Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

Tresor nea,nepastebejau,kol kas viskas gerai,veida tepiau keleta kartu,o visa kuna dar tik pora blush2.gif Bet jokio kol kas neigiamo poveikio nepastebejau rolleyes.gif Tik tiek,kad keliom valandom prabegus,tas savaiminio kremo kvapas specifinis,kurio net dusas nenuplauna doh.gif Bet kiek esu bandziusi kremu,visi man jie vienodai smirda,o ispradziu kvepia biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 07 03, 17:35-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 07 03, 17:35)
Tresor  nea,nepastebejau,kol kas viskas gerai,veida tepiau keleta kartu,o visa kuna dar tik pora  blush2.gif  Bet jokio kol kas neigiamo poveikio nepastebejau  rolleyes.gif  Tik tiek,kad keliom valandom prabegus,tas savaiminio kremo kvapas specifinis,kurio net dusas nenuplauna  doh.gif  Bet kiek esu bandziusi kremu,visi man jie vienodai smirda,o ispradziu kvepia  biggrin.gif

Aciu uz issamu atsakyma smile.gif
O del spec. kvapu tai jau mano nosis pripratus..
Atsakyti
O as ne taip jau daznai tepu,todel turbut nepriprasiu schmoll.gif biggrin.gif Nes kavapai buna specifiniai ir man nemalonus unsure.gif
Atsakyti
Clarins Instant Light Lip Perfector
user posted image
nuostabus blizgiai, realiai spalvos neduoda , tik tokiu slapiu lupu efekta laikosi neperilgiausiai bet koks malonumas vis pasitept, pas mane skonis karamelinis ,dabar must have daikciukas man 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 07 13, 22:11)
Clarins Instant Light Lip Perfector
user posted image
nuostabus blizgiai, realiai spalvos neduoda , tik tokiu slapiu lupu efekta laikosi neperilgiausiai bet koks malonumas vis pasitept, pas mane skonis karamelinis ,dabar must have daikciukas man 4u.gif  wub.gif


Turiu as ir pora Clarins blizgiu, vienas is ju kaip foto pirmas, bet man jie schmoll.gif Nieko nelaiko, nei drekina ypatingai unsure.gif Tikra neverti savo kainos, bet as savuosius gavau miniukus dovanu, tai sunaudosiu... ax.gif
Atsakyti
Gal kas zino kiek musu parduotuvese kainuoja Clarins Lotus aliejukas?
Savaji pabaigineju, domiuosi is kur apsimokiausia pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 07 17, 17:00)
Gal kas zino kiek musu parduotuvese kainuoja Clarins Lotus aliejukas?
Savaji pabaigineju, domiuosi is kur apsimokiausia pirkti 4u.gif

as lotus clarins daugiau nei metus islaikiau tik pora kart pabandzius ax.gif nu pagaliau isitraukiau as ji dabar man jis thumbup.gif, tikiuosi nieko blogo per tiek laiko nenutiko, tikrai nera jokiu nei kvapo nei konsistencijos pakitimo pozymiu taigi atsiprasau as jo ir naudosiu smile.gif
Atsakyti
gal kas zinot nuo kokio amziaus patariama naudoti clarins aliejuka?

ir jus ji naudojate kaip vietoj naktinio kremo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 07 18, 13:21)
gal kas zinot nuo kokio amziaus patariama naudoti clarins aliejuka?

ir jus ji naudojate kaip vietoj naktinio kremo?  blush2.gif


Koki aliejuka? Paklausei lyg jis vienas butu rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar apie Lotus kalba eina 4u.gif

o gal kuri esat bandziusi aliejuka dehidratuotai odai ?
Atsakyti
Gal kas pasidalins nuomone apie Decleor tonikus? Kiek kainuoja Lietuvoje ir ar verta?
Atsakyti
smile.gif+2010 07 01, 19:36-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 07 01, 19:36)
Nesenai isigyti ir isbandyti  bigsmile.gif
Savaiminio idegio kremas,kunui ir veidui
Clarisn delicious self tanning kremas
user posted image[img]



sita jau antrus metus turiu smile.gif as tai ji naudoju ir veidui jeigu reikia, bet siaip man pagrinde reikalingas kaklui( nes niekada neidegu blush2.gif ) ir kojoms smile.gif tai kazkaip man taupiai naudojas. spalva tikrai naturali, tepasi smagiai, nelieka ruozu kaip jau ir minejo smile.gif o del kvapo tai islenda jis po kazkiek laiko bet tikrai ne toks stiprus kaip pvz nivejos smile.gif
Atsakyti