Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

[quote=Maarit,2010 10 11, 21:59]

Ir dar sutikau vyriškį su kuoriuo pabendravus ir jam pasakiau, kodėl mes nesusipažinom prieš 20 metų. Nežinau ką jam jaučiu meilę, aistrą. Giminaitė mane pamačius iš kart pasakė, kad su manim kažkas ne taip .'' Nesimatyk su juo, bandyk save įtikint, kad jis tavęs nevertas''- tik tai ji galėjo patart. Aš ir pati žinau, kad reiktų tai daryti, bet negaliu. cray.gif

O kodel tu turetum su juo nesimatyti, ji pamirsti ? Kuo jau tu prastesne uz kitas, vaiku neturincias? Jei tau jis i sirdi istrigo, nepaleisk jo. Auksciau galva, moterie biggrin.gif As su dviem dukrelem toki susiradau, kokio kitos netekejusios ir be vaiku per visa gyvenima negali surasti biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Palaiminta,2010 10 12, 09:13]
[quote=Maarit,2010 10 11, 21:59]

Ir dar sutikau vyriškį su kuoriuo pabendravus ir jam pasakiau, kodėl mes nesusipažinom prieš 20 metų. Nežinau ką jam jaučiu meilę, aistrą. Giminaitė mane pamačius iš kart pasakė, kad su manim kažkas ne taip .'' Nesimatyk su juo, bandyk save įtikint, kad jis tavęs nevertas''- tik tai ji galėjo patart. Aš ir pati žinau, kad reiktų tai daryti, bet negaliu. cray.gif

O kodel tu turetum su juo nesimatyti, ji pamirsti ? Kuo jau tu prastesne uz kitas, vaiku neturincias? Jei tau jis i sirdi istrigo, nepaleisk jo. Auksciau galva, moterie biggrin.gif As su dviem dukrelem toki susiradau, kokio kitos netekejusios ir be vaiku per visa gyvenima negali surasti biggrin.gif
[/quote]

Pasidalinkit patirtim, kaip surasti vyra? As esu internetinese svetainese parasius , kad turiu du vaikus. Tai apart sexo paiulym ir slyksciu pasaipeliu nieko negaunu.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2010 10 12, 09:32)
Pasidalinkit patirtim, kaip surasti vyra? As esu internetinese svetainese parasius , kad turiu du vaikus. Tai apart sexo paiulym ir slyksciu pasaipeliu nieko negaunu.



Aš šiuo metu esu ištrynusi savo anketą pažinčių svetainėje, nes matyt esu tokioje amžiaus grupėje, kurioje susidomėjimo iš vyrų nebesulaukiu. Mano amžiaus vyrai ieško jaunų ir matyt gyvenimo nesugadintų mergaičių smile.gif Ištryniau, nes nusprendžiau, kad kaip bus, taip bus. Ir šiaip, visi žmonės kažkokie susvetimėję, dabar svarbiausia išlikti, išgyventi. Todėl, mano manymu, ką patvirtinu iš savo patirties, ieškoti antros pusės dabar nebeplanuoju ir nebeketinu. Gal ir pesimistiškai kalbu, bet tai mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2010 10 12, 10:58)
Aš šiuo metu esu ištrynusi savo anketą pažinčių svetainėje, nes matyt esu tokioje amžiaus grupėje, kurioje susidomėjimo iš vyrų nebesulaukiu. Mano amžiaus vyrai ieško jaunų ir matyt gyvenimo nesugadintų mergaičių smile.gif Ištryniau, nes nusprendžiau, kad kaip bus, taip bus. Ir šiaip, visi žmonės kažkokie susvetimėję, dabar svarbiausia išlikti, išgyventi. Todėl, mano manymu, ką patvirtinu iš savo patirties, ieškoti antros pusės dabar nebeplanuoju ir nebeketinu. Gal ir pesimistiškai kalbu, bet tai mano nuomonė.

...įsiterpsiu... nes nebeiškenčiau....ir ką tas reiškia TOKIOJE AMŽIAUS GRUPĖJE, KURIOJE SUSIDOMĖJIMO IŠ VYRŲ NESULAUKIU.....??? Tau penkiasdešimt??? šešadešimt???? juk tavo amžius pats gražiausias..(bent jau aš dabar taip jaučiuos, o esam benraamžės, ir dėmesio tiek iš bendraamžių...tieks iš jaunesnių...tiek iš vyresnių vyrų netrūksta......tik yra vienas bet... aš dar nieko nenoriu..., .) įtariu, kad problema slypi kitur, bet tikrai ne Tavo amžiuje....
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 10 12, 11:14)
...įsiterpsiu... nes nebeiškenčiau....ir ką tas reiškia TOKIOJE AMŽIAUS GRUPĖJE, KURIOJE SUSIDOMĖJIMO IŠ VYRŲ NESULAUKIU.....??? Tau penkiasdešimt??? šešadešimt???? juk tavo amžius pats gražiausias..(bent jau aš dabar taip jaučiuos, o esam benraamžės, ir dėmesio tiek iš bendraamžių...tieks iš jaunesnių...tiek iš vyresnių vyrų netrūksta......tik yra vienas bet... aš dar nieko nenoriu..., .) įtariu, kad problema slypi kitur, bet tikrai ne Tavo amžiuje....


Hm... na mano situacija tokia... esu jauna ir grazi ir su 2 mazais lialiais. Todel visi manes nori ir niekas nenori manes su vaikais. Jusu amziuje vaikia jau nebe kliutis. O as va demesio nesulaukiu, tik pavirsutinisko, nes net i pasimatima negaliu nueiti, nera kam vaiku paziureti.
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 10 12, 11:14)
...įsiterpsiu... nes nebeiškenčiau....ir ką tas reiškia TOKIOJE AMŽIAUS GRUPĖJE, KURIOJE SUSIDOMĖJIMO IŠ VYRŲ NESULAUKIU.....??? Tau penkiasdešimt??? šešadešimt???? juk tavo amžius pats gražiausias..(bent jau aš dabar taip jaučiuos, o esam benraamžės, ir dėmesio tiek iš bendraamžių...tieks iš jaunesnių...tiek iš vyresnių vyrų netrūksta......tik yra vienas bet... aš dar nieko nenoriu..., .) įtariu, kad problema slypi kitur, bet tikrai ne Tavo amžiuje....


Na, gal mes neimsime ir neanalizuosime, kame jau ta problema slypi smile.gif Situaciją matyt geriausiai žinau aš pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2010 10 12, 16:17)
Na, gal mes neimsime ir neanalizuosime, kame jau ta problema slypi smile.gif Situaciją matyt geriausiai žinau aš pati smile.gif

hm..įdomu... tada sakykit, koks to guodimosi tikslas, jei nenorit analizuot?????
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 10 12, 08:13)
O kodel tu turetum su juo nesimatyti, ji pamirsti ? Kuo jau tu prastesne uz kitas, vaiku neturincias? Jei tau jis i sirdi istrigo, nepaleisk jo. Auksciau galva, moterie biggrin.gif As su dviem dukrelem toki susiradau, kokio kitos netekejusios ir be vaiku per visa gyvenima negali surasti biggrin.gif


O todėl, kad jispasakė, kad nenori jis kurti antros šeimos ir nenori dabar jokių artimų santykių su jokia moterimi verysad.gif Ir dabar mes matomės tik mano ineciatyvą. Paprašau, kad iš darbo pakeliui pavežtų. Laukiu ir tikiuosi, kad pakeis savo nuomonę wub.gif wub.gif


QUOTE(vienpaneles @ 2010 10 12, 08:32)
Pasidalinkit patirtim, kaip surasti vyra? As esu internetinese svetainese parasius , kad turiu du vaikus. Tai apart sexo paiulym ir slyksciu pasaipeliu nieko negaunu.



QUOTE(vienpaneles @ 2010 10 12, 14:48)
Hm... na mano situacija tokia... esu jauna ir grazi ir su 2 mazais lialiais. Todel visi manes nori ir niekas nenori manes su vaikais. Jusu amziuje vaikia jau nebe kliutis. O as va demesio nesulaukiu, tik pavirsutinisko, nes net i pasimatima negaliu nueiti, nera kam vaiku paziureti.



Na pažinčių svetainėse ir man nesiseka. Tai dabar nerašau, kad turiu vaikų ir laukiu rezultatų rolleyes.gif Nes vaikus turiu kur palikti ir į pasimatymus galiu laisvai išeiti. O jei kam galvą susuksiu tai ir apie vaikus pasakysiu ax.gif

O aš suradau tik vairuotoją, kuris namo iš darbo parveža rolleyes.gif Ir dėl kurio pamečiau galvą wub.gif O jo telefoną man davė kaimynė. Paskambinau ir paklausiau ar negalėtų jis manęs iš darbo parvežti, kai sutaps mūsų darbo grafikai ax.gif Jis sutiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maarit: 12 spalio 2010 - 17:38
Na,mamytes, dabar jau neiskenciau as.Netycia cia uzsukau, o ka radau?Asaru pakalne doh.gif
Esu tokia,kaip jus-vienisa mama, viena auginanti 8 ir 12 m.porele.Jau trejus metus turiu drauga (ji radau internetiniu paz.psl.).Gal metus mes bendravom virtualiai, kol viena diena jis eme ir atsirado prie mano duru su didziausiu bukietu geliu.Kartu esam iki siol,viskas klostosi puikiai-manuosius vaikus myli, mane teketi ikalbineja,apie trecia vaikeli paveiksliukais kalba, ka uzdirba-viska i namus parneses man atiduoda.Auksinis zmogus. Aisku, visi mes turim trukumu..bet visgi galiu drasiai teigti-vienisos mamos taip pat GALI BUTI LAIMINGOS.Esu to pavyzdys.Ir gana verkslenti-viskam savas laikas.Tik reikia nepraziopsoti progos, islisti is tos nepilnavertiskumo kaukes-pamanykit:ka kaimyne pasakys, ka vyras apie nesantuokinius vaikus pamanys,ir isvis-gal pasilaidokim?
Mielosios, ne Veronikos laikai.O ir tais laikais moterys sau normalius vyrus susirasdavo (pati esu nesantuokinis vaikas-mergautine mamos dukra,mamos, kuri, kai man buvo pora metuku, istekejo uz vyro,nepabugusio duoti man savo pavarde,nepabugusio nei tuometinio tikrai daug atsiauresnio poziurio i merga su vaiku).
Drasiau.Daugiau pasitikejimo savimi.Ir tikrai viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Galima rasti, bet labai sunkiai. Iš jumoro:
Vyrai , kaip tualetai, užimti arba apšikti. Labai sunku rasti patikima vyrą ir vaikui tėvą, bet įmanoma po ne vieno bandymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 10 13, 18:51)
Drasiau.Daugiau pasitikejimo savimi.Ir tikrai viskas bus gerai  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šypsausi, nors norisi verkti, nesinori grįžti į namus kur niekas nelaukia cray.gif Darbe šiek tiek užsimirštu. Dirbčiau be išeiginių jei neturėčiau berniukų. Matau esu jiems reikalinga, vis klausia, kodėl tiek daug dirbu, kada man bus atostogos.
Ir vis dar rusena viltis, kad sutiksiu žmogų kuris mylės mane ir mano berniukams bus geras draugas rolleyes.gif

Šiandien pakeičiau savo anketą vienoje pažinčių svetainėje. Surašiau visas blogas sąvybes kokios tik galimos. Visos nuostabios,nepaartojamos, o aš būsiu vienintelė apsileidėlė ir bjauraus charakterio, norinti švaistyti pinigus. Įdomu koia bus vyrų reakcija g.gif
Atsakyti