Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro buvusi meilužė tampa jo tiesiogine pavaldine

Jei kaip sako pavyks atsiriboti emociskai, tai kodel nepagyvenus dar tu vienu meteliu savo malonumui 4u.gif (tiek metu kartu nugyvenus ar metais daugiau, ar maziau ). Man irgi toks sprendimas atrodo butu logiskiausias sioje situacijoje.
Sekmes buhaltere mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa, o kame problema, kad ta moteris bus tiesiogine pavaldine? Manau, cia jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 10 03, 22:28)
Tiesa, o kame problema, kad ta moteris bus tiesiogine pavaldine? Manau, cia jokio skirtumo.


Problema lyg tai tokia: kada eilinė bendradarbė, tai gali bendrauti gali ne, jei nereikia konkretaus bendro darbo spręsti. O šiuo atveju bus priversti sėdėti už bendro stalo ir spręsti bendras problemas praktiškai kiekvieną dieną.
Atsakyti
Tai aš jau pvz čia nieko nebesuprantu g.gif g.gif g.gif

man atrodo Jūs pati nežinot kur čia ta problema ar tame, kad Jūsų diedas su kita duodas jau 6 metai, ar kad jis su savo buvusia dirba kartu ir tarp jų nieko nebėra...


Atsakyti
QUOTE(XXLsaulyte @ 2007 10 04, 09:02)
Tai aš jau pvz čia nieko nebesuprantu  g.gif  g.gif  g.gif

man atrodo Jūs pati nežinot kur čia ta problema ar tame, kad Jūsų diedas su kita duodas jau 6 metai,  ar kad jis su savo buvusia dirba kartu ir tarp jų nieko nebėra...



Problema, kad davėsi, nustojo o dabar vėl duosis.
Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 10 04, 14:24)
Problema, kad davėsi, nustojo o dabar vėl duosis.


A tai, kad duosis cia jau abi puses Jums patvirtino g.gif A Jus bukit gi Moteris is didziosios raides, padarykit viska, kad nesiduotu, nes meileje ir kare visos priemones galimos.

Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 10 04, 08:01)
Problema lyg tai tokia: kada eilinė bendradarbė, tai gali bendrauti gali ne, jei nereikia konkretaus bendro darbo spręsti. O šiuo atveju bus priversti sėdėti už bendro stalo ir spręsti bendras problemas praktiškai kiekvieną dieną.

na, gal as naiviai cia pasakysiu, bet manau zmones JAU sugeba atskirti darba ir asmeninius santykius... be to, jei ji apseils ir blogai dirbs - jam teks ja atleisti bigsmile.gif siuo metu reikalams gerai tvarkyti reikia greitat reaguoti ir mastyti konstruktyviai bet logishkai, o jei jai darbas taps pramoga... Na, gal cia net pliusas..
Papildyta:
Buhaltere, dar syki ir viska ish pradziu. Vyras davesi 6 metus. Nustojo. Dabar jis pakeltas pareiguose ir ta moterishke bus pavaldine. Jus bijote, kad romanas vel prasides. Bet jo kol kas nera. Ar taip? Jus norite patarimo, kaip sustabdyti dar neprasidejusius santykius. A taip?
Nes as jau nebepagaunu minties, ar jis su visom, ar tik su jumis ar tik su ja bet mega pas jus...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 10 04, 19:22)
na, gal as naiviai cia pasakysiu, bet manau zmones JAU sugeba atskirti darba ir asmeninius santykius... be to, jei ji apseils ir blogai dirbs - jam teks ja atleisti  bigsmile.gif siuo metu reikalams gerai tvarkyti reikia greitat reaguoti ir mastyti konstruktyviai bet logishkai, o jei jai darbas taps pramoga... Na, gal cia net pliusas..
Papildyta:
Buhaltere, dar syki ir viska ish pradziu. Vyras davesi 6 metus. Nustojo. Dabar jis pakeltas pareiguose ir ta moterishke bus pavaldine. Jus bijote, kad romanas vel prasides. Bet jo kol kas nera. Ar taip? Jus norite patarimo, kaip sustabdyti dar neprasidejusius santykius. A taip?
Nes as jau nebepagaunu minties, ar jis su visom, ar tik su jumis ar tik su ja bet mega pas jus...


Davėsi prieš 6 metus. (Jo žodžiais "nieko ten nebuvo", bet aišku, kad buvo. Pranėšė iš darbo, be to pati kažką nujaučiau.). Po "išaiškėjimo" nustojo tokiu intensyvumu kaip anksčiau dalyvauti visuose tuose įm vakarėliuose iš kurių visada grįždavo. Kartais po vidurnakčio. Dalyvavo "būtinosiomis" progomis NM, jubiliejai ir t.t. Tradiciniai paaiškinimai: jau nieko niekada su niekuo.
Atrodė, kad viskas kaip ir gerai. Po 6 metų netikėtai radau tas žinutes po eilinio "būtinojo" baliaus. Praėjo kiek tai laiko vėl ramu. Dabar ta situacija koks temos pavadinimas.
Daugelis Jūs klausiate ar visą tą laiką tęsėsi, ar dabar vėl rutuliojasi tas romanas, o kaip aš jums galiu atsakyti, iš kur aš žinau, kas man pasakis, kokiu "prietaisu aš tai galiu nustatyti'????? Juk žmonos šalia nebūna kai visa tai vyksta. Jos sužino paskutinės.
O klausiau aš jūsų nuomonės, jei buvo kažkas, po to, tarkim nutrūko, susidarius šiai situacijai kiek realu, kad gali atsinaujinti.
Galop man reikėjo pasikalbėti ir išsilieti. Ir aš dėkinga, kad jūs man patarinėjote ir diskutavote. Visos šios diskusijos man pakėlė nuotaiką ir aš pradėjau šiek tiek kitaip galvoti. Iš karto, per savaitę, nepasikeisi žmogus kardinaliai.
Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 10 04, 20:04)
Davėsi prieš 6 metus. (Jo žodžiais "nieko ten nebuvo", bet aišku, kad buvo. Pranėšė iš darbo, be to pati kažką nujaučiau.). Po "išaiškėjimo" nustojo tokiu intensyvumu kaip anksčiau dalyvauti visuose tuose įm vakarėliuose iš kurių visada grįždavo. Kartais po vidurnakčio. Dalyvavo "būtinosiomis" progomis NM, jubiliejai ir t.t. Tradiciniai paaiškinimai: jau nieko niekada su niekuo.
Atrodė, kad viskas kaip ir gerai. Po 6 metų netikėtai radau tas žinutes po eilinio "būtinojo" baliaus. Praėjo kiek tai laiko vėl ramu. Dabar ta situacija koks temos pavadinimas.
Daugelis Jūs klausiate ar visą tą laiką tęsėsi, ar dabar vėl rutuliojasi tas romanas, o kaip aš jums galiu atsakyti, iš kur aš žinau, kas man pasakis, kokiu "prietaisu aš tai galiu nustatyti'????? Juk žmonos šalia nebūna kai visa tai vyksta. Jos sužino paskutinės.
O klausiau aš jūsų nuomonės, jei buvo kažkas, po to, tarkim nutrūko, susidarius šiai situacijai kiek realu, kad gali atsinaujinti.
Galop man reikėjo pasikalbėti ir išsilieti. Ir aš dėkinga, kad jūs man patarinėjote ir diskutavote. Visos šios diskusijos man pakėlė nuotaiką ir aš pradėjau šiek tiek kitaip galvoti. Iš karto, per savaitę, nepasikeisi žmogus kardinaliai.

na, del baliu galite taip baisiai nesijaudinti - nebent, jei darbe visi intrigantai ir jis super shefas, kurio visi bijo.. Susitikti su meiluze jis gali ir be baliu, nemanau, kad per ishgertuves jie labai jau afishuotusi. Jei pranese kazkas is darbo reishkia 1. kazkas, kas laaabai-laaabai netoleruoja tokiu santykiu; 2. kas labai suinterisuotas, kad jus suzinotumete (tikriausiai, ji pati) ir vyra paliktumete. Ishvada: jis nesiruoshia su jumis skirtis ir nori buti su jumis, meiluze - nuklidimas i kaire ir jausmu ten nebeliko, kaip matau, jus esat provokuojama ir dabar elgiates lyyygiai kaip ji, meiluzhe to nori. Tad: elkites atvirkshchiai ir ramiai mylekit savo vyra, niekur jis nuo jusu nesiruoshia eiti.

Atsakyti
Durnas vyras ir dar durnesnė meilužė cool.gif Negi taip sunku tas žinutes ištrint? O jei jausmai rusena ir kaskart vis įsiliepsnoja, nieko nepakeisi... Jei norės, tai kad ir antrą valandą po pietų...
Atsakyti
O tai gal tas vyras kaip tik ir norėjo, kad žmona sužinotų, nes kitu atveju būtų galvojęs apie žmonikę ir visus sms būtų ištrynęs. cool.gif
Atsakyti
Tai nesupratau kaip čia kas baigėsi? g.gif
Atsakyti