Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(Amarkize @ 2008 06 10, 11:14)
Viskas gyvenime susitvarko. Yra ir blogu ir geru zmoniu, bet dazniausiai egoistisku, kurie tiesiog tokiu savo elgesiu nori tave pazeminti, sugniuzdyti, kad maldautum pasigailejimo...Tiesiog reikia isgyventi ta perioda ir eiti i prieki...islikti savimi ir tureti tiksla...veliau supranti, kad nera to blogo, kad neiseitu i gera..

Auksiniai žodžiai thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes spali turesiu antraji vaikiuka ir vyras nori skirtis, beto ir pati nematau bendro gyvenimo grazaus vaizdo, bijau paluzti verysad.gif o du mazi leliukai del kuriu reikia stenktis eiti pirmyn
Atsakyti
QUOTE(*zvaigzde* @ 2008 06 09, 11:39)
O kada zada gydytojai paleisti? Tikiuosi, kad tau ir tavo mazylei viskas gerai 4u.gif


Tai, kad as is lygonines sekancia diena po gimdymo issirasiau ir su naujagymiu vaziavau i kauna, vaso vyresneles atsiimti su policija, nes jos trenktas " tipo tevas" ja pagrobe. O kai grizau namo, radau pakeistas spynas ir negalejau ieiti ir paiimti net butiniausiu vaikisku daiktu, kurios esu pripirkus. Zodziu, pas tevus dabar smile.gif glaudziuosi.. O tas debylu-debylas siuntinieja man sms su tekstu "kaip mano mergynos, kodel namo negriztat"
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 06 11, 20:56)
Tai, kad as is lygonines sekancia diena po gimdymo issirasiau ir su naujagymiu vaziavau i kauna, vaso vyresneles atsiimti su policija, nes jos trenktas " tipo tevas" ja pagrobe. O kai grizau namo, radau pakeistas spynas ir negalejau ieiti ir paiimti net butiniausiu vaikisku daiktu, kurios esu pripirkus. Zodziu, pas tevus dabar smile.gif glaudziuosi.. O tas debylu-debylas siuntinieja man sms su tekstu "kaip mano mergynos, kodel namo negriztat"


O doh.gif doh.gif doh.gif Kokiu trenktu zmoniu esama doh.gif O kaip tas "tipo tevas" vyresnele pagrobe? Tai isvis protu nesuvokiama g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte66 @ 2008 06 11, 18:13)
sveikutes spali turesiu antraji vaikiuka ir vyras nori skirtis, beto ir pati nematau bendro gyvenimo grazaus vaizdo, bijau paluzti  verysad.gif  o du mazi leliukai del kuriu reikia stenktis eiti pirmyn


Sveikinimai ir didziausi nuosirdus palinkejima, o svarbiausia stiprybes smile.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Mariem @ 2008 06 11, 21:56)
Tai, kad as is lygonines sekancia diena po gimdymo issirasiau ir su naujagymiu vaziavau i kauna, vaso vyresneles atsiimti su policija, nes jos trenktas " tipo tevas" ja pagrobe. O kai grizau namo, radau pakeistas spynas ir negalejau ieiti ir paiimti net butiniausiu vaikisku daiktu, kurios esu pripirkus. Zodziu, pas tevus dabar smile.gif glaudziuosi.. O tas debylu-debylas siuntinieja man sms su tekstu "kaip mano mergynos, kodel namo negriztat"


Sveikute, gera tave vel cia matyt smile.gif Na tas tai tikras idiotas, atsiprasau uz issireiskima...o daiktus jau pasiemei?
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 06 11, 19:56)
Tai, kad as is lygonines sekancia diena po gimdymo issirasiau ir su naujagymiu vaziavau i kauna, vaso vyresneles atsiimti su policija, nes jos trenktas " tipo tevas" ja pagrobe. O kai grizau namo, radau pakeistas spynas ir negalejau ieiti ir paiimti net butiniausiu vaikisku daiktu, kurios esu pripirkus. Zodziu, pas tevus dabar smile.gif glaudziuosi.. O tas debylu-debylas siuntinieja man sms su tekstu "kaip mano mergynos, kodel namo negriztat"


"atmorozkas" jis,.. bet skaudziausia, kad uz tokius dalykus nera baudziamosios atsakomybes. gal, jei butu, tai ir maziau tokiu atveju butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarkize @ 2008 06 12, 16:21)
Sveikinimai ir didziausi nuosirdus palinkejima, o svarbiausia stiprybes  smile.gif  4u.gif  4u.gif
Sveikute, gera tave vel cia matyt  smile.gif  Na tas tai tikras idiotas, atsiprasau uz issireiskima...o daiktus jau pasiemei?


Oi, labukas smile.gif kaip as Jusu visu pasilgstu,nes tas brudas (kaip Tu sakai) mano kompa issinese tai nelabai daznai galiu prisijungti.
Na jis dukryte su pizama is lovos istrauke, ir rekiancia issinese, o kad mano mama jo nepavytu, issinese jos drabuzius ir uzrakyno bute issineses jos raktus.

Tai va.. Mielos mamytes smile.gif dabar pas tevus gyvenu smile.gif savo daiktus is dalies pasiemiau, nes turiu teismo sprendima , kad sis butas yra mano ir mano vaiku gyvenamoji vieta ir tas "tipo tevas"neturi teise man trugdyti ten gyventi.. tiesiog pas tevus dabar daug lengviau smile.gif viena bijau, nesusitvarkyciau
Labai Jus visas myliu ir pasiilgstu smile.gif
tikiuosi greit koki kompa suveiksiu tai naktimis prie jusu pokalbiu prisijungsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 06 13, 21:31)
Oi, labukas smile.gif kaip as Jusu visu pasilgstu,nes tas brudas (kaip Tu sakai) mano kompa issinese tai nelabai daznai galiu prisijungti.
Na jis dukryte su pizama is lovos istrauke, ir rekiancia issinese, o kad mano mama jo nepavytu, issinese jos drabuzius ir uzrakyno bute issineses jos raktus.

Tai va.. Mielos mamytes smile.gif dabar pas tevus gyvenu smile.gif savo daiktus is dalies pasiemiau, nes turiu teismo sprendima , kad sis butas yra mano ir mano vaiku gyvenamoji vieta ir tas "tipo tevas"neturi teise man trugdyti ten gyventi.. tiesiog pas tevus dabar daug lengviau smile.gif viena bijau, nesusitvarkyciau
Labai Jus visas myliu ir pasiilgstu smile.gif
tikiuosi greit koki kompa suveiksiu tai naktimis prie jusu pokalbiu prisijungsiu smile.gif


Taip ir norisi tokius
gun_bandana.gif
O tai kaip bus su vyresnele? kaip ja atimti is to niekso nagu? Ir isvis kam jam tai reikejo daryti? Tam, kad tave iskaudinti doh.gif Isivaizduoju kokiam siaube dabar mazyle unsure.gif
O kaip tavo naujagime? Gal jau varda isrinkai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte66 @ 2008 06 11, 16:13)
sveikutes spali turesiu antraji vaikiuka ir vyras nori skirtis, beto ir pati nematau bendro gyvenimo grazaus vaizdo, bijau paluzti  verysad.gif  o du mazi leliukai del kuriu reikia stenktis eiti pirmyn

Nu žinai.... nors man lygiai taip buvo, kad vidury nėštumo pareiškė, jog skirtis nori, aš vis galvojau, kad normalus vyras tokiu momentu tikrai taip nesielgs.. Stiprybės tau! 4u.gif Ir kantrybės. Ojoj kiek jos reikės.

QUOTE(Mariem @ 2008 06 11, 19:56)
Tai, kad as is lygonines sekancia diena po gimdymo issirasiau ir su naujagymiu vaziavau i kauna, vaso vyresneles atsiimti su policija, nes jos trenktas " tipo tevas" ja pagrobe. O kai grizau namo, radau pakeistas spynas ir negalejau ieiti ir paiimti net butiniausiu vaikisku daiktu, kurios esu pripirkus. Zodziu, pas tevus dabar smile.gif glaudziuosi.. O tas debylu-debylas siuntinieja man sms su tekstu "kaip mano mergynos, kodel namo negriztat"

Tai tipo rūpinasi taviškis? ko jam taip merginos jo parūpo? pakeičia spynas ir klausia, ko namo negrįžti? doh.gif fui....

Man irgi kažkaip liūdna. Gal jau pavargau? Kai jaučiiuosi ne tokia pavargusi, tai džiaugiuosi savo vaikučiais thumbup.gif o kai pavargstu, taip gaila savęs ir vaikų pasidaro... kad taip lengvai jų tėtis savo interesus aukščiau visko iškelia... verysad.gif
Atsakyti
Is tikruju smagu, kad moteriskes vienos auginancios kelis vaikucius yra taip puikiai nusiteikusios, smagu, kad "nekabinat nosies". As tokios patirties neturiu, bet..
Turiu sese 8 metais vyresne uz mane. Artimai niekad nebendravom, nes ji labai anksti pradejo savarankiska gyvenima, isejo is namu, labai isimylejo vedusi vyriski ir 17 nuojo pagimde vaika. Daugelis pasakytu - "eiline meiluze", bet as pateisinu savo sese, juk jai 16 buvo, o tokiu laiku jokie mamos prasymai nesuveike... dar ir tevas itin kritiskai reagavo i sesers pasirinkima. Zinoma, tas vyriskis ja paliko, o sesers atminty liko ne geru atsiminimu po pirmojo gimdymo, bet sunkiu ispudziu anksti atejusio suaugusiu gyvenimo. Na, galima butu pagalvoti, kad zmogus pasimoke, bet matyt likimas mano sese labai norejau isbandyti. Ir kai mano sunenui sukako 5 metai (sesei buvo labai sunku gyvent, nes ji nebuvo issilavinusi, neturejo pastovaus darbo, neturejo nuosavo busto, teko pastoviai kraustytis, su tevais ne visada bendravo geranoriskai, todel ju pagalba nebuvo nuolatine), sese isvyko dirbti i Anglija, kur susipazino su antruoju savo vyru, kuris jos gyvenimo zmogumi taip ir netapo. Paliko ja su nepasiuta vestuvine suknele ir nescia, dabar bando viska sutvarkyti, bet manau moteriai yra sunku atleisti tokia isdavyste, kai ir is vestuviu pavego ir vaika paliko....
Dabar mano sese jau beveik 30-ies metu, labai simpatiska jauna moteris, kuri sparciai kyla karjeros laiptais, turi kelis issilavinimus, du vaikus, savo buta ir puikia nuotaika. Stebiuosi ja, nes tiek likimo sumustas zmogus vis dar svyti pozityvizmu ir optimizmu. To linkiu ir Jums. Vyras nera svarbiausia, kai turite vaiku, jog jie visada stos Jusu pusen ir niekada nepaliks Jusu, nesiduos, manau tai daugeli dalyku atstoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 01, 02:32)
Is tikruju smagu, kad moteriskes vienos auginancios kelis vaikucius yra taip puikiai nusiteikusios, smagu, kad "nekabinat nosies". As tokios patirties neturiu, bet..
Turiu sese 8 metais vyresne uz mane. Artimai niekad nebendravom, nes ji labai anksti pradejo savarankiska gyvenima, isejo is namu, labai isimylejo vedusi vyriski ir 17 nuojo pagimde vaika. Daugelis pasakytu - "eiline meiluze", bet as pateisinu savo sese, juk jai 16 buvo, o tokiu laiku jokie mamos prasymai nesuveike... dar ir tevas itin kritiskai reagavo i sesers pasirinkima. Zinoma, tas vyriskis ja paliko, o sesers atminty liko ne geru atsiminimu po pirmojo gimdymo, bet sunkiu ispudziu anksti atejusio suaugusiu gyvenimo. Na, galima butu pagalvoti, kad zmogus pasimoke, bet matyt likimas mano sese labai norejau isbandyti. Ir kai mano sunenui sukako 5 metai (sesei buvo labai sunku gyvent, nes ji nebuvo issilavinusi, neturejo pastovaus darbo, neturejo nuosavo busto, teko pastoviai kraustytis, su tevais ne visada bendravo geranoriskai, todel ju pagalba nebuvo nuolatine), sese isvyko dirbti i Anglija, kur susipazino su antruoju savo vyru, kuris jos gyvenimo zmogumi taip ir netapo. Paliko ja su nepasiuta vestuvine suknele ir nescia, dabar bando viska sutvarkyti, bet manau moteriai yra sunku atleisti tokia isdavyste, kai ir is vestuviu pavego ir vaika paliko....
Dabar mano sese jau beveik 30-ies metu, labai simpatiska jauna moteris, kuri sparciai kyla karjeros laiptais, turi kelis issilavinimus, du vaikus, savo buta ir puikia nuotaika. Stebiuosi ja, nes tiek likimo sumustas zmogus vis dar svyti pozityvizmu ir optimizmu. To linkiu ir Jums. Vyras nera svarbiausia, kai turite vaiku, jog jie visada stos Jusu pusen ir niekada nepaliks Jusu, nesiduos, manau tai daugeli dalyku atstoja. 4u.gif


as irgi nematau tavo sesers kalties..tiesiog ji aistringa ir jai noejosi seimos..vyrai nieksai pasitaike..
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 08 01, 02:32)
Is tikruju smagu, kad moteriskes vienos auginancios kelis vaikucius yra taip puikiai nusiteikusios, smagu, kad "nekabinat nosies". As tokios patirties neturiu, bet..
Turiu sese 8 metais vyresne uz mane. Artimai niekad nebendravom, nes ji labai anksti pradejo savarankiska gyvenima, isejo is namu, labai isimylejo vedusi vyriski ir 17 nuojo pagimde vaika. Daugelis pasakytu - "eiline meiluze", bet as pateisinu savo sese, juk jai 16 buvo, o tokiu laiku jokie mamos prasymai nesuveike... dar ir tevas itin kritiskai reagavo i sesers pasirinkima. Zinoma, tas vyriskis ja paliko, o sesers atminty liko ne geru atsiminimu po pirmojo gimdymo, bet sunkiu ispudziu anksti atejusio suaugusiu gyvenimo. Na, galima butu pagalvoti, kad zmogus pasimoke, bet matyt likimas mano sese labai norejau isbandyti. Ir kai mano sunenui sukako 5 metai (sesei buvo labai sunku gyvent, nes ji nebuvo issilavinusi, neturejo pastovaus darbo, neturejo nuosavo busto, teko pastoviai kraustytis, su tevais ne visada bendravo geranoriskai, todel ju pagalba nebuvo nuolatine), sese isvyko dirbti i Anglija, kur susipazino su antruoju savo vyru, kuris jos gyvenimo zmogumi taip ir netapo. Paliko ja su nepasiuta vestuvine suknele ir nescia, dabar bando viska sutvarkyti, bet manau moteriai yra sunku atleisti tokia isdavyste, kai ir is vestuviu pavego ir vaika paliko....
Dabar mano sese jau beveik 30-ies metu, labai simpatiska jauna moteris, kuri sparciai kyla karjeros laiptais, turi kelis issilavinimus, du vaikus, savo buta ir puikia nuotaika. Stebiuosi ja, nes tiek likimo sumustas zmogus vis dar svyti pozityvizmu ir optimizmu. To linkiu ir Jums. Vyras nera svarbiausia, kai turite vaiku, jog jie visada stos Jusu pusen ir niekada nepaliks Jusu, nesiduos, manau tai daugeli dalyku atstoja. 4u.gif


Ispudinga gyvenimo istorija..zinau is savo patirties, kad jei nepasiduodi gyvenimo sunkumams Dievas niekada tu neapleidzia..Tereikia kovoti ir eti i prieki, o nesutelkti viso demesio i vyrus. Auksiniai zodziai, kad vaikai yra viskas...ir puikiai savo patirtimi galiu pasakyti, kad nors ir bus sunkiau, taciau jau isitikinau, kad jie visada bus su manim...as taip pat visoms linkiu stiprybes gyvenimo sunkumuose, rasti jegu savyje ir su Dievo palaima visas jas nugaleti... 4u.gif
Atsakyti