziuris. Manau moteru su vaikais "nurasymas" yra daugiau musu tautos bruozas, nei kad normalus reiskinys. Pati zinau laimingu pvz.tiek cia, tiek svetur, taip kad musu moterys tegul nenusivertina del neigiamos nuomones. Statistika pas mus nekokia, bet stipriom moterim eilinio lietuvio ir nereikia, beje smile.gif

O kam vyro reikia? O kam vyram reikia moteru? Cia toks retorinis klausimas, kurio atsakymas aisku skiriasi pagal zmogu. Pasakysiu tik tiek, kad normalus vyras mano supratimu iesko ne moters nakciai, o moters gyvenimui. Todel jos vaikai jam gali buti ir pliusas, nes mato jos rupinimasi seima ir stiprybe, kurios jauna mergaiciuke ne is tolo neturi ir su giliu mastymu. Tam reikalinga patirtis. Toks vyras turbut ir pats turi vaiku kuriu gyvenime dalyvauja ir pats turiporeiki sukurti seima (vyrai yra labiau pazeidziami be jos, tarp kitko), nebent jam to neduota bet kaip sakau vienisom mamom tai dar geriau, kad tokie atsisijoja. O kad zmogus turi vaiku ir yra uzsiemes, dar nereiskia, kad jam nereikia zmogaus salia. Vaikai neatstoja to poreikio buti mylimai ir myleti. Tai aisku nera tikslas ir kad moteris turi ta poreiki, nereiskia, kad ji laukia ir negyvena. Beje, ne visi ta jos nora supranta ir be vaiku. Todel ir klausimai kyla...
Pagaliau kieno reikalas kas ko nori? Man pvz.visai nemaiso, kad jos kazko iesko ir randa.


Matai del to eilinio lietuvio kaip tu sakai, kad susirast vokieti (vokietijoj statistiskai vyru yra zymiai daugiau negu moteru, kita situacija ten), reikia bent jau kazkokius uzsienio kalbos pagrindus turet smile.gif O jai nemoki, tai ka tas vokietis su tavim veiks ?smile.gif
O dabar labai paprastai, na tarkim 38 metu moteriskei tinka koks vyras 40-50 ar pan. Pati logiskai pagalvok, savo vaikus jau uzaugines, vietoj to, kad megautis gyvenimu, tures dar su dviem paaugliais (nezinau kokio amziaus jos vaikai) uzsiiminet. Logika matai, as tai jokios smile.gif Deja, reikia suprast, kad kai kurios klaidos gyvenime yra neistaisomos, tas pats juk jai nusilauziai koja, nauja neataugs smile.gif

Ir as tik visom keturiom uz, kad susirastu koki uzsienieti ir isvaziuotu, nes kas gali isaugt is tu vaiku, kai motinos pastoviai nera, nera kas juos priziuri ,manau ir kvailam aisku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesulas.: 17 spalio 2010 - 20:02
Bandom is vyro puses paziureti. 38 metai, issiskyres, moka alimentus tarkim vienam vaikui. Su buvusia jokio rysio. Pasimato saltai kai paima vaika. Ar jis nenori antros puses? Kur jis susiras mergina? Pinigu yra, tai klube jaunas mergickas kabint kai savaitgalis be vaiku? Gal pusmeti galima... Paskui manau atsibosta ir vyram. Ilgalaikiai santykiai - visai realus dalykas. Be to jaunos mergos prie tokiu limpa tik is apskaiciavimu, o vyras juk ir meiles nori, tikru jausmu.
Kad tokiu mazuma pas mus - pilnai pritariu. Nebutinai del statistikos, bet ir is tu kurie ramiai sau gyvena, tokie nesiima drastisku budu susirast normalia moteri, tiesiog dirba gyvena ir tiek.

Beje zinau vienisu moteru kurios finansiskai puikiai issilaiko be vyru, bet LT rinkoje tikrai maza pasirinkimo ir joms, nes pazintyse ne kas...
O siaip teko pabut ir LT pazintyse ir uzsienio tai pasakysiu i LT grizti nebesinori (dabar nesu jokiose). Idomu palyginti. Tai ir darau isvadas, kad problema ne musu moteryse, o musu vyruose. Moterys tegul mokosi kalbu ir iesko placiau.
Papildyta:
QUOTE(viesulas. @ 2010 10 17, 19:53)

Ir as tik visom keturiom uz, kad susirastu koki uzsienieti ir isvaziuotu, nes kas gali isaugt is tu vaiku, kai motinos pastoviai nera, nera kas juos priziuri ,manau ir kvailam aisku...


Tai pritari, kad uzsienieciui musu moterys super thumbup.gif Tai gal atsakymas ekonomikoj? Jei vyras pakankamai uzdirba, gal nebijo atsakomybes ir pries svetimus vaikus? Gal jam tai ne kliutis? Tada jis iesko moters, o koks jos bagazas jam nesvarbu nes jo masina talpi ir jis pats gali daug pavezt bigsmile.gif
Atsakyti