Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(amber123 @ 2011 07 23, 10:53)
Beja, siandien ryte buvo idomu, kaip atrodysiu po Clarins to savaiminio... tai vis del to cia turbut yra palaipsnine priemone, ir ne is kart.. nes ryte matos tikrai grazus naturalus rudumas  bigsmile.gif bet reikia tieeeeeeeeek nedaug  blink.gif nes jei padauginsi kaput, nebus grazu.. siandien tepu vel ir ziuresim kas bus biggrin.gif raso taip:
Besigerdamos i oda produkto daleles veikia kaip mazos kempineles, kurios uzpildo poras ir mazas raukslytes. Galima naudoti pries makiaza, tik reikia uztepus palaukti. Naudokit produkta tol, kol gausit norima spalva.
Pamilau sita produkta.. man jis tinka prie mano odos spalvos, bet nededu galvos 100% kad tiks ir baltaoodem pvz labai.. ir aplamai man Clarins pataps viena mylimiausiu firmu  wub.gif pakuotes, kokybe ir kaina man ju  wub.gif



O kremu tepi visa veida ?
Atsakyti
4u.gif kai sitaip itaigiai papasakojot atsiliepimus,tai reikes lekt i parde ir isbandyt 4u.gif as naudoju kompaktines pudras,o ant bazes irgi kaip ant leido tepsis? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 22, 19:12)
toliau Clarins naujasis autobronzatas
user posted image
a f i g e t...

drinks_cheers.gif sutinku biggrin.gif man irgi sitas labai patinka, naudoju jau beveik menuo, tai is pradziu dar nedrasiai tepdavaus, skrupulingai, o dabar per minute issitepu visa veida plius kakla biggrin.gif sito produkto padaugint net ir nelabai iseitu, nu nebent labai pasistengtum biggrin.gif taip paprasta issitepti... as kokius 3 rytus is eiles juo tepuosi, po to kas antra diena, kad islaikyt ta atspalvi, kuris, beje, yra labai naturalus, svelnus toks, tikrai niekad nepasakytum, kad su savaiminiu issitepus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rocco: 23 liepos 2011 - 18:44
kaip su porų kimšimu? konsistencija kaip suprantu panaši į bazės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 23, 19:53)
kaip su porų kimšimu? konsistencija kaip suprantu panaši į bazės?  g.gif

man nekemsa, nors man beveik viskas kemsa biggrin.gif tai buvau skeptiskai nusiteikus is pradziu, galvojau tikriausiai ir sitas daiktas kims, bet ziuriu, kad ne, viskas normaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 23, 11:05)
Man atrodo Clarins agenturai reiktu rimtai pagalvot apie ismoka mums, uz reklama  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mešqtė @ 2011 07 23, 14:31)
kai sitaip itaigiai papasakojot atsiliepimus,tai reikes lekt i parde ir isbandyt  4u.gif as naudoju kompaktines pudras,o ant bazes irgi kaip ant leido tepsis?  g.gif  4u.gif

manau turėtų irgi lengvai ir dailiai užsitept... 4u.gif

QUOTE(Mešqtė @ 2011 07 23, 18:27)
neiskentejau ir nulekiau i parde isbandyt  4u.gif Norvegijoj  120lt ,o gal zinot kiek lietuvoj?  4u.gif

Ir kaip patiko? Kokia nuomonė susidarė bigsmile.gif
Pas mus berods 99Lt, bet gal klystu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 07 23, 20:45)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif
manau turėtų irgi lengvai ir dailiai užsitept...  4u.gif
Ir kaip patiko? Kokia nuomonė susidarė  bigsmile.gif
Pas mus berods 99Lt, bet gal klystu... g.gif

grizus uzsitepiau kompaktine,tai labai lengvai uzsitepe smile.gif tikejaus,kad kiekis bus didesnis,nes kur ciupinejau tai mazutelis indelis g.gif ir ten jau galekas bazes buvo,tai taip nesmagiai reikejo su nagu gremsti doh.gif o seip.... net nezinau,kazko WAU ! nepajutau rolleyes.gif smile.gif bet gal ir graziau veidelis atrodo,nei su viena kompaktine cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2011 07 23, 21:22)
grizus  uzsitepiau kompaktine,tai labai lengvai uzsitepe smile.gif tikejaus,kad kiekis bus didesnis,nes kur ciupinejau tai mazutelis indelis  g.gif ir ten jau galekas bazes buvo,tai taip nesmagiai reikejo su nagu gremsti  doh.gif o seip.... net nezinau,kazko WAU ! nepajutau  rolleyes.gif smile.gif bet gal ir graziau veidelis atrodo,nei su viena kompaktine  cool.gif


aš manau, kad jei oda nėra problematinė, be raukšlyčių, tai tam WOW ir nėra kur pasidėt biggrin.gif g.gif
Atsakyti
user posted image Gavau ir išbandžiau šiuos šešėlius Clarins quartet, tai esu labai patenkinta. Spalvos gražios ryškios, ne blizgios, puikiai tepasi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 07 23, 12:05)
O kremu tepi visa veida ?



Nu tai taip, tai nejau tik zandus biggrin.gif nelabai supratau klausimo.. ar tu su saviminiu tik tam tikras veido vietas tepi?
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2011 07 23, 20:45)
Pas mus berods 99Lt, bet gal klystu... g.gif



Plius dar seniau duodavo 5ml miniuka Kristutei
Papildyta:
Norejau dar parasyt del Clarins Flash balm. Idomus toks kremukas bigsmile.gif jis ner baltas, toks rausvas, tai tas rausvumas kaip suprantu ir priduoda da toki svytejima veidukui, ko pasekoje atrodo labiau pailsejas, svytintis visas.. bet kol kas nepastebejau, kad kazka labai vizualiai padarytu.. patemtu, pakeltu ar pan biggrin.gif gal daugiau reikia tept g.gif reiks po kokio tuso isbandyt.. nes raso apie ji kaip apie stebukla biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 24 liepos 2011 - 11:21
QUOTE(Myce @ 2011 07 23, 21:59)
user posted image Gavau ir išbandžiau šiuos šešėlius clarins quartet, tai esu labai patenkinta. Spalvos gražios ryškios, ne blizgios, puikiai tepasi.  thumbup.gif

Naudojat su šešėlių pagrindu ar be ? Ar išsilaiko visą dieną ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 07 25, 11:35)
Aš jau noriu to autobronzanto  doh.gif  Kū daryc...??? ax.gif




Feelunique nemok siuntimas smile.gif bet man asmeniskai, kad pasimatytu spalva, tai reikia kokias 3d trb pavaryt is eiles, nes taip tai nelabai matos ant manes
Atsakyti