Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(addicted @ 2007 08 28, 16:11)
aisku,nuprausia kiti valikliai(nezinau koki clarins naudoji)gal ir geriau,bet visvien paakiu odai nepatartina,nes susidarys aplink akis raukslytes,anksciau ar veliau.
Del to akis tik su akiu makiazui skirtu valikliu valyk,paskui grausis nagus
Kai jau raukslytes atsiras,ju niekaip nepanaikinsi.



As visiskai nepritariu siai nuomonei. Argumentuoju ir pateikiu pavyzdi kodel: Veido valymas makiazo pieneliais FIZISKAI tampo oda, todel rauksliu tikimybe didesne ir atvejis sunkesnis, nes cia kalbama apie odos istampyma. Tuo tarpu, jeigu plauni plovikliu didesne issausejimo tikimybe, taciau iskart sudrekinus kremu viskas susitvarko. mano mamai 55 metai, o oda atrodo nuostabiai! Ji visa gyvenima veida plove muilu, kaip ir Sophie Loren, ir turi neistampyta oda. Naudoja lenkiska ir rusiska kosmetika, mazai veida liecia ir nevalo jokiom vatom (del geru genu nesu tikra). Raukslytes anksciau ar veliau atsiras, nes laiko atitolinimo ideja is esmes yra utopija. Gyvenant sveika gyvenimo buda ir darantis plastines operacijas galima siek tiek sudaryti iliuzija kad nesensti smile.gif
Atsakyti
vakar apziurejau oda ir tikrai pastebejau geru pokyciu! reiskias sita kosmetika tinka mano odai ir svarbiausia veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Satori @ 2007 09 26, 20:33)
As visiskai nepritariu siai nuomonei. Argumentuoju ir pateikiu pavyzdi kodel: Veido valymas makiazo pieneliais FIZISKAI tampo oda, todel rauksliu tikimybe didesne ir atvejis sunkesnis, nes cia kalbama apie odos istampyma.


Ojei kaip baisiai skamba... blink.gif kaip kokiam siaubiake "tampo oda"... ax.gif nereik taip smarkiai trint, tai niekas ir neissitampys lotuliukas.gif jei valysi svelniais- masazuojamais judesiais, tai net pamasazuosi oda, nuo to jai tik geriau bus mirksiukas.gif Aisku, pienelis turi but geras, kad makiaza is kart nuvalytu, o nereiketu kazko trinti, tampyti, ar bruzinti...

QUOTE(Satori @ 2007 09 26, 20:33)
Tuo tarpu, jeigu plauni plovikliu didesne issausejimo tikimybe, taciau iskart sudrekinus kremu viskas susitvarko.


Cia irgi nesutikciau... nebent butu plaunama su saltinio, na, blogiausiu atveju- su virintu arba isvalytu vandeniu. Pirmu atveju viskas OK, o antru, ne visada po ranka to virinto atsiranda, be to, mano manymu, tokio vandens reikia nemazo kiekio, kad ploviklis visiskai nusiplautu... Na, apie vandieni is krano, net nekalbu.... jei apnasos nuo vonios sunkiai nusiplauna, tai ir veida tada jau geriau su vonios priemonem plauti, kad ne tik tusa, bet ir kalkes nugramdyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 16 spalio 2007 - 10:37
Siek tiek nusivyliau Clarins prausimosi zele
user posted image
siaip ji gerai nuvalo makiaza,bet labai daug reikia imti per karta(palyginus su kitom firmom)
seniau geresnis buvo blush2.gif

ir va clarins tusas wonder volume labai intensyvi spalva ir su siuo valikliu gan ilgokai uztrunka nuvalyt user posted image

reikia dvifazinio akiu valiklio
Atsakyti
jau kelias dienas naudoju stai ka is Clarins:
user posted image ir user posted image
abu labai faini smile.gif nusiprausus prausikliu odos nei kiek netempia, neblogai nuplauna makiaza, reikia nedaug.. o tonikas irgi geras, nera jame alkoholio, raso, kad sutraukia poras, na bet per mazai dar naudoju, tai ziuresiu kaip bus panaudojus ilgiau smile.gif
Atsakyti
Na reikės tą prausklį mėginti, nes mano mėgstamiausias Declero prausimosi kremukas toks su avizom tūbike, nerealus thumbup.gif bet jau reikia panbandyti ką nors kitą smalsumo dėlei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 13:26)
Na reikės tą prausklį mėginti, nes mano mėgstamiausias Declero prausimosi kremukas toks su avizom tūbike, nerealus  thumbup.gif bet jau reikia panbandyti ką nors kitą smalsumo dėlei  blush2.gif

as irgi megstu keisti prausiklius ir tonikus smile.gif
o kiek kainuoja tas Decleor prausimosi kremas? kokiai odai jis skirtas?
Atsakyti
Na jis apie 80 litu, bet laaaabai ilgam pakako, gal pusmeciui, ten 200 ml cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 20, 20:16)
Na jis apie 80 litu, bet laaaabai ilgam pakako, gal pusmeciui, ten 200 ml  cool.gif

o kokiai odai tinka?
Atsakyti
parasyta visiema odos tipams,o kadangi mano oda nuo misrios-jautrios-serpetojancios kinta iki bala zino kkokios priklausomai daznai nuo mitybos....oro ir dar kazko tai man praktiskai visada tinka visi produktai skirti visiesm odos tipams bigsmile.gif
Atsakyti
gaivinu tema - kokia pudra is Clarins naudojat misriaodes?
Atsakyti
Labai patiko Clarins valomoji kauke veidui PURE AND RADIANT MASK WITH PINK CLAY wub.gif odyte po to tokia minksta, svelni pasilieka, ir kaip kvepia skaniai wub.gif dar nusipirkau neseniai veido odos sveitikli is balinamosios linijos BRIGHT PLUS exfoliator, bet sis tai nepatiko, paparasciausiai netiko mano odai turbut, paraudusi vaiksciojau kelis dienas verysad.gif ryt vesiu pakeisti i ka kita is clarins greiciausiai i koki tusa manau bigsmile.gif
Atsakyti