QUOTE(S@lsa @ 2010 08 11, 20:28)
Na mano zinios visiskai kitokios apie stojimus, bet cia matomai priklauso nuo universiteto i kuri stojama. O apie ta organizacija galima pasiskaityt internete.
Aš kaip suprantu tai tas interviu yra organizuojamas būtent Kastu ir datos tokios, nes tvarkoma per juos. Aišku, visad geriau tvarkytis iš anksto nesvarbu ar pats viską darai ar kažkas padeda
Pasiskaityti galima, bet būtų nieko jei kas parašytų
Aš kadangi taip skeptiškai pasisakiau, tai nedrįstu rašyti apie juos, kad kas nepagalvotų kas jog esu šališka ir bandau įkišti savo nuomonę
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 08 12, 10:17)
Sveiki,
gal kas galite patarti: ruosiuos vaziuoti gyventi i JAV ir klausimas iskilo ka daryti su diplomais [turiu bakalaura ir magistra VDU], ar juos versti vertimu biure ir tvirtinti notariskai, ar vaziuoti i Vilniu ir ten uzsideti apostile o tik paskui verstis i anglu k? Galvoju ten laikui begant i kokia magistrantura istoti, kiek girdejau galima, jeigu turi bakalaura nors ir kitoje salyje igyta... tik va klausimas su tais vertimais kaip elgtis?
Nebepamenu kokia ten tvarka-pirmiau vertimas ar apostilė, bet asmeniškai manau, kad geriau ją užsidėti (ant atitinkamo dokumento). Aišku jei nesukels didelių nepatogumų pati kelionė į Vilniu ir t.t.
O kodėl ten į magistratūrą? Ta prasme, kad darba lengviau gaut būtų ar norisi mokytis?
Smalsu
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 08 12, 12:58)
Sveikos
Norėčiau tik pasitikslinti
Reikškia, kad norint įstoti į UCL, neužtenka vien baigti mokyklą? Reikia bent metus mokytis universitete arba jau UK foundation year?
Būtent taip. Jie dar rašo, kad šie reikalavimai orientaciniai, todėl teoriškai galima bandyt stot (ypač turint tinkamos darbo patirties; manau kažkokie pasiekimai toj srtiy taip pat padėtų, pvz stojant į muzikinę specialybę faktas, kad LT baigta muzikos mokykla ir pan)
Laimės niekam nėra pažadėta. Gyvenimas kiekvienam skiria laiko ir erdvės. Pats žmogus turi pasirūpinti kuo juos užpildyti.