Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

Na, dziugu bent jau uz kitas, kad susitvarko gyvenima smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jungiuos prie Jūsų-likau viena su 2 vaikais...
Atsakyti
Sveikos, žinot skaitydama šitą temelę net apsiverkiau... blush2.gif bet galiu užtikrinti, kad tikrai ne dėl to jog kažko bijau.. Dar neseniai, o tiksliau savaitė, kai likau viena su dviem savo aukseliais.. Gal tai daugiau mano "nuopelnas", bet žinot pavargau būti TARNAITE savo vyrui, kuris visiškai su manim nesiskaitė.. ir tikrai negaliu sutikti su tokia nuomone, kad reikia saugoti šeimą, juk vyras negeria, pinigus namo parneša, bet juk aš taip pat gyvenu tik vieną kartą, o kaip mano jausmai, kaip mano savigarba galų gale... Turbūt per daug aš įskaudinta, nes nenoriu jokio vyro, man gerai ir su savo brangenybėm, kurios kasdien džiugina. Turbūt dabar turėčiau sielotis, ar gal net verkti, bet taip nebus.. Mes visos vertos, kad su mumis gražiai elgtųsi, mus mylėtų ir gerbtų, o jei to nėra, tai vadinasi nėra prasmės ir kartinti vienas kitam gyvenimą. Jei ateity norėsiu vyriškos šilumos, ar kažko daugiau, tai susirasiu bent tam kartui, bet daugiau tikrai nenusileisiu taip kaip tai dariau pries savo vyrą 8 metus.. Atsiprašau kad taip išsiliejau čia, bet mes moterys turim būti stiprios...
Atsakyti
Nieko tragisko likti ir su 4 vaikais-su exNr.2 issiskyrem,kai tik pradejau lauktis maziausiojo.Pradzioj sutrikau,galvojau,neisgyvensim,nes negalesiu normaliai dirbti,bet po to nusiraminau,susideliojau visus prioritetus ir suvokiau,kad viskas bus gerai.Susitaikiau su tuo,kad kuri laika reikes kazko atsisakyti,kad svarbu bus isgyventi.Iki to visa laika buvau seimos maitintoja,tai nieko baisaus atkritus vienam parazitui.gyvenanciam islaikomam moters ir dar reiskianciam pretenzijas.Sunkiausia buvo,kai maziukas buvo visai mazas,o man reikedavo islekti padirbeti,kad galeciau vaikus ismaitinti.Kai maziukui buvo 3 menesiai,uz skolas-400 lt-atjunge elektra.Gyvenom be elektros,tai reiska be saldutyvo,be skalbimo masinos,be silto vandens(nes boileris) 2 metus,kol pradejau daugiau uzdirbti ir sudaryti skolos ismokejimo sutarti,nes negali net svajoti apie sutarti su elektros tinklais,kai gauni kaip II savininke 92 litus per menesi uz mazo vaiko auginima.
Isgyvenom.Dabar,kai maziukui greit 4 metai,kai man sekasi darbe,kai galu gale bent is vieno ex pradejau gauti alimentus po 13 metu nemokejimo.dabar ir saule linksmiau sypsosi,ir sirdis dainuoja.Dievas tikrai neduoda sunkesnes nastos,nei gali panesti.Sunkiausiais periodais vadovavausi tokiu motto:jei verksi,kad nusileido saule,per asaras nepamatysi zvaigzdziu.
Linkiu visoms mamytems stiprybes ir daugiau pamatyti zvaigzdziu! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Daugvaikuciu, balionėlis tau 4u.gif
Iš tiesų atrodo sielojuosi tada, kai daug prastesnėse situacijose kiti išgyvena, pvz. tu.
Sakykit, o kaip jums sekasi įveikti vienišumo jausmą? Kai pagalvoju, juk ir vaikai tik atėjo per mane, bet man nepriklauso. Turiu jais pasirūpinti, bet jie iš tiesų gyvens savo gyvenimą. O kas bus kai jie namus paliks? unsure.gif Ačiū Dievui, kad dar negreitai tongue.gif tik kad tas laikas bėga kaip nenumaldomas.
Ir dar. Aš norėčiau dar vieno vaiko ax.gif nors turbūt turėčiau galvoti kaip išauginti tuos, kuriuos jau turiu
Atsakyti
QUOTE(Vaganė @ 2008 10 17, 08:54)

Atsiprašau, kad įlendu į jūsų temelę..
Vagane, kaip aš tavęs ieškojau mirksiukas.gif 4u.gif Galvojau, kad nick'ą pakeitei. Rašau AŽ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elinga_27 @ 2008 10 10, 00:28)
Sveikos, žinot skaitydama šitą temelę net apsiverkiau... blush2.gif bet galiu užtikrinti, kad tikrai ne dėl to jog kažko bijau.. Dar neseniai, o tiksliau savaitė, kai likau viena su dviem savo aukseliais.. Gal tai daugiau mano "nuopelnas", bet žinot pavargau būti TARNAITE savo vyrui, kuris visiškai su manim nesiskaitė.. ir tikrai negaliu sutikti su tokia nuomone, kad reikia saugoti šeimą, juk vyras negeria, pinigus namo parneša, bet juk aš taip pat gyvenu tik vieną kartą, o kaip mano jausmai, kaip mano savigarba galų gale... Turbūt per daug aš įskaudinta, nes nenoriu jokio vyro, man gerai ir su savo brangenybėm, kurios kasdien džiugina. Turbūt dabar turėčiau sielotis, ar gal net verkti, bet taip nebus.. Mes visos vertos, kad su mumis gražiai elgtųsi, mus mylėtų ir gerbtų, o jei to nėra, tai vadinasi nėra prasmės ir kartinti vienas kitam gyvenimą. Jei ateity norėsiu vyriškos šilumos, ar kažko daugiau, tai susirasiu bent tam kartui, bet daugiau tikrai nenusileisiu taip kaip tai dariau pries savo vyrą 8 metus.. Atsiprašau kad taip išsiliejau čia, bet mes moterys turim būti stiprios...

Stiprybes tau,Elinga!Mano situacija panasi,tik visa tai isgyvenau pries 7 metus.Likau su 2 vaikais,nuomojamam bute.Dabar gyvenimas susitvarke,vaikai paaugo,susiradau drauga biggrin.gif Gyvenam kartu jau 3 metai.Tikiu,kad su laiku pamirsi nuoskaudas ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Moterys, kurios vienos augina 2, 3 ar daugiau vaikų - yra tikrai dielės šaunuolės. Juk užauginti vaiką - tai kogero pats sunkiausias darbas. Juk reikia mokėti juos auklyt, pamokyt, kad būtų sąžiningi ir dori. Kadangi pati dar neturiu vaikų - tai taip ir susimąstau: kaip reiks atlikt tokį žygdarbį einant gyvenimo keliu. unsure.gif
Atsakyti
Jau 14m esu viena su dviem vaikuciais,vaikuciai jau ir nemazi (vyresnelei 18metuku smile.gif ),atrodo,kaip ir galeciau kazka susirast,bet....vienas dalykas tas,kad paieskoms o paskui ir tam kazkam nera laiko,reikia dirbti kad galeciau islaikyti buta ir mus visas,o ir hobi ne pigu turiu doh.gif O kitas dalykas-kazkodel traukiuosi nuo visu,jei tik bendravimas pradeda perzengti iprastinio draugiskumo ribas.Ir vat taip ir gaunasi,kad dabar,kai vaikai paaugo,tikrai truksta normalaus zmogaus prie sono,bet susirasti irgi negaliu-lyg kazkas neleistu,ar as jau sulaukejau visai per tiek metu vienatves ir uztai taip yra,a? Vnz.,kaip visi man sako-nemoku gyventi... verysad.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos,vienises...nors zinau kad tokios nesat,kol su jumis vaikai.pasigimdziau treciaji,nes ziauriai norejau,ir ...issiskyriau tongue.gif duoduos per darbus kelio nematau,bet esu daug laimingesne negu anksciau,nes uzaugo geri vaikai,pagranduke neleidzia liudeti...iskart po skyrybu pagyliojau lyg nuo grandines paleista blush2.gif ,paskui aprimau,rimto rasti senai tarkai su trim vaikais be sansu,o bet kokio net sugulti nenoriu,nors daug kas siulosi,nes dar atrodau nesudeveta blink.gif nepatikesit -du metai kaip celibate,net paciai keista....ir kuo toliau tuo labiau nesinori atsitiktiniu santykiu...
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 09 30, 20:45)
Sveiki,esu vienisa mama su 2 suneliais, antruokas ir 8 menesiu.neseniai issiskyriau su vyru,taip baisu,kad jau nkekada neturesiu tikros  seimos,meiles...


kai kurios meilę anksčiau suranda,kai kurios vėliau,kiekvienai savo likimas.Vieni vyrai purtosi moterų su vaikais,kiti,kaip tik atvirkščiai,myli vaikus ...beja jaučiasi reikalingi ,o kai reikalingi ,tai ir laimingi...jei pamils moterį,tai mylės ir jos vaikus...jei išsigas vaikų-tai ir ne vyras-kam toks.Tikrai neverta iš vienatvės pulti pirmam į glėbį,nes gali būti taip,kad nuo vilko bėgai -ant meškos papuoliai,beto meilė gali ateiti netikėtai,gal ryt ,gal po 8 metų,kas žino.Terminas -nenustatytas...gyvenk savo gyvenimą,džiaukis augančiais vaikais ,pasistenk išlaikyti gražų kūna ir gerą širdį...
Atsakyti
as irgi sedziu skolose,nes vis viskas vaikams vaikams smile.gif bet neprarandu vilties,dziaugiuosi vaikais,turiu darba,kaip nors issikrapstysim ir zinau kad viltis visada gyva.... smile.gif
Atsakyti