Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

Gal kas nors bandete decleor aroma sculpt? Ar nors siek ties pagerina striju padeti?
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2010 08 18, 13:00)
Gal kas nors bandete decleor aroma sculpt? Ar nors siek ties pagerina striju padeti?

siek tiek,bet kas liecia strijas yra stipresniu produktu,pvz,Jeane Piaubert arba Clarins
Atsakyti
Siuo metu naudoju Aroma Purete - Matte Finish Skin Fluid riebiai/misriai odai
user posted image
Ir esu labai labai patenkinta efektu. Poros akivaizdziai sumazejo ju visiskai neuzkemsa thumbup.gif Labai maloni, tekstura, konsistencija uzsitepus veidas ilga laika islieka matinis, labai gerai sureguliuoja riebalu issiskyrima ir kas svarbiausia visiskai nesausina odos. Butinai bandysiu sios firmos dar ka nors, o ir sudetis siu produktu puiki vis maziau tos chemijos visokiu parabenu ir t.t doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 09 01, 21:36)
Siuo metu naudoju Aroma Purete - Matte Finish Skin Fluid riebiai/misriai odai
user posted image
Ir esu labai labai patenkinta efektu. Poros akivaizdziai sumazejo ju visiskai neuzkemsa  thumbup.gif Labai maloni, tekstura, konsistencija uzsitepus veidas ilga laika islieka matinis, labai gerai sureguliuoja riebalu issiskyrima ir kas svarbiausia visiskai nesausina odos. Butinai bandysiu sios firmos dar ka nors, o ir sudetis siu produktu puiki vis maziau tos chemijos visokiu parabenu ir t.t  doh.gif

man irgi šis daiktas patiko - tiesa, naudojau kartu su šiuo toniku Decleor Aroma Cleanse Matifying
user posted image
toniko kvapas man toks specifinis unsure.gif man nelabai, bet poveikis irgi neblogas buvo ax.gif Toniko dar turiu rolleyes.gif būtinai subaigsiu smile.gif
Atsakyti
Aš įsigyjau Clarins'o priemonių riebiai odai, bet kažkaip nesužavėjo.... Tonikas apskritai pasirodė prastokas. Ir veido serumas nelabai.... Žodžiu, sunaudosiu, bet antrą kartą tikrai nepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2010 09 17, 09:45)
Aš įsigyjau Clarins'o priemonių riebiai odai, bet kažkaip nesužavėjo.... Tonikas apskritai pasirodė prastokas. Ir veido serumas nelabai....  Žodžiu, sunaudosiu, bet antrą kartą tikrai nepirksiu.

matyt,odai reikejo kazko kito
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Senokai jau buvau įlindusi į forumą smile.gif taigi... mačiau, kad daug klausinėjate apie Clarins Lotus aliejuką riebiai odai. Taigi aš ir juo labai gundžiausi, tuo labiau, kad forumiečių atsiliepimai apie šį produktą labai geri. Taigi pasiryžau išbandyti ir aš, todėl nuvažiavau į Kauno Akropolio Kristianą ir pasirodo, kad jau jis senokai išimtas iš apyvartos - man taip sakė konsultantė, todėl primygtinai siūlė išbandyti nerealų mišriai/riebiai odai skirtą fluidą nakčiai (aš ir ieškojau nakčiai kažko atsatatančio, nedirginančio, žodžiu, kas tiktų mišriai, linkusiai į spuogelius odai) - pavadinimas lygtais tox "Multi-Active Night Lotion". Bet man jis visai nepatinka... kai juo pasitepu, jaučiu lyg ant veido būtų uždėta kažkas nemalonaus - lyg temtų veido odą, lyg trūksta drėgmės jai, nu net nežinau, bet tikrai neprabundu ryte kaip po gerų atostogų (man taip konsultantė pažadėjo smile.gif )


Atsakyti
Turiu energising eye cream, kuriuo esu labai ptenkinta. Antrą kartą paiėmiau parduotuvėje mėginukus veidui, t.y. aromassence ylang ylang aliejuką ir radiance smoothing cream. Jaučiu, kad kai baigsiu naudoti dabar turimus iš Biotherm, reikės pirkti Decleor 4u.gif
Atsakyti
Panos,gal kas parasys atsiliepimu apie sia krempudra,butu labai aciu 4u.gif
Kaip maskuoja,kaip dengiasi ir t.t. Idomu viskas blush2.gif
Clarins Everlasting krempudra
user posted image
Atsakyti
As irgi susigundziau pabandyti clarins kosmetikos, nusipirkau akiu makiazo valikli, stai si:
Clarins instant akių makiažo valiklis
user posted image
esu labai patenkinta, bent man idealiai nuvalo akiu makiaza, kadangi dvifazis, tai islieka toks riebaliuko sluoksnis akiu zonoje kai nusivalau, bet labai greit susigeria, o valant nereikia bruzinti, lengvai tusas ir visa kitas nusivalo 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 21, 22:40-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 21, 22:40)
Panos,gal kas parasys atsiliepimu apie sia krempudra,butu labai aciu  4u.gif
Kaip maskuoja,kaip dengiasi ir t.t. Idomu viskas  blush2.gif
Clarins Everlasting krempudra
user posted image
Taip ir nesulaukiau niekieno komentaru apie sia pudryte,tai supykau ir nusipirkau tongue.gif biggrin.gif Ir esu patenkinta,labai gera krempudra,ne veltui,buvo ne vieno zmogaus rekomenduota bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas galit rekomenduoti is savo patirties riebiai odai gera kauke is Decleor wub.gif
Atsakyti