Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro buvusi meilužė tampa jo tiesiogine pavaldine

QUOTE(buhaltere @ 2007 09 28, 10:25)
Pamiršau paminėti, kad meilužė mano vienmetė, ištekėjusi, turi du vaikus 18 ir 19 metų.


Pasakykit tiesa Jus isitikinus 100 proc., kad jei meiluzei? Ir atsakykite i klausima sau ko norite, gyventi su situ vyru, ar skirtis, jei gyventi, tai scenariju parasiau auksciau, jei skirtis - renkat irodymus ir susirandat advokata.

Pagailekit savo sveikatos ir nervu, bukit sau grazi, idomi, flirtuokite, juk tai Jusu graziausias amzius, vaikai paauginti, turetumete jau zinot, kas jums patinka, o gal ir darykite karjera, pasinerkite i darba, eikite i kursus, tobulinkites, dabar tiek galimybiu aplink, gal ir Jums pavyks tapti Vadove
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 28 rugsėjo 2007 - 10:36
"Net ir nereikėtų spėlioti, bet čia bus ta pati istorija su šienu" - pasakytų katinas, kuris mėgo vaikščioti vienas. Pamenat tą filmuką?
Šiuo atveju šienas - tai tas telefonas. Kokio bieso reikėjo prie jo lįst?
Man regis autorei paranoja, todėl visai nesistebiu, kad jos vyras varinėja į kairę. Geriausias būdas tokiais atvejais - nekreipt dėmesio ir nesukt sau galvos. priešingu atveju tikrai bus problemų. Kaip pasakytų mano senelė Karusia Šapokienė "silu (suprask - jėga) meilės neįgysi, pykčiu Dievo neišprašysi".
Nueik, atsiprašyk vyro ir prašyk jo atleidimo, už tai kad knisaisi po JO telefoną.
Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 09 28, 11:25)
Pamiršau paminėti, kad meilužė mano vienmetė, ištekėjusi, turi du vaikus 18 ir 19 metų.

Visi virsininkus "myli". Del karjeros g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2007 09 28, 11:36)
Nueik, atsiprašyk vyro ir prašyk jo atleidimo, už tai kad knisaisi po JO telefoną.

Shpyga ! didis.gif
Pasakyk, kad kai pareina namo, turi but baiges darba ir visus darbinius reikalus.
Ne kariuomenes vadas esa, kad rysio priemones prie klyno prisiristu dienom naktim irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 09 28, 10:44)
Shpyga !

Arba jis ne viršininkas, arba ne vyras.
Šiuo atveju arba skirtis, arba taikytis su tuo kas yra. Perauklėti nebeįmanoma.
Atsakyti
Atsiprašyti vyro tikrai neturiu už ką.
Telefono perž tai dar ne apgaudinėjimas keletą metų. Tik nesuprantu kodėl taip atsitiko, kada gyvenimas buvo tikrai neblogas ir santykiai per tiek metų jau sustyguoti, sakyčiau buvo pats geriausias laikotarpis, tada visa tai prasidėjo. Suprantama, kad tiems kas neesat savo kailiu to patyrę, lengviau blaiviai mąstyti. Nepridėjau dar detalės, kad kai radau tas žinutes, tai vyras prie manęs paskambino meilužei ir pasakė, kad nutraukia visus asmeninius santykius. Tačiau man išėjus iš kambario tuoj pat puolė skambinti jos atsiprašinėti, nes atseit jam nebuvo kitos išeities.
Aš tik klausiu ar yra moterų, kurioms pavyko išgyvent visa tai ir užgniaužt visas nuoskaudas ir neapykantas, pavyko prisitaikyti prie esamos padėties?. Išsiskirt, aš suprantu, vienintelė išeitis logiškiausia. Nes koks gyvenimas su žmogumi, kuris išdavė-žadėjo ir vėl tą patį darė. Išvada ir toliau taip daris, kai tik turės progą.
Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 09 28, 10:56)
Atsiprašyti vyro tikrai neturiu už ką

Dieve brangus, taigi ne pirma kartą išdavė ir ne pirmą kartą išduos, o jei susipažinsi dar su kokiu kitu vyru - ir jis taip pat tą patį darys. Čia tik aš vienas savo Genovaitei ištikimas iki grabo lentos smile.gif
Bet ten pas jus tikrai rimtos problemos...esat žiauriai jautri, o tokiam amžiuj reikėtų nusimest raudonus akuliorius
Atsakyti
Taip esu iš prigimties jautri, o dabar po visų įvykių ir turėtų kitų didelių bėdų anksčiau (persileidau tris kartus) dar blogiau.
Dar norėčiau suformuluoti klusimą: tarkim turėjo meilužę, tarkim baigė santykius kažkada. Dabar vėl priversti kasdieną spręsti problemas, dirbti darbus vos ne už vieno stalo. Tai klausiu Jūsų visų ar įmanoma, kad nori nenori, instinktyviai, tas žmogus vėl tampa artimas. Juk su juo tu netvarkysi buities, nespręsi nuobodžių šeimos problemų. Jį matysi tik pasipuošųsi, nieko nereikalaujantį, maloniai linksmai leidžiantį laiką įm vakarėliuose.
Atsakyti
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2007 09 28, 13:00)
Dieve brangus, taigi ne pirma kartą išdavė ir ne pirmą kartą išduos, o jei susipažinsi dar su kokiu kitu vyru - ir jis taip pat tą patį darys. Čia tik aš vienas savo Genovaitei ištikimas iki grabo lentos smile.gif
Bet ten pas jus tikrai rimtos problemos...esat žiauriai jautri, o tokiam amžiuj reikėtų nusimest raudonus akuliorius


Gali tik savo Genovaitei ir pasakoti,koks esi ištikimas,o ne mums, vis tiek nepatikėsim mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(velniūkštė @ 2007 09 28, 11:09)
Gali tik savo Genovaitei ir pasakoti,koks esi ištikimas,o ne mums, vis tiek nepatikėsim

pasakojau jau kitoj temoj, kad esu sugriešijęs tik vieną kartą niūriais stalinizmo metais, kai jaunas mokytojėlis būdamas nugirdžiau degtiene gimnazistę ir su ja pasimylėjau visokiais įmanomais sposabais.
Dėl to labai gailiuosi ir daugiau taip nebepasikartos.
Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 09 28, 13:06)

Dar norėčiau suformuluoti klusimą: tarkim turėjo meilužę, tarkim baigė santykius kažkada. Dabar vėl priversti kasdieną spręsti problemas, dirbti darbus vos ne už vieno stalo. Tai klausiu Jūsų visų ar įmanoma, kad nori nenori, instinktyviai, tas žmogus vėl tampa artimas. Juk su juo tu netvarkysi buities, nespręsi nuobodžių šeimos problemų. Jį matysi tik pasipuošųsi, nieko nereikalaujantį, maloniai linksmai leidžiantį laiką įm vakarėliuose.


Aš tai manau, kad visko gali būti ax.gif

O nesupratau prie ko čia atsiprašymas.Rokiškio_Monstras tau po vakar negera,nes kalbi bele kalbėt tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2007 09 28, 13:14)
pasakojau jau kitoj temoj, kad esu sugriešijęs tik vieną kartą niūriais stalinizmo metais, kai jaunas mokytojėlis būdamas nugirdžiau degtiene gimnazistę ir su ja pasimylėjau visokiais įmanomais sposabais.
Dėl to labai gailiuosi ir daugiau taip nebepasikartos.



Čia jau iš fantazijos pasaulio lotuliukas.gif Ir niekada nesakyk, kad nebepasikartosi ryt eisi sutiksi nerealia ir parklupsi tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buhaltere @ 2007 09 28, 12:06)
Taip esu iš prigimties jautri,

Juk su juo tu netvarkysi buities, nespręsi nuobodžių šeimos problemų.

Visi mes jautrus.Sau. Tik vieni sugeba tinkamai sureaguot, kiti - sprogsta triuksmaudami del kiekvienos , kad ir smulkmenos blush2.gif

Butent - ner buities. Gal jam tiek ir gana - bendrauti darbe, nes puikiai ismano "buiti" , jam ne 16-ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 09 28, 12:20)
Butent - ner buities. Gal jam tiek ir gana - bendrauti darbe, nes puikiai ismano "buiti" , jam ne 16-ka g.gif


Čia kalba apie "intymiai" bendrauti. Sakyčiau jei kažkas buvo, išsiskyrė, greičiausiai vieno kažkurio iniciatyva, tai paskui vis tiek būtų labai sunku normaliai kartu dirbti. Nors matau pvz. kad ir pas save darbe - kažkaip dirba kartu (pirmas pusmetis sunkiausias mirksiukas.gif ), bet vėl į porą lyg nebesueina.
Atsakyti