Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

Sveikos,

Anksčiau minėjau, kad labai noriu nuisipirkti valančią riebios odos kaukę „Pure and Radiant Mask“. Kas iš forumiečių turi, tai visos giria, bet galvoju noriu pati pabandyti - tad galvoju pirmiausia reikia susiveikti mėginuką. Nuvažiavau į Megą - neturi, nuėjau į Laisvės Kristianą - neturi. Šiandien po darbo užsuksiu į Akropolį, bet įtariu, kad ir tenais neturės. Ar jos specialiai neduoda - tarp savų išsidalina, ar ištiesų paklausa didelė ir visos labai nori prieš perkant išbandyti? Hmmm.... sunervino sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgafjurga @ 2010 06 03, 08:34)
Sveikos,

Anksčiau minėjau, kad labai noriu nuisipirkti valančią riebios odos kaukę „Pure and Radiant Mask“. Kas iš forumiečių turi, tai visos giria, bet galvoju noriu pati pabandyti - tad galvoju pirmiausia reikia susiveikti mėginuką. Nuvažiavau į Megą - neturi, nuėjau į Laisvės Kristianą - neturi. Šiandien po darbo užsuksiu į Akropolį, bet įtariu, kad ir tenais neturės. Ar jos specialiai neduoda - tarp savų išsidalina, ar ištiesų paklausa didelė ir visos labai nori prieš perkant išbandyti? Hmmm.... sunervino sad.gif

galiu pasakyti,kad kaukiu megineliu tikrai retai buna,nesvarbu kokios kompanijos,nes jei tiko kremas ar is valomuju priemoniu kas nors,tai kauke tiks tuo labiau
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 06 03, 11:12)
galiu pasakyti,kad kaukiu megineliu tikrai retai buna,nesvarbu kokios kompanijos,nes jei tiko kremas ar is valomuju priemoniu kas nors,tai kauke tiks tuo labiau


Ačiū už atsakymą smile.gif
Dėl tikimo, tai aš neabejoju. Man svarbu, kad efektas būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safarida @ 2010 06 02, 23:27)
man irgi beveik pusei metu pienelio uztenka! as tai rankomis - ispaudziu pienelio ant pirstu, paskirstau ant veido ir tada delnais darau tokius prispaudziamuosius ir atleidziamosius judesius ir kuo puikiausiai nusivalo - man taip labai patinka ir oda netempiama, o paskui dar tonikas jau visus likucius iki galo nuvalo



Pagal viska taip ir reikia valyt 4u.gif as pati tik nesenai pradejau tokiu metodu valyt, patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 06 03, 12:04)
Pagal viska taip ir reikia valyt 4u.gif as pati tik nesenai pradejau tokiu metodu valyt, patinka 4u.gif

na,as prisipazinsiu taip nezaidziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 06 03, 12:07)
na,as prisipazinsiu taip nezaidziu smile.gif



Nepasakyciau, kad ilgiau uztrunka.. smile.gif as tai zaidziu kaip sknt, nes noriu ateityje grazia oda turet, neistampyta ir maziau rauksleta.. 4u.gif biggrin.gif sitas valymo metodas tam padeda.. aisku kiekvienos cia reikalas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 03 birželio 2010 - 11:31
Sveikos smile.gif Pasiskaiciau kaip jus cia kalbate apie pieneli ir tonika, ir susidomejau 4u.gif ka tik nusipirkau Clarins prausikli sausai odai, nes mano oda buvo visada misri ,o dab dehidratuota. O dab galvoju ir apie pieneli ir tonika. O siaip nuo kokio amziaus jus taip naudojate, pienelis + tonikas ? blush2.gif

Dab "pasinesiau ant" Clarins , ir super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 06, 13:27)
O dab galvoju ir apie pieneli ir tonika. O siaip nuo kokio amziaus jus taip naudojate, pienelis + tonikas ?  blush2.gif



Amziaus naudot tonikui ir pieneliui ner.. tai kuo jus valot makiaza pvz? 4u.gif aisku galima prausikliu.. bet as pvz pieneliu valau, o su toniku valau pienelio likucius ir drekinima gaunu papildomai smile.gif is tikro nlb supratau del ko jus del amziaus klausiat.. prie ko cia? 4u.gif
Atsakyti
Gal negerai klausima suformavau dl amziaus blush2.gif

tiesiog siaip norejau paklaust apie pieneli ir tonika, gal kas patirtim pasidalins 4u.gif


Siaip akis su akiu makiazo valikliu, o veida su prausikliu valaus smile.gif nedaug kosmetikos siaip naudoju, nes veido oda problematiska, uztepdavau ka tai i vakara jau isberta budavau. siaip oda visada misri , riebi budavo. o dabar dehidratuota...

Net nuo Clarins Radiance-Plus Self Tanning Cream-Gel pradejo berti...

O siaip tai Clarins thumbup.gif
Atsakyti
siulyciau pabandyti pieneli ir tonika - kuo puikiausiai nuvaloma veido oda..esu bandziusi ir su siaip veido prausikliais, bet vakarais man kazkaip sudirgindavo veido oda, o naudojant pieneli jokiu dirginimu nejauciu.. is Clarins yra kaip tik ir pieneliu ir toniku butent pagal odos tipa - tad rekomenduoju pabandyt smile.gif

QUOTE(IceTeja @ 2010 06 06, 20:17)
Gal negerai klausima suformavau dl amziaus  blush2.gif 

tiesiog siaip norejau paklaust apie pieneli ir tonika, gal kas patirtim pasidalins  4u.gif
Siaip akis su akiu makiazo valikliu, o veida su prausikliu valaus smile.gif  nedaug kosmetikos siaip naudoju, nes veido oda problematiska, uztepdavau ka tai i vakara jau isberta budavau. siaip oda visada misri , riebi budavo. o dabar dehidratuota...

Net nuo Clarins Radiance-Plus Self Tanning Cream-Gel pradejo berti...

O siaip tai Clarins  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Safarida @ 2010 06 08, 20:16)
siulyciau pabandyti pieneli ir tonika - kuo puikiausiai nuvaloma veido oda..esu bandziusi ir su siaip veido prausikliais, bet vakarais man kazkaip sudirgindavo veido oda, o naudojant pieneli jokiu dirginimu nejauciu.. is Clarins yra kaip tik ir pieneliu ir toniku butent pagal odos tipa - tad rekomenduoju pabandyt smile.gif



O jus kai nusivaltote toniku, jums oda po kiek laiko nepradeda blizgeti?
Mh... jauciu kad rytoj teks uzbegti pasiziureti siu reikalu, nes pries perkant norisi ir pabandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 08, 21:00)
O jus kai nusivaltote toniku, jums oda po kiek laiko nepradeda blizgeti?
Mh... jauciu kad rytoj teks uzbegti pasiziureti siu reikalu, nes pries perkant norisi ir pabandyti  blush2.gif


P.S. o kokiam odos tipui jus naudojate sias priemones? tiksliau ,o koks jusu odos tipas

nes mano visada buvo misri, o dab dehidtatuota, tai cia vistik manau reiktu sausam ziureti g.gif
Atsakyti