Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(amber123 @ 2011 07 24, 10:33)
Nu tai taip, tai nejau tik zandus  biggrin.gif nelabai supratau klausimo.. ar tu su saviminiu tik tam tikras veido vietas tepi?
Papildyta:
Plius dar seniau duodavo 5ml miniuka Kristutei
Papildyta:
Norejau dar parasyt del Clarins Flash balm. Idomus toks kremukas  bigsmile.gif jis ner baltas, toks rausvas, tai tas rausvumas kaip suprantu ir priduoda da toki svytejima veidukui, ko pasekoje atrodo labiau pailsejas, svytintis visas.. bet kol kas nepastebejau, kad kazka labai vizualiai padarytu.. patemtu, pakeltu ar pan  biggrin.gif gal daugiau reikia tept  g.gif reiks po kokio tuso isbandyt.. nes raso apie ji kaip apie stebukla  biggrin.gif
user posted image

Gavau megineli Clarins flash balm, ka jis daro kokiai odai ? O kaip suprast bandysit po tuso?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 07 25, 15:05)
 
Gal žmogus galvoja apie tušą, o ne apie tūsą  lotuliukas.gif O kai rašo ne LT raidėm, tai belieka tik spėliot ką turėjo omenyje  biggrin.gif


ne, aš supratau, kad amber turėjo omeny būtent TŪSĄ ax.gif Jei klystu, pataisys rolleyes.gif
Kad kremuką reiktų pabandyt naudot ryte būtent po gero baliaus (kai veidas pavargęs ir atrodo suglebęs), ir tas kremukas turėtų stebuklus daryt - atgaivint, suteikt šviežumo ir pan... ax.gif o gal netaip supratau ir aš unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kobrine @ 2011 07 25, 13:11)
Gavau megineli Clarins flash balm, ka jis daro kokiai odai ?

Man jis neiypatingas, toks gan eilinis kremas, tepu labai gausiai,tada uztenka dregmes. Mano oda misri-normali.
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 07 25, 15:34)
Man jis neiypatingas, toks gan eilinis kremas, tepu labai gausiai,tada uztenka dregmes. Mano oda misri-normali.



lotuliukas.gif as isivaizdavau, kad jis pakels, patems, sustatys veido bruozus i vietas po baliu ir t.t lotuliukas.gif kol kas nepastebejau, kad ta darytu.. tik ta spalva priduoda grazu svytejima jauciu gausiau uztepus..man drekinimo uztenka, nes as ji tepu ant kremo ciut ciut 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kobrine @ 2011 07 25, 14:11)
Gavau megineli Clarins flash balm, ka jis daro kokiai odai ? O kaip suprast bandysit po tuso?



Po tūso kolege, po tūso.. zinai, sokiai pokiai, vakareliai.. i senatve jau labai veidukas ne formoj ryte atrodo poto, bijau, kad kokia bobute infarkto negautu vaziuojant i darba mane pamacius lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 07 25, 14:30)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
aš kadangi ne "tūsovčikė" tai tada jis visai nereikalingas daiktas atrodo  lotuliukas.gif



Ne, jei rimtai, tai jis gal ne tam skirtas, as cia sau pritaikiau lotuliukas.gif pasimoviau ant reklamos kabliuko ir tiek.. smile.gif jis nr 1 Clarins perkamiausiu, tai sau: reik pabandyt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 07 25, 15:21)
o gal netaip supratau ir aš  unsure.gif



drinks_cheers.gif viska gerai supratai, bet cia jo tik viena is f-ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 07 25, 09:17)
Naudojat su šešėlių pagrindu ar be ? Ar išsilaiko visą dieną ?  4u.gif


Naudoju be šešėlių pagrindo, bet išsilaiko man visą dieną smile.gif
Atsakyti
Na manau po baliaus stebukla gali padaryti tik miegas,jokie ten kremukai nepades kai akys uztinusios,raudonos viena kita siuntineja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 07 25, 21:02)
Na manau po baliaus stebukla gali padaryti tik miegas,jokie ten kremukai nepades kai akys uztinusios,raudonos viena kita siuntineja  biggrin.gif



lotuliukas.gif nu kodel.. gali padet lasai Visine pvz raudonumui nuimt, salti agurkai paakiam ir tt.t daug budu yra biggrin.gif ir aisku makiazas.. bet labai noretusi vienos priemones, kur uztepi ir šnai vel visa kaip vakar diena lotuliukas.gif ne, nu dabar cia taip gaunas, kad vakareliu liute kokia.. cia papokstavimai tokie seip biggrin.gif o beja, reiktu temos tokios: kaip atrodyt vel zmogum po baliu lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Na kodel juk visi mes karts nuo karto pabaliavojam ir tikrai butu gerai atrasti toki stebukla pasitepei ir vel kaip zmogus biggrin.gif Jei rimtai tai visai noreciau meginelio to kremuko g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 25, 21:16)
kaip atrodyt vel zmogum po baliu  lotuliukas.gif

http://www.supermama...?...99312&st=12
Atsakyti
Kazkada turejau Clarins Skin-Smoothing eye mask, esu net ir cia rasius man rods atsiliepima. Tai ji man kazkiek padedavo po baliuku smile.gif Paakiai atsigaudavo, nuimdavo paburkima ax.gif

As ta kauke sunaudojau kaip paakiu kremuka, nes talpa didele, 20ml berods, tai pasentu, kol sunaudociau smile.gif
Atsakyti
sveikos, koks CLARINS skystos pudros atspalvis tiktų vidutinio tamsumo odai (kad būtų neutralus, nei į rausvumą, nei į geltonumą) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 09 13, 21:32)
sveikos, koks CLARINS skystos pudros atspalvis tiktų vidutinio tamsumo odai (kad būtų neutralus, nei į rausvumą, nei į geltonumą)  4u.gif

Mineralinę ėmiau Nude spalvos, neutrali spalvytė, galėsiu vakare nufotkint kaip ant rankos atrodo ir nusiųsti nuotrauką Jums mirksiukas.gif
Atsakyti