Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(Mariem @ 2008 05 14, 15:30)
Aciu smile.gif uz supratima..
isivaizduojat koks nieksas.. jis dabar savo naujai meilei deklaruoja, kad as is vis nesilaukiu doh.gif  na kas per zmogus doh.gif  kaip man jaustis.. siaip as jau tuoi tuoi gimdysiu uz 2savaiciu


Nu tikras parazitas tokius tik gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif , bent jau suprastu ir pavaidintu kol angeliukas ateis i pasauly wub.gif . Mano pirmas ex irgi brudas, tik va man truputi lengviau, nes pirmi paauge buvo..isgyvenau kosmara, o jis su kita jau laukesi santuokos metu ir man nedave gyventi, persekiodavo...Kai sito laukiausi irgi buvau viena ir verysad.gif kaip ir tu, suprantu, kad labai sunku, bet jei rasi savyje jegu ir stiprybes, nors ir sunku, pamatysi, kai gims mazylis ir truputi atgausi jegas, visas pasaulis pasidarys begalo nuostabus. Ramybe, meile ir mazylio sypsena atstoja viska..labai noreciau tau padeti, bent jau budama tavo sirdies skausmo guodeja..Labai suprantu moterys, kurios kencia sielos skausma, jis yra daug skaudesnis nei fizinis..Musu vyrai yra sugede, bet pacios moterys juos tokiais padare..kai pasiziuriu kas aplinkui vyksta, pasidaro koktu..merginos pacios lipa ir liaupsina iki padebesiu, neziuri ar vedes ar ne..joms nerupi..
Esu labai laiminga, nes manes daugiau niekas nezemina..nereikia lieti asaru del to, kad jis elgiasi kiauliskai...bet visa tai ateina tik praejus laikui..ir viena diena pabundi, pagalvoji..kokia buvau kvaile?
Pamatysi, viskas bus gerai. Dievas neapleidzia nei vieno, kuris juo tiki smile.gif
Tavo mazutis tuoj ateis i si pasauli, pasitik ji su sypsena biggrin.gif . Cia mano nr. 865900277. jei noresi, parasyk..Labai noretume atvaziuoti aplankyti jus ligoninej..zinok, kad niekada nebusi viena.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Ir i mane gali kreiptis tu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarkize: 17 gegužės 2008 - 18:21
QUOTE(Amarkize @ 2008 05 17, 20:19)
Nu tikras parazitas tokius tik  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif , bent jau suprastu ir pavaidintu kol angeliukas ateis i pasauly  wub.gif . Mano pirmas ex irgi brudas, tik va man truputi lengviau, nes pirmi  paauge buvo..isgyvenau kosmara, o jis su kita jau laukesi santuokos metu ir man nedave gyventi, persekiodavo...Kai sito laukiausi irgi buvau viena ir  verysad.gif kaip ir tu, suprantu, kad labai sunku, bet jei rasi savyje jegu ir stiprybes, nors ir sunku, pamatysi, kai gims mazylis ir truputi atgausi jegas, visas pasaulis pasidarys begalo nuostabus. Ramybe, meile ir mazylio sypsena atstoja viska..labai noreciau tau padeti, bent jau budama tavo sirdies skausmo guodeja..Labai suprantu moterys, kurios kencia sielos skausma, jis yra daug skaudesnis nei fizinis..Musu vyrai yra sugede, bet pacios moterys juos tokiais padare..kai pasiziuriu kas aplinkui vyksta, pasidaro koktu..merginos pacios lipa ir liaupsina iki padebesiu, neziuri ar vedes ar ne..joms nerupi..
Esu labai laiminga, nes manes daugiau niekas nezemina..nereikia lieti asaru del to, kad jis elgiasi kiauliskai...bet visa tai ateina tik praejus laikui..ir viena diena pabundi, pagalvoji..kokia buvau kvaile?
Pamatysi, viskas bus gerai. Dievas neapleidzia nei vieno, kuris juo tiki  smile.gif
Tavo mazutis tuoj ateis i si pasauli, pasitik ji su sypsena  biggrin.gif . Cia mano nr. 865900277. jei noresi, parasyk..Labai noretume atvaziuoti aplankyti jus ligoninej..zinok, kad niekada nebusi viena.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Ir i mane gali kreiptis tu  biggrin.gif

Oi..kaip faina smile.gif oi kaip aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės...
tiesą sakant visai nelinksma skaityti, kad mūsų TIEK DAUG vienų augininačių kelis vaikus.. kita vertus jūsų optimizmas tikrai įkvepia 4u.gif
Ir aš svajoju, kad mano mažyliai turės normalią PILNĄ ir DARNIĄ šeimą, kurioje jausimės mylimi ir patys mylėsim. Tegu šis mano noras nukeliauja ten, kur reikia tongue.gif

Mariem man regis mums panašiu metu antrus gimdyti 4u.gif o du stebukliukai tikrai geriau nei vienas. Ir aš labai džiaugiuosi, kad ne tik a juos du turėsiu, bet ir jie vienas kitą turės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaganė @ 2008 05 18, 11:10)
Sveikos, mergaitės...
tiesą sakant visai nelinksma skaityti, kad mūsų TIEK DAUG vienų augininačių kelis vaikus.. kita vertus jūsų optimizmas tikrai įkvepia  4u.gif
Ir aš svajoju, kad mano mažyliai turės normalią PILNĄ ir DARNIĄ šeimą, kurioje jausimės mylimi ir patys mylėsim. Tegu šis mano noras nukeliauja ten, kur reikia  tongue.gif

Mariem man regis mums panašiu metu antrus gimdyti  4u.gif o du stebukliukai tikrai geriau nei vienas. Ir aš labai džiaugiuosi, kad ne tik a juos du turėsiu, bet ir jie vienas kitą turės  wub.gif

Sveika smile.gif
kaip faina smile.gif O Tu kuriame mieste? as Vln smile.gif man birzelio 4d. terminas
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 05 18, 09:40)
Sveika smile.gif
kaip faina smile.gif O Tu kuriame mieste? as Vln smile.gif man birzelio 4d. terminas


Aš irgi Vln, man terminas keliom dienom vėliau, bet kažkodėl aš nusiteikusi, kad bus greičiau, dar gegužį blush2.gif Žiūrėsim tongue.gif
Galėsim vežimukus kartu pastumdyti, jei tik noro bus, ar ne? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikute Mariem ir Vagane, reiskias mes su Dovyduku greiciausiai vaziuosim du leliukus i Vilniu lankyti thumbup.gif thumbup.gif cia jums po stiprybes baliona 4u.gif 4u.gif
Labai noreciau su jumis susitikti mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaganė @ 2008 05 19, 11:56)
Aš irgi Vln, man terminas keliom dienom vėliau, bet kažkodėl aš nusiteikusi, kad bus greičiau, dar gegužį  blush2.gif Žiūrėsim  tongue.gif
Galėsim vežimukus kartu pastumdyti, jei tik noro bus, ar ne?  drinks_cheers.gif


O Tu, vagane smile.gif pirma vaika gimdysi? As mielai susitikciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarkize @ 2008 05 19, 15:34)
Sveikute Mariem ir Vagane, reiskias mes su Dovyduku greiciausiai vaziuosim du leliukus i Vilniu lankyti  thumbup.gif  thumbup.gif cia jums po stiprybes baliona  4u.gif  4u.gif
Labai noreciau su jumis susitikti  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Labai miela! Labai laukiam smile.gif darom meeta smile.gif
Paskubek smile.gif mes cia jau ruosiames gimdyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarkize @ 2008 05 19, 13:34)
Sveikute Mariem ir Vagane, reiskias mes su Dovyduku greiciausiai vaziuosim du leliukus i Vilniu lankyti  thumbup.gif  thumbup.gif cia jums po stiprybes baliona  4u.gif  4u.gif
Labai noreciau su jumis susitikti  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Turbūt cielus keturis lankyti teks, mes us Mariem po du tuoj turėsim drinks_cheers.gif
Tikrai smagu būtų...

QUOTE(Mariem @ 2008 05 20, 11:03)
O Tu, vagane smile.gif pirma vaika gimdysi? As mielai susitikciau smile.gif


Oi, net perskaičiau dar kartą savo postus... nugi antrą, antrą gimdysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 05 20, 13:03)
O Tu, vagane smile.gif pirma vaika gimdysi? As mielai susitikciau smile.gif
Papildyta:
Labai miela! Labai laukiam smile.gif darom meeta smile.gif
Paskubek smile.gif mes cia jau ruosiames gimdyti smile.gif


Oi, as visai pamirsau, kad tau jau visai cia pat.. doh.gif , jei man auto sutvarkys, tai galeciau si savaitgali atlekti bigsmile.gif , kai tau g.gif

QUOTE(Vaganė @ 2008 05 21, 09:49)
Turbūt cielus keturis lankyti teks, mes us Mariem po du tuoj turėsim  drinks_cheers.gif
Tikrai smagu būtų...
Oi, net perskaičiau dar kartą savo postus... nugi antrą, antrą gimdysiu  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif bus visi keturi, as savo viena atsivesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarkize @ 2008 05 21, 15:09)
Oi, as visai pamirsau, kad tau jau visai cia pat.. doh.gif , jei man auto sutvarkys, tai galeciau si savaitgali atlekti  bigsmile.gif , kai tau  g.gif
thumbup.gif  thumbup.gif bus visi keturi, as savo viena atsivesiu  blush2.gif


Labai laukiam smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, kazko si temele uzsnudo unsure.gif
Mariem turi mergyte, o Vagane - berniuka biggrin.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarkize @ 2008 06 04, 19:47)
Sveikutes, kazko si temele uzsnudo  unsure.gif
Mariem turi mergyte, o Vagane - berniuka  biggrin.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Valio!!!! Sveikynu Vagane su berniuku smile.gif siek tiek paskubiejo jis i si pasauli smile.gif jis juk cia labai laukiamas ir mylimas!!! smile.gif)))) 4u.gif
Atsakyti