Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(isdykusS @ 2010 06 16, 03:44)
gal kas turit Clarins Colour Tint krema su spalva? kokie atsiliepimai butu? smile.gif




Labas , esu bandziusi keleta kartu , dar ir dab turiu smile.gif atsiliepimai geri smile.gif labai lengvai tepasi , ir l graziai pasidengia ir svarbiausia l naturaliai atrodo smile.gif
man truputi spalva per tamsi, lauksiu vasaros galo ir tada manau bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 16, 12:11)
Labas , esu bandziusi keleta kartu , dar ir dab turiu  smile.gif atsiliepimai geri  smile.gif  labai lengvai tepasi , ir l  graziai pasidengia ir svarbiausia l naturaliai atrodo  smile.gif
man truputi spalva per tamsi, lauksiu vasaros galo ir tada manau bus gerai  biggrin.gif

o kuria spalvyte jus turit? as pati sviesiaode, bet manau rinktis 2 numeriuka, bet gal jis jau per tamsus.. idomu koks jusu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2010 06 16, 11:51)
o kuria spalvyte jus turit? as pati sviesiaode, bet manau rinktis 2 numeriuka, bet gal jis jau per tamsus.. idomu koks jusu? smile.gif




na tikslaus nr as nzn, nes visada perku pas ta pacia konsultante, tai ji man jo ispaude i buteliuka smile.gif na mano oda tai tikrai l sviesi, i melynuma net smile.gif manau mano gali but 2, bet man lyg ir tamsokas dab. be to dabar vasara, tai pirmas gal ir per sviesus but o jums nera galimybes pasibandyti kokioj parduotuvej? nes tada geriausiai butu matyti ir apsispresti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas esate bandziusios CLARINS Eye Revive Beauty Flash? Beje, ar jis tinkamas jaunai odai (man 24m)? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 16, 11:11)
Labas , esu bandziusi keleta kartu , dar ir dab turiu  smile.gif atsiliepimai geri  smile.gif  labai lengvai tepasi , ir l  graziai pasidengia ir svarbiausia l naturaliai atrodo  smile.gif
man truputi spalva per tamsi, lauksiu vasaros galo ir tada manau bus gerai  biggrin.gif


Kokia jūsų oda? Ar ilgai išsilaiko, nenuplaukia? Bijau, kad mano riebi oda su juo blizgėtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 06 17, 14:01)
Kokia jūsų oda? Ar ilgai išsilaiko, nenuplaukia? Bijau, kad mano riebi oda su juo blizgėtų unsure.gif



Siaip tai mano oda misri, bet pastaruoju metu dehidratuota. svarbiausia atsitaikyti pgl odos tipa smile.gif man tas kremukas l gerai, toks "suteikia" dregmes smile.gif o "nuplaukt tai nenuplaukia" . esu bandzius kelis kartus tai man thumbup.gif kai isbaigsiu savaji tikrai pirkisu sita


p.s. dab viska naudoju is clarins tai oda atrodo kaip ir pagrazejo, tokia is vidaus lyg svytet pradejo
Atsakyti
Clarins Rouge Prodige fall 2010

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jau isbandziau si purskiama vandenuka BRUME ECRAN - man jis matiko, taciau siaip kaina neatitinka realybes schmoll.gif Savaji isigijau su labai didele nuolaida, taciau uz normalia kaina nepirkciau...
Atsakyti
Nesenai isigyti ir isbandyti bigsmile.gif
Savaiminio idegio kremas,kunui ir veidui
Clarins delicious self tanning kremas
user posted imageuser posted image
ir kuno scrabas
Clarins smoothing kūno pilingas
user posted image
Nuo kremuku nebuna jokiu plemu,jokiu ruozu,na o scrabas,tai kaip scrabas,man jie dauguma geri smile.gif
Atsakyti
Lina:),
Kaip spalva savaiminiu idegio kremo, ar naturali? Apie pirmaji skaiciau neblogu atsiliepimu forume smile.gif
Atsakyti
Tresor tikrai labai naturali ir gera spalva gaunasi,neperkrauta,jokiu ruozu good.gif jokiu plemu mirksiukas.gif pirmasis yra kuno,o antrasis veidui ax.gif Esu patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
b]Tresor[/b]  tikrai labai naturali ir gera spalva gaunasi,neperkrauta,jokiu ruozu good.gif jokiu plemu  mirksiukas.gif  pirmasis yra kuno,o antrasis veidui  ax.gif  Esu patenkinta rolleyes.gif
[/quote]
Reikes artimiausiu metu isigyti, nes dar neatrandu savo odai tinkamo kremo. O ar nekemsa poru? Bet turbut dar sio salutinio poveikio per trumpa laika nepastebejot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 02 liepos 2010 - 20:40