Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(merilda @ 2006 08 24, 17:57)
o gal kas turit ir naudojat CLARINS Gelee Auto-Bronzante Express ? ax.gif  ar gal kas naudojot? kokie atsiliepimai apie si produkta?  happy.gif


Naudoju, nebloga, bet man kiek aštrokas kvapas. Šiaip lyginant įdegio efektą suteikiančius gaminius, tai man "Estee Lauder" įdegio kremukas labiau patiko už "Clarins", nors ir tas, ir tas lengvai tepasi, tik "Estee Lauder" lyg ir aliejukas jaučiasi, o "Clarins" toks lipnesnis pasirodė, bet čia mano asmeninis įspūdis, gal kitų pastebėjimai kitokie.
Atsakyti
as naudoju ven Clarins. nuo lupdazio iki kremu. bet paskutini karta nusipirkau tusa ir asaroja akis. nesupratau kodel g.gif . o naudoju jau 2 metai.
Atsakyti
as isbandziau aromatini decleor alieju misriai odelei thumbup.gif tiesiog super, gaila kad tik 15 ml, o kaina 145 , brangoka
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 03 10, 01:04)
as isbandziau aromatini decleor alieju misriai odelei thumbup.gif tiesiog super,  gaila kad tik 15 ml, o kaina 145 , brangoka

Prašau plačiau - ką būtent tavo odai jis padarė gero? blush2.gif
Turi problemų su spuogeliais? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 10 kovo 2007 - 16:51
oda be galo minksta ir svelni, lengvai pasidengia. daugiau kaip ir nieko nepasakysiu
Atsakyti
O gal kuri naudojat Clarins krempudras? Kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 03 27, 14:29)
O gal kuri naudojat Clarins krempudras? Kokie atsiliepimai? ax.gif


Aš turiu Clarins - TRUE RADIANCE FOUNDATION, niu man tai labai faina thumbup.gif Kadangi mano veidas nereikalauja ypatingų maskuojamųjų priemonių, tai ši pudrytė man patinka: tepi kiek nori jos, bet ji nesimato ant veido. Veidas atrodo gaivus, sveikas ir nepudruotas (šiaip aš stengiuosi visad pirkti tokias, kurios nesimato ant veido), bet jei reikia pamaskuoti kokius paakius- tai tepu kokius kelis sluoksnius- rezultatas neblogas thumbup.gif

Čia aprašymas iš KristiAnos:
"Tai pudra, kuri atskleidžia visas gražios, spindinčios odos paslaptis. Specialaus "auksinio pigmento" dėka oda nuostabiai atspindi šviesą. Plonyčiu pudros sluoksniu sukuriamas natūralus makiažas, kuris išlieka visą dieną, maitina ir drėkina odą.
TRUE RADIANCE FOUNDATION sudėtyje yra mineralinio pigmento, kuris apsaugo nuo žalingo saulės poveikio, o specialus CLARINS kompleksas saugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių. "

O kaip kitos- nežinau, bet šiaip šios firmos priemonės giriamos, bet man naudoti daugiau neteko- esu Lancom'o gerbėja 4u.gif
Atsakyti
mane tai labai sudomino va sitas dalykelis
user posted image
Clarins - INSTANT SMOOTH PERFECTING TOUCH


Ši šiuolaikiška, magiška makiažo bazė paslepia raukšleles, poras ir kitus odos nelygumus, pasiskirstydamas po odą lygiu lengvu sluoksniu. Naudoti vieną, po makiažo pagrindu ar pudra.

2006-ųjų BESTSELERIS! Visame pasaulyje parduota daugiau nei 400.000 vienetų.


Kreminė pudra

15 ml - 89 Lt
Atsakyti
a bent kokis atsiliepimukas butu? blush2.gif niu kas nors tarkit zodi kad zmogui apsisprest butu lengviau a tai is galvos neiseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 03 10, 02:04)
as isbandziau aromatini decleor alieju misriai odelei thumbup.gif tiesiog super,  gaila kad tik 15 ml, o kaina 145 , brangoka


Kaip tik neseniai pradėjau jį naudoti... laukiu rezultatų, kažin ar sulauksiu g.gif beje, kada tu jį naudoji - iš ryto, ar vakare? Man kažkaip ryte jį teptis nesinori - oda ir taip mišri unsure.gif
Atsakyti
šiuo metu likau prie šių dviejų gamintojų - decleor ir clarins.
decleoro turiu aliejuka, kremus ir kauke. o clarins paakių krema, prausiklį, toniką. ir planuoju sekančias kūno priežiūros priemones iš clarinso pirkti.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 31, 13:13)
šiuo metu likau prie šių dviejų gamintojų - decleor ir clarins.
decleoro turiu aliejuka, kremus ir kauke. o clarins paakių krema, prausiklį, toniką. ir planuoju sekančias kūno priežiūros priemones iš clarinso pirkti.


na šioje temoje žiūriu tik aš ir šneku, bet pasidalinsiu patrirtimi apie turėtas priemones. clarinso paakių kremas labai geras - gerai maitina mano sausus paakius. o prausiklis nepatinka - tragiškai graužia akis schmoll.gif nzn gal jis neskirtas akių makiažui, bet kiti prausikliai puikiai nuprausia ir akių makiažą.
Atsakyti