Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Eveliina @ 2008 01 07, 13:46)
Gundausi Clarins lotus aliejuku misriai odai  rolleyes.gif

Man tai neprigijo jis ,nieko ypatingo nepastebėjau ,tai pardaviau ax.gif Gal buvo keista naudot ,kad aliejuko pavidalo ,atrodo ,kad nelabai derinasi ,oda į riebumą ,o dar ant jos aliejų krauk doh.gif
Sakyčiau ,kad jis tinka daugiau pavargusiai ,dehidratuotai odytei bigsmile.gif Dėl spuogelių mažinimo ,tai nepastebėjau kažkokio poveikio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 07 sausio 2008 - 13:20
o man patinka lotus, ypac kvapas thumbup.gif ilgam uztenka, mazai reikia, susigeria
Atsakyti
gal kuri naudojat va tokia?
Clarins Truly matte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 01 09, 23:37)
gal kuri naudojat va tokia?
Clarins Truly Matte
user posted image

Naudoju ir labai dziaugiuosi, ka pasibaigs galvoju kad ir vel pirksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
isigijau stai toki Decleor Aroma Cleanse Matifying losjonas
user posted image
kokias 3 dienas dar tik naudojau, patinka, kad oda svelni po jo lieka, netraukia, be alkoholio ... po kiek laiko atsiliepimu bus daugiau 4u.gif
Atsakyti
dabar naudoju decleor paakiu krema, nieko ypatingo, antro tokio nepirksiu
Decleor Hydra Floral Anti-Pollution Flower Dew gelis - kremas
user posted image
Atsakyti
Gal kas tokį turėjot? Gundausi vasarai nusipirkti. Decleor Aroma Sun Protective Anti-Wrinkle kremas SPF30
user posted image
Atsakyti
pries kelias dienas isbandziau Decleor kremuka veidui su vaisiu rugstimis (turejau meginuka).. nu gi visai patiko.. smile.gif
jei neklystu, tai sis:
Decleor DECLEOR Alpha Morning drėkinamasis kremas
user posted image
Atsakyti
Aš abiem už Declior thumbup.gif tik reikia, kad kas tinkamai patartų smile.gif Turėjau išprotėjusią odą lotuliukas.gif daryk ką nori- blizga ir tiek blink.gif nuramindavau tik spec. servetėlėm.Šiauliuose, Saulės mieste, Sarmoje dirba maloni ir išmananti konsultantė, kuri parinko mano odai Declior seriją, kuri padėjo sutvarkyti problematišką mano odą. Esu be galo jai dėkinga, nes sutaupė pinigėlių, kuriuos būčiau išleidusi paieškoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 02 24, 18:25)
Aš abiem už Declior  thumbup.gif tik reikia, kad kas tinkamai patartų smile.gif Turėjau išprotėjusią odą  lotuliukas.gif daryk ką nori- blizga ir tiek blink.gif nuramindavau tik spec. servetėlėm.Šiauliuose, Saulės mieste, Sarmoje dirba maloni ir išmananti konsultantė, kuri parinko mano odai Declior seriją, kuri padėjo sutvarkyti problematišką mano odą. Esu be galo jai dėkinga, nes sutaupė pinigėlių, kuriuos būčiau išleidusi paieškoms thumbup.gif

tai kurias konkreciai priemones parekomendavo? ax.gif pas mane irgi riebi oda
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 02 22, 19:49)
Gal yra bandziusiu sita geli krutinei? ax.gif Kokie butu atsiliepimai? ax.gif
user posted image

Bandziau sita priemone, man patiko. Labai svelni krutines oda tampa. aisku stebuklu nepadaro ir jei krutine nudribusi, be abejo jos nepakels unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(tura @ 2008 02 05, 20:26)
Gal kas tokį turėjot? Gundausi vasarai nusipirkti.
Decleor Aroma Sun Protective Anti-Wrinkle kremas SPF30
user posted image

Man decleor saules linija pati geriausia is visko ka esu kada turejusi wub.gif buvau pasiemusi vasara i turkija, rezultatas labai grazus idegis, kuris ilgai islieka, nenudegiau nei trupucio. taipogi geras kremukas ir po saules wub.gif
Atsakyti
Gal kas tokią bandėt. Clarins orchidėjų aliejukas
user posted image

Jų būna trijų rūšių: lotoso, orchidėjų ir sandalo.

Aš tai orhidėja norėčiau, ji daugiau sausai, senstančiai odai.
Lotosas riebesniai, o sandalas raustančiai. Apie lotosą nuomonių radau, bet apie oechidėją tai ne.
Atsakyti