Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darė vaikučiui kraujo tyrimus?

QUOTE(medau @ 2007 10 02, 10:40)
Mums tuoj bus 9 mėnesiai,bet kraujo tyrimo dar nedarė. Bet turbūt jau šį kartą paims kraujo tyrimams.Man jau vaiko gaila,koks bus klykimas!


Gal to klykimo ir nebus, manoji tai tik sedejo lupa patempus net neverke thumbup.gif
Atsakyti
Mums dare 6men. Kraujukas buvo negeras tai dabar daro kas menesi.
Atsakyti
maniskiui dare kazkur 6 men. Daktare sake kad viskas gerai. 4u.gif
Atsakyti
Iskilo dar vienas klausimas : is kur ima maziukams krauja ? Is kulniuko ?
Atsakyti
o mano suneliui jokiu kraujo tyrimu nedare iki sesto menesio-isskyrus tuos, kuriuos daro GN. O sesta menesi pati paprasiau- nes darzoviu nenorejo valgyt, sakau gal vitaminu truksta, padare, ir viskas ok mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksis @ 2007 10 03, 10:10)
Iskilo dar vienas klausimas : is kur ima maziukams krauja ? Is kulniuko ?


naujagimiams- is kulniuko, vyresniems- is pirstelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikutis: 03 spalio 2007 - 09:17
Iskilo dar vienas klausimas : is kur ima maziukams krauja ? Is kulniuko ?

Maniskuiu dare is pirstuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksis @ 2007 09 28, 14:51)
Sveikos mamos,

girdejau, kad menesio laiko vaikuciui dare kraujo tyrimus. Profilaktiskai. Atseit, kad veliau zinotu, koks hemoglobinas ir kiti dalykai, ar kad jei susirgs, kad butu su kuo palyginti. O jusu vaikuciams ar dare ? Ar reiketu ?  Gal cia tik pas mus poliklinikoje, jei neprasai tai ir nedaro, nors turetu ?  g.gif



Sveika,
mums dare menesio laiko kraujo tyrima (kaip vaikas reke gal geriau nepasakosiu cray.gif ), bet mums buvo uzsitesusi gelta ir labai nerami buvo. Tai tikrino ar viskas gerai

Mums krauja eme is pirstuko
Atsakyti
Mums dare krauja pries savaite 5,5 men, nes po slogytes prasidejo kosulys tai padare kraujo tyrima ir ziurejo leukocitu kieki, jei jis virsija norma, vadinasi yra uzdegimas, kazkoks, o hemoglobinas buvo geras.
Atsakyti
mum dare gimus, po to kokiu 3men ir 6men. siaip kiek daktare sake tai priklauso gimus ir 6men.
Atsakyti
mums darė bendrą krauijo tyrimą, kai buvo 1 mėnuo. Viskas gerai.
Taip, sakė pediatrė, kad čia taip turi būti. Būktais priklauso visiems leliukams... blink.gif

bet kad žinotumėmt, kiek ašarų būta... baisu klausyt buvo blush2.gif
Atsakyti
mano mergiani jau 9menbet kraujo tyrimo nedare,tik gimusiai.
Atsakyti
Kiek girdėjau, iki 1 metų nedaro, jei viskas gerai. Bet aš irgi 6 mėn. paprašiau, kad padarytų, dėl šventos ramybės smile.gif
Atsakyti