Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(blondinas Nr.137 @ 2009 02 27, 11:20)
ateina eile ievai.
-kokia naujiena nori isgirs pirma?
- bloga,-atsako ieva.
-neliko tau nei smegenu..nei lytiniu organu
-o kokia gera?
-kraujo gausi...tai net per krastus liesis,-atsako dievas
Anigdoto pabaiga.


Gal tu seniai moteri beturejai ..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(adiav @ 2009 02 27, 16:31)
Gal tu seniai moteri beturejai .....  g.gif


...blondinas guztelejo peciais...
Atsakyti
keista,beveik visi vyrai nori pasigirt,kad pvz.vakar ar šiąnakt doh.gif o tu ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(favoritė168 @ 2009 02 28, 14:11)
keista,beveik visi vyrai nori pasigirt,kad pvz.vakar ar šiąnakt doh.gif o tu ne g.gif


as tau panasus i visus vyrus?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.139 @ 2009 02 28, 15:04)
as tau panasus i visus vyrus?



paskaityk gerai,aš rašiau BEVEIK VISI doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.137 @ 2009 02 27, 07:20)
ateina eile ievai.
-kokia naujiena nori isgirs pirma?
- bloga,-atsako ieva.
-neliko tau nei smegenu..nei lytiniu organu
-o kokia gera?
-kraujo gausi...tai net per krastus liesis,-atsako dievas
Anigdoto pabaiga.


Šiaip moterys lytinius organus turi. Ne atsikišusius, žinoma, bet irgi visai nieko, manau wink.gif Be to, techniškai, be tų organų kraujas pro ten kur tu kalbi nesilietų, o be smegenų vargu ar moterys išvis gyvos būtų, taigi, biologijos pamokų, matyt, dar nepradėjot smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.128 @ 2009 02 07, 13:43)
ne i partija,o bendruomene.
Sie metai bus ne is lengvuju.
Todel visom su kruva vaiku ir nuliu pinigu siulau susiburt ir gyvent kartu. Kaip pirmyksciai gyveno. Istorija rodo, kad isgyventi bus lengviau.
Ir dar...jei bus jau visai blogai...prisiminkit apie pirmasias profesijas...

IDIOTAS mad.gif mad.gif
Papildyta:
QUOTE(favoritė168 @ 2009 02 09, 11:00)
va ir mano močiutė sakydavo,kad jei šeimoje viską valdys tik vyras,be problemų šita šeima negyvens schmoll.gif !O kai su daugeliu šiuolaikinių vyrų sunku rasti kompromisą šeimoje,tai kam tada g.gif  ?Juk  jei darysi viską pagal save ar pagal jį vistiek būsi kalta,nafig to reikia schmoll.gif .Galima susirasti draugą,meilužį kurie nereguliuos tau gyvenimo doh.gif .Na,bet čia jau mano nuomonė. tongue.gif

drinks_cheers.gif 100%
Papildyta:
QUOTE(Elinga_27 @ 2008 10 09, 22:28)
Sveikos, žinot skaitydama šitą temelę net apsiverkiau... blush2.gif bet galiu užtikrinti, kad tikrai ne dėl to jog kažko bijau.. Dar neseniai, o tiksliau savaitė, kai likau viena su dviem savo aukseliais.. Gal tai daugiau mano "nuopelnas", bet žinot pavargau būti TARNAITE savo vyrui, kuris visiškai su manim nesiskaitė.. ir tikrai negaliu sutikti su tokia nuomone, kad reikia saugoti šeimą, juk vyras negeria, pinigus namo parneša, bet juk aš taip pat gyvenu tik vieną kartą, o kaip mano jausmai, kaip mano savigarba galų gale... Turbūt per daug aš įskaudinta, nes nenoriu jokio vyro, man gerai ir su savo brangenybėm, kurios kasdien džiugina. Turbūt dabar turėčiau sielotis, ar gal net verkti, bet taip nebus.. Mes visos vertos, kad su mumis gražiai elgtųsi, mus mylėtų ir gerbtų, o jei to nėra, tai vadinasi nėra prasmės ir kartinti vienas kitam gyvenimą. Jei ateity norėsiu vyriškos šilumos, ar kažko daugiau, tai susirasiu bent tam kartui, bet daugiau tikrai nenusileisiu taip kaip tai dariau pries savo vyrą 8 metus.. Atsiprašau kad taip išsiliejau čia, bet mes moterys turim būti stiprios...

SAUNUOLE,mes ne mazgotes po ju kojom,ir ne tulikas ano galo skysciam nuleist mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip sužydi psilikusios vienos,o nesuvargsta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 09 30, 20:45)
Sveiki,esu vienisa mama su 2 suneliais, antruokas ir 8 menesiu.neseniai issiskyriau su vyru,taip baisu,kad jau nkekada neturesiu tikros  seimos,meiles...

...aš išsiskyriau prieš 10 metų gerų-tu neteisi galvodama,kad neturėsi-nenuteik taip savęs...auginkis ramiai du sūnus ažuolus,tai tavo pasididžiavimas...
o dėl vienatvės,galiu pasakyti santuokoje daugiau vienišų moterų gyvena...tada turėjai vieną netikusį vyrą,o dabar visi tavo-tik nepamesk sveiko proto,mylėk ir būsi mylima wub.gif ...neskubink tik įvykių ,viskam savo laikas.

Atsakyti
Labutis mamytes 4u.gif

Noriu ir as i jusu gretas prisijungti blush2.gif

Turiu suneli 5 metuku auginu viena vyras uzsienyje susirado kita pinigai pakeite zmogu. Po 3 metu atsirado zmogus kuriuo tikejau buvau su juo 2 metus, planavom nestuma, ir tapau nescia, po kiek dienu pareiske kad nieko man nezadejo ir trinktelejo durimis. Savaite jau kaip laksto is paskos ir nori kad buciau su juo kad laukia leliuko, bet man jis uzmuse visus jausmus kazkokia neapykanta liko, bandziau dar graziai viska galvoti su juo bet negaliu per save persiversti, nebegaliu jo pakesti, Juo nebetikiu schmoll.gif
Bet dabar didziausias dalykas kuris galvoje ka daryti su vaikeliu, bijau net ta zodi parasyti kur i mano galva ir mintis lenda. Bet kazko blogos mintys mane persekioje, vis lenda mintys atsisakyti sio vaikelio. Jau atras lelius butu be tecio, kazkaip kvailai atrodo tokia situacija. Itr visiems juk neaiskinsi kaip tai gali buti 2 vaikiukai bet nuo skirtingu tevu verysad.gif verysad.gif
Galva plysta nuo tu visu minciu ir nebezinau kas teisinga o kas ne... verysad.gif

Geros dieneles mamukai...
Atsakyti
...daryk kaip sako širdis-užsienyje kitas požiūris į žmogų,gimdyk ,augink...linkiu dabar dukrytės sulaukti 4u.gif kodėl nuo skirtingų tėvų-visai tėvo nėra.Tu ir už du tėčius ir už mamą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimabuz: 05 balandžio 2009 - 08:22
QUOTE(Gerdusyte @ 2009 03 30, 12:18)
Labutis mamytes 4u.gif

Noriu ir as i jusu gretas prisijungti blush2.gif

Turiu suneli 5 metuku auginu viena vyras uzsienyje susirado kita pinigai pakeite zmogu. Po 3 metu atsirado zmogus kuriuo tikejau buvau su juo 2 metus, planavom nestuma, ir tapau nescia, po kiek dienu pareiske kad nieko man nezadejo ir trinktelejo durimis. Savaite jau kaip laksto is paskos ir nori kad buciau su juo kad laukia leliuko, bet man jis uzmuse visus jausmus kazkokia neapykanta liko, bandziau dar graziai viska galvoti su juo bet negaliu per save persiversti, nebegaliu jo pakesti, Juo nebetikiu schmoll.gif
Bet dabar didziausias dalykas kuris galvoje ka daryti su vaikeliu, bijau net ta zodi parasyti kur i mano galva ir mintis lenda. Bet kazko blogos mintys mane persekioje, vis lenda mintys atsisakyti sio vaikelio. Jau atras lelius butu be tecio, kazkaip kvailai atrodo tokia situacija. Itr visiems juk neaiskinsi kaip tai gali buti 2 vaikiukai bet nuo skirtingu tevu verysad.gif  verysad.gif
Galva plysta nuo tu visu minciu ir nebezinau kas teisinga o kas ne... verysad.gif

Geros dieneles mamukai...

Niekam nieko neprivalote aiskinti,tai yra jusu ir tik jusu reikalas.Issiuntus vaikiuka anapilin,veliau psichologiskai labai kentesite.Nepaleis galvojimas,o koks jis butu buves,jei butu,i ka panasus,koks....Jaunysteje turejau karcios patirties,bet net ir dabas tyliai paverkiu,pasimeldziu ir prasau atleidimo.Reikia guiti lauk is musu visuomenes posaki "o ka zmones pasakys",pakalbes ir nustos,jie jums nieko neduoda ir jus jiems nieko neskolinga.Laikykites ir nenuskriauskit to,kuris negali pasipriesint,aisku,sprest jums.
Atsakyti