Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

Ateinu pagirti pora priemoniu is Clarins wub.gif

user posted image

CLARINS TONING BODY POLISHER - pirma karta panaudojus baisiai keikiau ji, nes laaabai sunkiai tepasi ant odos doh.gif Netgi turejau minciu ji parduoti, nes ir kvapas jo toks mentolinis g.gif Na bet uztai rezultatas superinis thumbup.gif Visu pirma grudeliai yra is druskos, kuri vis tik yra naturali, o pagrindinis dalykas, kuris ziauriai man patiko, jog po sveitimo oda tokia padrekinta jauciasi, svelnute svelnute wub.gif wub.gif Sudety yra alieju, kurie taaaip padrekina oda, jog net nebereikia jokio losjono ar kremo kunui thumbup.gif

Kadangi mano koju oda sausa, tai as po sveitimo naudoju dar ir aliejuka CLARINS BODY TREATMENT OIL

user posted image

Va tada kojytes tampa silkines wub.gif

Zodziu, laaabai noreciau, kad sveitiklis butu kokio kitokio kvapo, tada duociau 10 balu 4u.gif
Atsakyti
Kelissyk bandziau Clarins Beauty flash balm,tai tiesa sakant pirmi ispudziai nera labai geri,balzamas kaip balzamas,nieko isskirtinio nedaro (parasyta ant pakuotes brightens and tightens),visai malonus tepant, nors sausesnems zonoms dar naudociau kazka papildomai,ypac pries makiaza. Kadangi naudojau nereguliariai,gal dar pasikeis nuomone,bet va kazkaip nevilioja jis manes,net nezinau kodel. Ai,ir dar kvapas siek tiek primena ukini muila.
Atsakyti
smile.gif+2010 10 28, 00:07-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 28, 00:07)
Taip ir nesulaukiau niekieno komentaru apie sia pudryte,tai supykau ir nusipirkau  tongue.gif  biggrin.gif  Ir esu patenkinta,labai gera krempudra,ne veltui,buvo ne vieno zmogaus rekomenduota  bigsmile.gif

Kad hau isigyjot, tai gal parasytumet placiau... 4u.gif kokiam odos tipui? kaip dengiasi? kaip issilaiko? ir svarbiausia kaip su spalvomis, ar yra itin sviesiu?
Atsakyti
Įsigijau Clarins Multi-Active Jour Crème Riche lissante rides précoces.

Nu labai malonus, labai gerai susigeria. Pora dienų naudoju, bet priekaištų neturiu. Turbūt būsiu atradus savo firmą ir kremą. thumbup.gif
Atsakyti
(to Maserati) Decleor Hydra flora kremukas labai patinka, bet tik kartu naudojant su serumu Neroli (kaina kaip ir kremuko apie 180 jei neklystu, talpa tik 15 ml). Nepatarciau sio kremo pirkti vieno, man per mazai drekinimo,o su serumu veidas islieka drekinamas visa diena. Seruma reikia naudoti tik pora laseliu, pilant ji i delna ir svelniai delnais "patrinant" ir tada paskirstant an veido. Maitinanciam efetui, siulau maziuka laseli dar ipilti ir i kremuka kuri tepsi ant veido. Serumas ne nuo rausliu (dauguma seruma supranta kaip priemuone nuo rausliu ), tai gydantis serumas, kurio pagrindas eteriniai ir naturalus aliejai ir jis butinas naudojant dienini krema. Jei pirksit hydrafloral krema pirkite tik tam kremui skirta seruma Neroli, nes jei pirksit kita seruma, gali atsirasti alergija (man taip buvo). Clarins naudojau kita eye contour balm, tai galiu pasakyti kad patiko, bet mano oda dar jauna ,todel kazkaip dideliu reikalavimu kremams paakiam neturiu. Tai tiek butu mano asmeniniu patarimu.
Atsakyti
oi ir as naudoju sia pudryte jau daugiau nei puse metu - esu be galo patenkinta! kuo puikiausiai dengia ir tikrai palyginus ilgai issilaiko! like like like - neturiu jai jokiu priekaistu smile.gif tikrai rekomeduoju! biggrin.gif


QUOTE(*Anila* @ 2010 10 27, 23:07)
Taip ir nesulaukiau niekieno komentaru apie sia pudryte,tai supykau ir nusipirkau  tongue.gif  biggrin.gif  Ir esu patenkinta,labai gera krempudra,ne veltui,buvo ne vieno zmogaus rekomenduota  bigsmile.gif


Papildyta:
cia as apie Clarins Everlasting Foundation kalbejau wink.gif


QUOTE(Safarida @ 2010 12 15, 21:44)
oi ir as naudoju sia pudryte jau daugiau nei puse metu - esu be galo patenkinta! kuo puikiausiai dengia ir tikrai palyginus ilgai issilaiko! like like like - neturiu jai jokiu priekaistu  smile.gif tikrai rekomeduoju! biggrin.gif

Atsakyti
O kaip Clarins Powder Compact? Ar maskuoja, laikosi? Noriu naudoti ja viena blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri esat naudojusi si krema: Decleor NUTRIBOOST SOFT CREAM
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 11 13, 18:30)
Kad hau isigyjot, tai gal parasytumet placiau... 4u.gif  kokiam odos tipui? kaip dengiasi? kaip issilaiko? ir svarbiausia kaip su spalvomis, ar yra itin sviesiu?
Mano oda yra misri,gal kiek ir rieboka si krempudra,bet siaip man ji labai gera,graziai dengiasi,nesubega,skirta beroc visiems odos tipams.Spalva pirkausi Amber 112,yra dar tonu sviesesne,bet man ji jau butu per sviesi.Labai baltaodei,manau butu pats tas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

gal kuri turit kapiliarine veido oda ir dar jautriia ar naudojat decleor kosmetika ir ar tinka ar raudonis sumažėja,ar neberia jus.pas mane jautri,kapiliarinis veidas noriu pabandyti šia kosmetika tik galvoju ar tiks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iden: 02 vasario 2011 - 22:01
Dievinu Decleor Aromescence aliejukus- serumus veidui wub.gif nuostabiai atgaivina odą. Turiu Rose D'orient ir dar Angelique mėginuką turiu tai abu pasakiški, žiemos metu labai gerai odelei toks maitinimas, o ir nuramina, mažina paraudimus gerai.
Atsakyti
Aš vakar įsigyjau Clarins Blush Douceur Powder Blush Nr. 40-Coral. Nu man kaip baltaodei tai fantastika, labai švelniai pagyvina veidą. Apskritai, labai man patinka Clarins kosmetika 4u.gif
Atsakyti