Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(IceTeja @ 2010 06 09, 00:53)
P.S. o kokiam odos tipui jus naudojate sias priemones? tiksliau ,o koks jusu odos tipas

nes mano visada buvo misri, o dab dehidtatuota, tai cia vistik manau reiktu sausam ziureti g.gif

Jus pirmiausia odos dregmes balansa atstatykit,o pirkit tik drekinanti normaliai odai,jokiu priemoniu sausai odai jums nereikia,nors nemacius neaisku kokia tikrai Jusu odele yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 09 birželio 2010 - 09:08
QUOTE(vetruze @ 2010 06 09, 08:07)
Jus pirmiausia odos dregmes balansa atstatykit,o pirkit tik drekinanti normaliai odai,jokiu  priemoniu sausai odai jums nereikia,nors  nemacius neaisku kokia tikrai Jusu odele yra



Dabar oda atstatineju su Clarins kremu - geliu dehidratuotai odai. tai rezultatas jau matosi thumbup.gif

O del pienelio normal odai, reiktu manau man pasibandyt, nes kai turejau prausikli Clarins normaliai odai, tai netiko, kazkaip sausino man oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 09, 14:52)
Dabar oda atstatineju su Clarins kremu - geliu dehidratuotai odai. tai rezultatas jau matosi  thumbup.gif

O del pienelio normal odai, reiktu manau man pasibandyt, nes kai turejau prausikli Clarins normaliai odai, tai netiko, kazkaip sausino man oda doh.gif

na,prausiklis negali sausinti,jusu odai buvo per mazai drekinimo is jo,todel taip atrode,drekinkit papildomai kaukemis,serumais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 09 birželio 2010 - 14:06
QUOTE(vetruze @ 2010 06 09, 13:00)
na,prausiklis negali sausinti,jusu odai buvo per mazai drekinimo is jo,todel taip atrode,drekinkit papildomai kaukemis,serumais



Sakot prausiklis negali sausinti ? g.gif bet kai su juo nusiprausdavau tai budavo daug prasciau nei be jo, oda dar labiau tempdavo ir issausedavo tarsi. kauke naudoju smile.gif o del serumo dar manau truputi per anksti, man 25m , nesinori per daug odos islepinti. Turiu prausikli Clarins sausai ir jautriai odai, snd reiks "prabandyt" .

O gal jus ka galite konkreciau pasiulyti mano odai ? 4u.gif
Atsakyti
kadangi mano oda misri, T zonoje pakankamai rieboka,tai kad ir ka naudociau po kurio laiko oda siek tiek pradeda blizgeti T zonoje, manau cia nieko jau nepadarysi. Bet naudoju riebalu pertekliu sugeriancius popierinisu lapelius bei papudruoju kompaktine pudryte - ir veidukas vel kaip is naujo svyti smile.gif

QUOTE(IceTeja @ 2010 06 08, 23:00)
O jus kai nusivaltote toniku, jums oda po kiek laiko nepradeda blizgeti?
Mh... jauciu kad rytoj teks uzbegti pasiziureti siu reikalu, nes pries perkant norisi ir pabandyti  blush2.gif


Papildyta:
o koki prausikli naudojot? yra tokie Clarins Pure Melt cleansing gel arba is naujos linijos Daily Energizer cleansing gel - jie tokie gelines teksturos, tinka visu tipu odai ir yra pakankamai svelnus, nuvalo odos nesvarumus, ir bent jau as tai jokio issausejimo po ju nejauciau

QUOTE(IceTeja @ 2010 06 09, 18:08)
Sakot prausiklis negali sausinti ?  g.gif  bet kai su juo nusiprausdavau tai budavo daug prasciau nei be jo, oda dar labiau tempdavo ir issausedavo tarsi. kauke naudoju  smile.gif  o del serumo dar manau truputi per anksti, man 25m , nesinori per daug odos islepinti. Turiu prausikli Clarins sausai ir jautriai odai, snd reiks "prabandyt" .

O gal jus ka galite konkreciau pasiulyti mano odai ?  4u.gif

Atsakyti
Clarins naudoju jau keleta metu ir esu labai patenkinta rezultatais. Kadangi veido valymo neisivaizduoju be vandens, pieneli Cleansing Milk With Gentian uztepu rankomis, tuomet nuplaunu. Po to naudoju tonika Toning Lotion With Iris. Tonikas superinis, labai malonaus kvapo, oda buna svelni ir atgaivinta. Patiko ir One-Step Facial Cleanser
With Orange Extracts Renews Radiance All Skin Types. Tai tonikas ir pienelis kartu, labai patogu kelionese.
Puikus akiu makiazo valiklis Gentle Eye Make-Up Remover Lotion
For light to normal makeup, vienfazis, bet nuvalo labai gerai. Tiesa, nenaudojui vandeniui atsparaus tuso, tokio gal ir nenuvalytu.
Ilga laika naudojau misriai odai skirtus produktus Hydra-Matte Lotion ir Pore Minimizing Serum, odos blizgesys islysdavo tik vakarop, todel rezultatas labai netgi tenkino.
Dabar vasarai tepu Daily Energizer Lotion SPF15 lengvas losjonas, labai gerai, kad su apsauga nuo UV spinduliu.
Dar naudoju sveitikli One-Step Gentle Exfoliating Cleanser, svelnus, bet veiksmingas, po sveitimo oda buna labai lygi ir svytinti. Beauty Flash Balm labai gerai naudoti pries darant makiaza,po to labai lengvai ir tolygiai uzsitepa krem.pudra.
Nepamainomas rutulinis dezododorantas Gentle Care Roll-On Deodorant geresnio neesu bandziusi. Tiek kvapo, tiek komforto prasme.
Nepatiko prausikliai: nei Gentle Foaming Cleanser
Combination or Oily Skin, nei Pure Melt Cleansing Gel, nes pirmojo kvapas kaip muilo, o antrojo nemaloni tekstura. O ir odai nelabai patiko.
Rekomenduoju sia kosmetika ypatingai tonika ir pieneli. Pries perkant reiketu paprasyti meginuku, jie pakankamai dideli, kad patikrinti ar tinka odai, nes tai nera pigi kosmetika. Bet veiksminga ir skalsi.
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 09, 18:08)
Sakot prausiklis negali sausinti ?  g.gif  bet kai su juo nusiprausdavau tai budavo daug prasciau nei be jo, oda dar labiau tempdavo ir issausedavo tarsi. kauke naudoju  smile.gif  o del serumo dar manau truputi per anksti, man 25m , nesinori per daug odos islepinti. Turiu prausikli Clarins sausai ir jautriai odai, snd reiks "prabandyt" .

O gal jus ka galite konkreciau pasiulyti mano odai ?  4u.gif

Konkreciai galeciau siulyti tik pamacius jusu oda
Atsakyti

Papildyta:
o koki prausikli naudojot? yra tokie Clarins Pure Melt cleansing gel arba is naujos linijos Daily Energizer cleansing gel - jie tokie gelines teksturos, tinka visu tipu odai ir yra pakankamai svelnus, nuvalo odos nesvarumus, ir bent jau as tai jokio issausejimo po ju nejauciau
[/quote]


Dab naudoju Gentle Foaming Cleanser with Shea Butter, tai galvoju kad tikrai turetu but gerai, bet,,, is pradziu atrode l gerai, tokia tarsi "slapia" jautesi, bet po keleto minuciu, aplink lupas l sauset pradejo unsure.gif Na panaudosiu kelias dienas ir ziuresiu kaip bus smile.gif
Kaip tik turiu meginuku Pure Melt Cleansing Gel, reiks pasibandyti mirksiukas.gif

P.S. o jei kas dvejojate del sveitiklio Gentle Refiner Exfoliating cream with microbeads, super thumbup.gif po jo oda visa tiesiog svyti smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, Clarins firmos kremai raudonoje pakuoteje nuo kokio amziaus galima jais teptis? Vienur skaiciau brandziai odai, kitur raso gal visu tipu odai, tai kaip is tikruju yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2010 06 10, 14:56)
Gal kas zinote, Clarins firmos kremai raudonoje pakuoteje nuo kokio amziaus galima jais teptis? Vienur skaiciau brandziai odai, kitur raso gal visu tipu odai, tai kaip is tikruju yra? g.gif



Raudonoje pakuotoje, brandziai odai smile.gif
Atsakyti
Ar kam teko išbandyti Clarins šampūną, dabar jam kaip tik akcija - 11,50$ g.gif
Labai kaina vilioja, nors tikrai nebuvau nusiteikus pirkt būtent Clarins, apie visai kitą gamintoją sukosi mintys, bet visa esmė akcijoje biggrin.gif
Labai lauksiu bent vienos nuomonės 4u.gif
Clarins Re - Vital
user posted image
Atsakyti
gal kas turit Clarins Colour Tint krema su spalva? kokie atsiliepimai butu? smile.gif
Atsakyti