Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

Siaubas tie vyrai smile.gif reikia mums burtis i moteru partija smile.gif
Atsakyti
truputi savos poezijos jums smile.gif

su rudeniniais lapais
krenta mano mintys
lietus jas virkdo
šalnos padabina sidabru
atsargiai,paslapčia
tyliais,bejausmiais žingsniais
ateina liūdesys
vėl apsimesdamas senu draugu...

ir susirango sieloje vienatvė
lyg juodas katinas žaliom akim
prikniauks pridergs
kpstysis praeity,kvailai
paskui ironiškai šypsosis
primerkęs vieną akį
paklaus ką veikčiau aš ilgom naktim
jeigu nebūtų jos?
...turbūt ramiau miegočiau...
Atsakyti
QUOTE(vasara00 @ 2008 11 01, 22:05)
truputi savos poezijos jums smile.gif

su rudeniniais lapais
krenta mano mintys
lietus jas virkdo
šalnos padabina sidabru
atsargiai,paslapčia
tyliais,bejausmiais žingsniais
ateina liūdesys
vėl apsimesdamas senu draugu...

ir susirango sieloje vienatvė
lyg juodas katinas žaliom akim
prikniauks pridergs
kpstysis praeity,kvailai
paskui ironiškai šypsosis
primerkęs vieną akį
paklaus ką veikčiau aš ilgom naktim
jeigu nebūtų jos?
...turbūt ramiau miegočiau...

thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat su jumis, skaiciau sia tema ir verkiau. as viena auginu 2 sunelius, brangesniu zmoniu uz juos nera.
Atsakyti
ir verkiam ir pykstam,bet esam kokios esam,reikia eit per gyvenima ir tiek smile.gif
Atsakyti
Tai pasidalinkite vienisos mamytes, auginancios 2-3 vaikus, kaip sekasi surasti nauja meile, galbut sukurti nauja seima ? Ar pavyko kurioms is cia skaitanciu, po kiek laiko, kokiomis aplinkybemis ? g.gif Pasidalinkite geromis ziniomis su kitomis, padrasinkite, ikvepkite !
As manau, kad viskas imanoma, tik reikia neprarasti noro kazka keisti savo gyvenime bei tikejimo, kad tai, ko troksti, ivyks. biggrin.gif As viena auginu dvi dukrytes 3 ir 6 metu ir visada tikejau, kad atsiras zmogus, kuris mane ivertins, kuris myles mano dukrytes, kad pavyks sukurti darnia seima. Siuo metu turiu drauga, kuris tiesiog tobulai tinka man - tai vyras, kurio ieskojau visa gyvenima. Mes jau planuojame kurti seima, kalbame apie gyveniam kartu, kaip mes auginsime dukras, ka veiksime kartu ir t.t. Viskas taip nuostau, kad as dar sunkiai galiu patiketi savo laime. Linkiu ir visoms jums patirti tai, ka as isgyvenu ! 4u.gif
Atsakyti
Man gaila mamų ir vaikų kurių šeimos subyra. Dažniausiai vyrai greit pamiršta savo vaikus ir sukuria naujas šeimas.
Atsakyti
na ir aš prie jūsų prisijungsiu,nes viena auginu net 4,na dabar jau tris,nes dukra pas draugą gyvena ir turi jau 8mėn.sūnelį.be tėčio vaikai jau ketvirti metai.Žiūrėdami,kaip aš kenčiu,prašė manęs išsiskirti verysad.gif ir tik prieš metus man tai pavyko.Ir tikrai be jų kol kas geriau,nes mano ex.atvažiuoja pas vaikus,pabūna,paskui apšaukia,aprėkia kad aš su jais nesusitvarkau ir vėl išvažiuja.Jei ne vaikai,tai visai nutraukčiau santykius schmoll.gif juk visvien kartu nemiegam ir nemiegosim schmoll.gif schmoll.gif o nervus vienas kitam tampydami gyvenimas nepagerės,nors alimentus bent mokėtų. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uti-puti @ 2008 11 01, 21:15)
Siaubas tie vyrai smile.gif reikia mums burtis i moteru partija smile.gif

ne i partija,o bendruomene.
Sie metai bus ne is lengvuju.
Todel visom su kruva vaiku ir nuliu pinigu siulau susiburt ir gyvent kartu. Kaip pirmyksciai gyveno. Istorija rodo, kad isgyventi bus lengviau.
Ir dar...jei bus jau visai blogai...prisiminkit apie pirmasias profesijas...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.128 @ 2009 02 07, 14:43)
ne i partija,o bendruomene.
Sie metai bus ne is lengvuju.
Todel visom su kruva vaiku ir nuliu pinigu siulau susiburt ir gyvent kartu. Kaip pirmyksciai gyveno. Istorija rodo, kad isgyventi bus lengviau.
Ir dar...jei bus jau visai blogai...prisiminkit apie pirmasias profesijas...


Matyt tave zmona paliko ir radai buda kur issilieti. Jei tau nuo to palengves-tai kodel gi ne. Vis geriau turbut nei savyje laikyti ar zmona koneveikti-tau pades, o mes vis tiek demesio nekreipsim. O del profesijos-aciu, kad nutarei savo patirtim ir sekme pasidalinti-tikrai atsiminsim, kai bus labai blogai! lotuliukas.gif








Atsakyti
Kreipti demesi i bent vieno vyro pasisakyma, bus verta tik po to, kai bent vienas is ju sugebes pagimdyt ir uzaugint nu nors viena vieninteli vaikeli.O kadangi to niekad neivyks, nes net pati gamta pasirupino, kad taip nebutu, tai lai jie egzistuoja ir tauskia nesamones.Koks skirtumas ka jie galvoja, ka jie sneka, ka jie nusisneka.
Atsakyti
va ir mano močiutė sakydavo,kad jei šeimoje viską valdys tik vyras,be problemų šita šeima negyvens schmoll.gif !O kai su daugeliu šiuolaikinių vyrų sunku rasti kompromisą šeimoje,tai kam tada g.gif ?Juk jei darysi viską pagal save ar pagal jį vistiek būsi kalta,nafig to reikia schmoll.gif .Galima susirasti draugą,meilužį kurie nereguliuos tau gyvenimo doh.gif .Na,bet čia jau mano nuomonė. tongue.gif
Atsakyti