Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(leja30 @ 2005 11 29, 12:27)
CLARINS kuno prieziuros priemones tai neblogos,taciau dekoratyvine kosmetika-siaip sau.Esu ja susipirkusi ir dziaugiausi tik tusu.


Man tai labai patiko "Clarins" tušas. thumbup.gif O lūpų blizgesiai tiesiog fantastiški. thumbup.gif
Atsakyti
Clarins produkcija tiesiog puiki,naudoju krutu stangrinimo geli,tisiog pasaka.Taip pat labai geri veido valymo produktai (pieneliai,tonika ir pan.) O siaip dar rekomenduociau Lancome ir Chanel,pati isbandziau esu patenkinta ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkada naudojau Clarins anticeliulitinę žele. Po mėnesio matėsi nerealūs rezultatai. Pati patikėt negalėjau. thumbup.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Clarins, labai esu patenkinta. turiu tonika, pieneli ir krema veidui, viskas labai tinka. Siaip kazkada norejau pirkti decleor tai sake sie produktai brandesnei odai skirti. Zodziu Clarins kosmetika tikrai gera.
Atsakyti
O gal kas bandė makiažo valymo emulsiją "Trys viename" su apelsinų ekstraktu? Ar gerai valo?
Atsakyti
QUOTE(Laurie @ 2006 07 22, 08:45)
O gal kas bandė makiažo valymo emulsiją "Trys viename" su apelsinų ekstraktu? Ar gerai valo?

Nesu bandzius. Bet si kosmetika man labai gera, todel kada nors pabandysiu. manau ir tu nenusivilsi smile.gif
Papildyta:
Tiesa, drauge neseniai man atidave DECLEOR ranku krema. Visai geras, gerai susigeria, kvapas neblogas, gerai drekina ir maitina ranku oda, bet...nepigus, todel pati nepirkciau, nes gera ranku krema galima jau ir uz 20lt nusipirkti. O sis sake kainavo apie 50lt -50ml. Tai toks atsiliepimas.
Atsakyti
QUOTE(Laurie @ 2006 07 22, 09:45)
O gal kas bandė makiažo valymo emulsiją "Trys viename" su apelsinų ekstraktu? Ar gerai valo?

Mano mama dievina si valikli,turbut jau kokias 8 bonkutes tai tikrai sunaudojo.Ir man pastoviai siulo pabandyti.
Atsakyti
Naudojau Clarins drekinanti veido krema,emulsija,tonika,valikli, krutines krema ir krema nuo celiulito man asmeniskai labiau patinka nei Declor,declor bandziau kauke molio kuri man visai netiko ir nepatiko.Manau kad cia labai individualu kokia kosmetika naudoti viena ar kita,cia gi nuo odos priklauso nuo geros kosmetologes,kuri paaiskina kas tinka,o kas ne ir nuo asmenines praktikos.
Na man Clarins superine kosmetika,o su Declor kiek esu susidurusi nusivyliau
Gal ji vyresniam amziui tinka,nes pagal reklamas tai moterys vyresnes pavaizduotos g.gif
Atsakyti
o gal kas turit ir naudojat CLARINS Gelee Auto-Bronzante Express ? ax.gif ar gal kas naudojot? kokie atsiliepimai apie si produkta? happy.gif
Atsakyti


AS NORIU PIRKTI KLARINS GAMINI SPUOGUOTAI ODAI, MERGAITES PADEKITE NES, NEZINAU AR GERAS PARASIKITE MAN PRASAU smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif SEIP JOS GAMINIUS GIRE VISI PARASIKITE
Atsakyti
QUOTE(12rita @ 2006 10 12, 22:26)
AS NORIU PIRKTI KLARINS GAMINI SPUOGUOTAI ODAI, MERGAITES PADEKITE NES, NEZINAU AR GERAS PARASIKITE MAN PRASAU smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  SEIP JOS GAMINIUS GIRE VISI PARASIKITE

Nepirk kremu,nei dieninio,nei naktinio,neverti pinigai,bent jau as is vis jokio skirtumo nepastebejau.Bet faina prausiamoji zele ir tonikas
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 11 23, 09:35)
Nepirk kremu,nei dieninio,nei naktinio,neverti pinigai,bent jau as is vis jokio skirtumo nepastebejau.Bet faina prausiamoji zele ir tonikas

pritariu, is decleor geros veido valymo piemones: zele prausimosi, makaizo valiklis-pienelis ir tonikai. tiesiog super, siose prodiktose daug eteriniu alieju, maloniai po ju naudojimo odyte jauciaisi. kremus bandziau tik karta, bet man didelio ispudzio nepaliko
Atsakyti