Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Liora @ 2011 04 08, 15:11)

paakiu balzamas >„Special Eye Contour Balm“> nezinau, gal jo veikliosios medziagos man per stipriai, bet akiu zonos oda visa gerokai parausvejo  doh.gif


Kaip tik zadejau rasyti komentara apie si balzama-krema. Mano paakiu oda taip pat reaguoja kaip ir jusu, tragiskai persti akis doh.gif O parasyta, kad jis labai svelnus, tai as specialiai ji issirinkau del jautriu akiu..Jokios teisybes..
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2011 04 03, 14:16)
O as Clarins'o labai nemegeja  schmoll.gif ,
Kristianoje konsultante dave pabandyti visokiu, tai si karta butent Clarins Instant Light Brush-on Perfector paliko pati geriausia ispudi. Jau toki grazu sveika svytejima priduoda, tikrai labai patiko, isigijau ir tikiuosi sekmingai naudosiu.
user posted image




o as Clarins megeja, bet sitas man tai siaip sau.
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2011 02 22, 23:10)
Mano paskutinis pirkinukas Clarins Skin Illusion kremine pudra(Lietuvoje dar nepasirodziusi). Sugunde aprasymai ir atsiliepimai,pudra tikra verta savo pinigeliu,labai nuostabiai dengiasi,i vakara turint misria oda vos vos islenda blizgejimas,tiesa maskavimas vidutinis,bet man pilnai jo uztenka,vienintelis minusas tai - kad as retkarciais einu i soliariuma pasirinkau 112 numeriuka,tai pries paskutinis atspalvis,spalvu atrodo daug - bet didzioji dauguma tikru sviesiaodems.
user posted image



zadu pirkti sia pudra- turejau meginuka tai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Visos Clarins gerbėjos smile.gif
O aš norėčiau paklausti apie Decleor.
Gal kuri turite ir naudojate šį ? smile.gif

Pati naudojau kelias savaites Aromessence Neroli Essential Night Balm. Mano oda mišri į riebumą, bet šis patiko. Labai komfortiškai oda jautėsi ryte atsikėlus. Graži, gaivi.
Į jo vietą nupirktas Aromessence Ylang Ylang Night Balm. Laukiu išmėginti wub.gif

user posted image
Atsakyti
Labai domintu atsiliepimai apie sia saviminio idegio Clarins Instant Smooth Self Tanning“ naujiena bigsmile.gif
http://www.kristiana...f_tanning/31703
Atsakyti
Jeeeeeee gavau savo pirkinius Clarins. Tai galiu parasyt pirminius ispudzius biggrin.gif kurie kaip zinai, kai man kazkas patinka yra labai israiskingi biggrin.gif taigi:
Clarins Lisse minute baze
user posted image
turbut nereik pristatynet sito produkto.. tai yra makiazo baze, kuri puikiai padaro savo darba: paslepia smulkias rauksleles, poras, nelygumus, padeda makiazui islikt ilgiau (del sito negaliu 100% garantuot, nes nespejau dar isbandyt ilgiau biggrin.gif ) bet del viso kito tai 99%.. mano veidas ja pasitepus atrodo kaip po pfotoshopo.. nors ir taip lygus, bet yra poru ir smulkiu rauksleliu po akim ... tai taip graziai sulygina, veiduka paskaistina, nes ji biski rausva tokia, zodziu rekomenduoju.. tik jau kiekis doh.gif 15lt vos ne uz 100lt.. bet.. galima pasilepint kartais rolleyes.gif
toliau Clarins naujasis autobronzatas
user posted image
a f i g e t... bigsmile.gif taip ir zinojau,kad jis bus kazkas tokio.. jau kvaaaaaaaaapas.. vos spejau pagriebt is vyro ranku.. jau kaip rudnosiukas kabino paragaut.. nes kvapas ir vaizdas kaip karameles lotuliukas.gif jis is kart toks su spalva, nors ant veido nelabai jos suteikia... matyt paruduosiu po kiek laiko, tai daug netepiau.. labai idomi konsistencija, tokia.. nu kaip karamele biggrin.gif irgi kaip ir baze panasiai uzpildo poras, rauksleles ir .tt plius dar priduoda spalva.. kaina tikrai gera, apie 50lt gaunas 30ml, manau naudosis taupiai, tai manau labai vykes pirkinys!! tik gal reik daugiau uztept kad spalva matytusi, bet pabijojau kol kas..
Toliau Clarins vienas labiausia perkamu produktu Flash blam! pagooglinus galima pagalvot, kad tai tieisog stebuklas, o ne kremas biggrin.gif galima naudot ir kaip kauke ir kaip extra krema, t.y po baliuku, rytais ir t.t kai nori veidukas atgaivint, pagerint vizualine isvaizda biggrin.gif jis patempia veiduka, paskaistina, atgaivina ir .tt zodizu ko tik nedario kai paskaitai.. yra toks ciut su spalva, kuri turbut priduoda svytejimo.. toks is pradziu gan lipnus, ji reikia itapsnot biggrin.gif nu reiks isbandyt ryte po tuso, tai galiu parasyt tikra efekta, bet kol kas patiko, tikrai kazka gero padaro biggrin.gif
Gavau dovanu dar krema kuno ir scruba, kol kas neisbanzdziau 4u.gif reziume: visi produktai kartu padaro nerealu efekta!!! tepiau Flash balm, poto ta bronzeri tai veidas mmm.. nice wub.gif zodziu patenkinta so far kaip sknt
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 22, 18:12)
Jeeeeeee gavau savo pirkinius Clarins. Tai galiu parasyt pirminius ispudzius  biggrin.gif


Po tavo tokio pobudzio komentaru visada norisi lekti i parduotuve ir griebti liaupsinama priemone nesvarbu reikia man jos ar ne doh.gif biggrin.gif
Sugundei savaiminiu idegiu,kolkas turiu kitokias premones,bet kai pabaigsiu, pirksiu si,dar idomu kaip nusiplauna, ar tolygiai ? Bet jis kaip suprantu palaipsnio veikimo,tad efekto iskart kazkokio ryskaus neduoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 22 liepos 2011 - 19:55
QUOTE(white kitty @ 2011 07 22, 20:52)
Po tavo tokio pobudzio komentaru visada norisi lekti i parduotuve ir griebti liaupsinama priemone nesvarbu reikia man jos ar ne  doh.gif biggrin.gif
Sugundei savaiminiu idegiu,kolkas turiu kitokias premones,bet kai pabaigsiu, pirksiu si,dar idomu kaip nusiplauna, ar tolygiai ? Bet jis kaip suprantu palaipsnio veikimo,tad efekto iskart kazkokio ryskaus neduoda  g.gif



ne ne nebek dar.. cia tokie pirminiai atsiliepimai, jie gali but klaidingi.. lotuliukas.gif to savaiminio as nesuprantu.. lotuliukas.gif gal jo reik daugiau uztept.. nes kol kas matau lygu, svytinti veida su ciut atspalvio.. sudrekinta gerai. Bet kad kazkas labai butu pasikeite nematau.. tai turbut palaipsniui eina, bet kad jis jau is kart su spalva g.gif esme ta.. kad nebrangus jis, jei negaila pinigu siulyciau isbandyt, tikrai ner manau kad pasigailetum, bet jei nori labai didelio efekto kaipo tokio savaiminio, tai kol kas as jo nematau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 22, 20:02)
ne ne nebek dar.. cia tokie pirminiai atsiliepimai, jie gali but klaidingi..  lotuliukas.gif to savaiminio as nesuprantu..  lotuliukas.gif gal jo reik daugiau uztept.. nes kol kas matau lygu, svytinti veida su ciut atspalvio.. sudrekinta gerai. Bet kad kazkas labai butu pasikeite nematau.. tai turbut palaipsniui eina, bet kad jis jau is kart su spalva  g.gif esme ta.. kad nebrangus jis, jei negaila pinigu siulyciau isbandyt, tikrai ner manau kad pasigailetum, bet jei nori labai didelio efekto kaipo tokio savaiminio, tai kol kas as jo nematau..  smile.gif


Na as aprasyme perskaiciau,kad reiketu teptis kelis kartus is eiles kol igausi norima atspalvi,bet jei duoda svytejimo,paskaistina veiduka tada geris,man nereikia rudo veido,bet tokio skaistaus saulytes pabuciuoto flirt.gif Lauksim tada antriniu atsiliepimu biggrin.gif Bet siap ar taip isidejau jau ji i busimu pirkiniu krepseli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 07 22, 21:15)
Na as aprasyme perskaiciau,kad reiketu teptis kelis kartus is eiles kol igausi norima atspalvi,bet jei duoda svytejimo,paskaistina veiduka tada geris,man nereikia rudo veido,bet tokio skaistaus saulytes pabuciuoto  flirt.gif Lauksim tada antriniu atsiliepimu biggrin.gif Bet siap ar taip isidejau jau ji i busimu pirkiniu krepseli biggrin.gif



Zinok manau nepasigailesi.. as jo labai norejau, is kart uzuodziau kad patiks biggrin.gif butu ten gal 100lt ar daugiau dar pagalvociau.. bet kaina tikrai proto ribose.. o kvapas.. nors mamai pvz smirda lotuliukas.gif nu ryt dar tepsiu..kol kas labai naturaliai atrodo.. idomu kaip poru ar nekims g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 22, 19:12)
Clarins Lisse minute baze

Turiu ir aš tą bazę, superinė thumbup.gif Veidas tikrai sulyginamas, bet man labiausiai patinka, kad krempudra po jos gula kaip per ledą, jos beveik per pus mažiau reik ir laikosi puikiai, pasiskirsto lengvai ir maloniai, nes oda tiesiog lyg nuvaškuota...
O kad ji nepigi, bet mažo kiekio - nebėda, ji žiauriai skalsi, vos mažyčio žirniuko kiekį visam veidui pakanka, todėl bent jau man tos bazės tai ilgam užteks... drinks_cheers.gif
Tačiau kiek ji bekainuotų ir kiek jos ten bebūtų - ji verta kiekvieno savo cento...


Dabar jau galit bėgt į parduotuvę... thumbup.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 22 liepos 2011 - 22:02
Beja, siandien ryte buvo idomu, kaip atrodysiu po Clarins to savaiminio... tai vis del to cia turbut yra palaipsnine priemone, ir ne is kart.. nes ryte matos tikrai grazus naturalus rudumas bigsmile.gif bet reikia tieeeeeeeeek nedaug blink.gif nes jei padauginsi kaput, nebus grazu.. siandien tepu vel ir ziuresim kas bus biggrin.gif raso taip:
Besigerdamos i oda produkto daleles veikia kaip mazos kempineles, kurios uzpildo poras ir mazas raukslytes. Galima naudoti pries makiaza, tik reikia uztepus palaukti. Naudokit produkta tol, kol gausit norima spalva.
Pamilau sita produkta.. man jis tinka prie mano odos spalvos, bet nededu galvos 100% kad tiks ir baltaoodem pvz labai.. ir aplamai man Clarins pataps viena mylimiausiu firmu wub.gif pakuotes, kokybe ir kaina man ju wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 23 liepos 2011 - 10:59