Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

nuo Kaledu senelio gavau Clarins Lotus aliejuka veidui, kol kas tik viena kart bandziau, tai atsiliepimus parasysiu po ilgesnio panaudojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 26, 14:57)
nuo Kaledu senelio gavau Clarins Lotus aliejuka veidui, kol kas tik viena kart bandziau, tai atsiliepimus parasysiu po ilgesnio panaudojimo  smile.gif

po kokiu 3 men.pasirodo efektas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 12 26, 15:11)
po kokiu 3 men.pasirodo efektas  ax.gif


addicted, o koks efektas pas tave pasirodė ax.gif aš vis suku ratus apie tą aliejuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merdzyna @ 2007 12 26, 15:20)
addicted, o koks efektas pas tave pasirodė  ax.gif  aš vis suku ratus apie tą aliejuką  ax.gif

Atsimenu,kaip buvo uzejus clarins aliejuku banga,tai daug kas nusivyle,kad efektas 0,nes pradzioje pokyciai mazai matos.

O kas man patika,kad reguliuoja riebalu issiskyrima.
Spuogeliai nebe taip kelias,visai kitokia odos spalva,nebe pilksva,apmirus.
Oda tampa skaistesne,svaresne.

Beto as naudoju visa clarins serija.

Jei oda issausejus,zinok lotus nelabai drekina,nors konsistensija aliejukas.


Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 12 26, 15:55)
Atsimenu,kaip buvo uzejus clarins aliejuku banga,tai daug kas nusivyle,kad efektas 0,nes pradzioje pokyciai mazai matos.

O kas man patika,kad reguliuoja riebalu issiskyrima.
Spuogeliai nebe taip kelias,visai kitokia odos spalva,nebe pilksva,apmirus.
Oda tampa skaistesne,svaresne.

Beto as naudoju visa clarins serija.

Jei oda issausejus,zinok lotus nelabai drekina,nors konsistensija aliejukas.

kai vakar tepiausi siuo aliejuku, tai man jis fainesnis pasirode nei Decleor, kazkaip jis gal siek tiek skystesnis yra ir lengviau pasiskirsto.. konsistencija man patiko smile.gif o kremo po to aliejaus tai nebetepu, is ryto atsikelus oda grazi buvo smile.gif
o spuogeliai visokie man pasirodo kilo nuo jogurto, kaip tik suvalgydavau as kokio nors jogurto isberdavo veida smulkiais spuogeliais doh.gif dabar jau vengiu jogurto.. ir oda lygesne dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 12 26, 15:55)
Atsimenu,kaip buvo uzejus clarins aliejuku banga,tai daug kas nusivyle,kad efektas 0,nes pradzioje pokyciai mazai matos.

O kas man patika,kad reguliuoja riebalu issiskyrima.
Spuogeliai nebe taip kelias,visai kitokia odos spalva,nebe pilksva,apmirus.
Oda tampa skaistesne,svaresne.

Beto as naudoju visa clarins serija.

Jei oda issausejus,zinok lotus nelabai drekina,nors konsistensija aliejukas.


mano ne išsausėjus, pas mane mišri išplonėjus (vargas belenkoks doh.gif ) tai šiaip aliejukai mano odai nelabai. Nes turiu kažkokį aliejuką iš Decleor (nepamenu dabar pavadinimo) tai šiaip daiktas tikrai matos yra puikus, bet mano odelei nelabai aliejukai schmoll.gif

beje, kiek žinau aliejukai patys iš savęs odos nedrėkina, jietik sulaiko drėgmę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merdzyna: 26 gruodžio 2007 - 16:09
Turiu tokį toniką. Nepatinka, man nuo jo peršti odą, veidą traukia, niežti doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 01 02, 21:57)
Turiu tokį toniką. Nepatinka, man nuo jo peršti odą, veidą traukia, niežti  doh.gif
user posted image

o koks cia yra? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 06 sausio 2008 - 16:44
QUOTE(bonza @ 2008 01 06, 16:43)
o koks cia yra? ax.gif

Šitas DECLEOR Tonifying. Tonizuojantis. Atgaivina gerai, bet po to noris veidą nusidraskyt doh.gif
Atsakyti
O man tas ruzavas tonikas super tinka thumbup.gif
Atsakyti
Gundausi Clarins lotus aliejuku misriai odai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 01 07, 13:46)
Gundausi Clarins lotus aliejuku misriai odai  rolleyes.gif

smile.gif
as dar neseniai naudoju ji, tai apie poveiki sunku dar kazka sprest.. bet patinka oda is ryto kokia buna, tokia minksta, svelni wub.gif ir jo nemazas buteliukas, net 40 ml, tai labai ilgam cia man jo uzteks, nes reikia labai mazai..
Atsakyti