Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(henika @ 2007 08 28, 13:23)
na šioje temoje žiūriu tik aš ir šneku, bet pasidalinsiu patrirtimi apie turėtas priemones. clarinso paakių kremas labai geras - gerai maitina mano sausus paakius. o prausiklis nepatinka - tragiškai graužia akis  schmoll.gif  nzn gal jis neskirtas akių makiažui, bet kiti prausikliai puikiai nuprausia ir akių makiažą.

aisku,nuprausia kiti valikliai(nezinau koki clarins naudoji)gal ir geriau,bet visvien paakiu odai nepatartina,nes susidarys aplink akis raukslytes,anksciau ar veliau.
Del to akis tik su akiu makiazui skirtu valikliu valyk,paskui grausis nagus
Kai jau raukslytes atsiras,ju niekaip nepanaikinsi.

Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 08 28, 15:11)
aisku,nuprausia kiti valikliai(nezinau koki clarins naudoji)gal ir geriau,bet visvien paakiu odai nepatartina,nes susidarys aplink akis raukslytes,anksciau ar veliau.
Del to akis tik su akiu makiazui skirtu valikliu valyk,paskui grausis nagus
Kai jau raukslytes atsiras,ju niekaip nepanaikinsi.


bet man kažkaip atrodo, kad su vata trinant tas akis, dar labiau oda išsitampo blink.gif nes man tos akys sunkiai valosi su makiažo valikliu doh.gif reikia valyti ir valyti, kokius 6 vačiukus sunaudoju.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 05 25, 10:58)
mane tai labai sudomino va sitas dalykelis
user posted image
Clarins - INSTANT SMOOTH PERFECTING TOUCH 


Ši šiuolaikiška, magiška makiažo bazė paslepia raukšleles, poras ir kitus odos nelygumus, pasiskirstydamas po odą lygiu lengvu sluoksniu. Naudoti vieną, po makiažo pagrindu ar pudra.

2006-ųjų BESTSELERIS! Visame pasaulyje parduota daugiau nei 400.000 vienetų.
Kreminė pudra

    15 ml  -    89 Lt


Naudoju sia baze kazkur 1,5 men. Labai patiko thumbup.gif .

Dar vyras vietoj toniko ONE-STEP FACIAL CLEANSER atveze valikli ONE-STEP GENTLE EXFOLIATING CLEANSER. Sumaise doh.gif . Bet labai patiko. Puikiai nuvalo oda thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 08 28, 13:23)
na šioje temoje žiūriu tik aš ir šneku, bet pasidalinsiu patrirtimi apie turėtas priemones. clarinso paakių kremas labai geras - gerai maitina mano sausus paakius. o prausiklis nepatinka - tragiškai graužia akis  schmoll.gif  nzn gal jis neskirtas akių makiažui, bet kiti prausikliai puikiai nuprausia ir akių makiažą.


As turejau is Clarins akiu valikli INSTANT EYE MAKE-UP REMOVER. Puikiai nuvalydavo akiu makiaza.
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 09 11, 09:08)
bonza, ir tu atsiliepk apie ta baze 4u.gif

tos bazes Lisse minute neturiu, naudoju Clarinso pore minimising seruma, tai vakarop oda blizga, bet pati odos bukle gana pagerejusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 09 11, 10:09)
As turejau is Clarins akiu valikli INSTANT EYE MAKE-UP REMOVER. Puikiai nuvalydavo akiu makiaza.

as ir siuo metu si akiu valikli naudoju drinks_cheers.gif gerulis
Atsakyti
Izida, o tai ta baze galima ir viena tepti, ta prasme neuztepant ant virsaus krempudros ar kompaktines pudros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 09 11, 21:15)
as ir siuo metu si akiu valikli naudoju  drinks_cheers.gif gerulis


O as Artdeco dabar nusipirkau. Is pradziu kaip ir nieko buvo, patiko,o dabar doh.gif . Kaip tik uzbaigsiu, vel is Clarins nusipirksiu.

QUOTE(Vaida` @ 2007 09 11, 22:30)
Izida, o tai ta baze galima ir viena tepti, ta prasme neuztepant ant virsaus krempudros ar kompaktines pudros?  g.gif


Galima ir viena tepti. As netepu ant virsaus nei krempudros, nei kompaktines. Tik Egipto zeme ir meteoritus. Veido oda išsilygina, poru nesimato, T-zona maziau blizga. Kaip tik tai ko man reikejo.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 09 11, 18:18)
tos bazes Lisse minute neturiu, naudoju Clarinso pore minimising seruma, tai vakarop oda blizga, bet pati odos bukle gana pagerejusi  ax.gif

paziurejau, kad bonkiukai vienodi, o uzrasu neskaiciau doh.gif
nu ir kas pagerejo, konkreciau?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 09 12, 07:48)
paziurejau, kad bonkiukai vienodi, o uzrasu neskaiciau doh.gif
nu ir kas pagerejo, konkreciau?

konkreciau - pati oda lygesne ir skaistesne atrodo, poros nebe tokiso ryskios (aplink nosi visai jau neblogai susitrauke, tikkakta kiek dar poreta), nesausina odos, tiesiog toks svaresnis veidas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 09 11, 10:05)
Naudoju sia baze kazkur 1,5 men. Labai patiko thumbup.gif .

Dar vyras vietoj toniko ONE-STEP FACIAL CLEANSER atveze valikli ONE-STEP GENTLE EXFOLIATING CLEANSER. Sumaise doh.gif . Bet labai patiko. Puikiai nuvalo oda thumbup.gif .

sudomino si baze. Ar ja naudojat vietoj kremo, ar kaip kitaip? Ir kuriam laikui uztenka, nes labai mazas kiekis matau.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2007 09 23, 22:23)
sudomino si baze. Ar ja naudojat vietoj kremo, ar kaip kitaip? Ir kuriam laikui uztenka, nes labai mazas kiekis matau.


Tepu po dieninio kremo. Kiekis mazas, bet ir labai mazai jos reikia. Jauciu pusei metu tikrai uzteks smile.gif.
Atsakyti