Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Sunreja @ 2010 05 31, 13:33)
As teplioju ta aliejuka, nors jis ir aliejus, bet nera jokio riebalo is ryto  thumbup.gif

Seniau turejau Multi Active Night Lotion, toks lengvutis, vasarai pats tas  4u.gif

taip tas losjonas labai jau lengvas,as ka tik isigijau dienini toki krema,paemiau vasarai lengvesni visu tipu,ne sausai o
Atsakyti
QUOTE(jurgafjurga @ 2010 05 31, 10:17)
Sveikos merginos,
Norėjau paklausti gal kuri turėjote Clarins valančią kaukę? Ir ką mišriai odai tepate nakčiai? Čia minėjote Lotus aliejuką... radau dar tokį naktinį normaliai arba mišriai odai „Multi Active Night“.... ačiū smile.gif

Turiu "Clarins" kaukę. Tokia lengva, maloniai kvepianti, nesausina visai odos. Šiaip patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 05 31, 13:33)
As teplioju ta aliejuka, nors jis ir aliejus, bet nera jokio riebalo is ryto  thumbup.gif

Seniau turejau Multi Active Night Lotion, toks lengvutis, vasarai pats tas  4u.gif


Ačiū Sunreja uz atsakyma. Manau pabandysiu nusipirkti aliejuką - forume radau įvairių atsiliepimų, bet noras eksperimentuoti stipresnis smile.gif.


Papildyta:
Kai ryte rašiau, tai galvojau nelabai kas sureaguos smile.gif... Bet labai ačiū visoms už atsiliepimus.

Atsakyti
Sveikos drinks_cheers.gif galvoju ateityje isigyt Clarins pieneli ir tonia sausai odai.. galvoju ar verta investuot pinigelius.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 05 31, 20:20)
Sveikos  drinks_cheers.gif galvoju ateityje isigyt Clarins pieneli ir tonia sausai odai.. galvoju ar verta investuot pinigelius..  4u.gif


Sveika, kadangi pati turiu mišrią ir problematišką odą, tai patirties daugiau turiu su kosmetika skirta mano tipo odai. Bet jeigu tave domina, ar verta investuoti, tai aš sakau, kad TAIP. Kosmetika tikrai gera, nors pati dar nelabai esu daug produktų išbandžiusi. Man patinka šios kosmetikos aromatas - švelnus, neerzinantis, tekstūra - labai lengvai pasiskirsto, įsigeria, nepalieka jokios plėvelės ant veido odos. Žodžiu turiu tik teigiamus atsiliepimus. Šiuo metu naudoju porų mažinamajį serumą „Pore Minimizing Serum“ ir balansuojamąjį riebios odos losjoną „Ultra-Matte Rebalancing Lotion“. Šiuos produktus perku jau po kelintą iš eilės ir galiu pasakyti, kad tikrai tikrai odelė tampa švaresnė, minkštesnė, gaivesnė ir švytinti. Aišku, matiškumo ilgalaikio neužtikrina - tad dienos bėgyje nosytę turiu vistiek papudruoti. Bet atperka tai, kad oda iš tiesų atrodo sveika smile.gif Taip pat perku stangrinamąjį akių gelį „Advanced Extra-Firming Eye Contour Serum“. Man jis lygevertis su Guinot kosmetikos paakių geliu.
Dabar labai gundausi nusipirkti aliejuką nakčiai. Čia daug gerų atsiliepimų apie jį radau smile.gif O taip pat ir valančią kaukę...
Tai va, aš už Clarins
Atsakyti
QUOTE(jurgafjurga @ 2010 06 02, 08:45)
Sveika, kadangi pati turiu mišrią ir problematišką odą, tai patirties daugiau turiu su kosmetika skirta mano tipo odai. Bet jeigu tave domina, ar verta investuoti, tai aš sakau, kad TAIP. Kosmetika tikrai gera, nors pati dar nelabai esu daug produktų išbandžiusi. Man patinka šios kosmetikos aromatas - švelnus, neerzinantis, tekstūra - labai lengvai pasiskirsto, įsigeria, nepalieka jokios plėvelės ant veido odos. Žodžiu turiu tik teigiamus atsiliepimus. Šiuo metu naudoju porų mažinamajį serumą „Pore Minimizing Serum“ ir balansuojamąjį riebios odos losjoną „Ultra-Matte Rebalancing Lotion“. Šiuos produktus perku jau po kelintą iš eilės ir galiu pasakyti, kad tikrai tikrai odelė tampa švaresnė, minkštesnė, gaivesnė ir švytinti. Aišku, matiškumo ilgalaikio neužtikrina - tad dienos bėgyje nosytę turiu vistiek papudruoti. Bet atperka tai, kad oda iš tiesų atrodo sveika smile.gif Taip pat perku stangrinamąjį akių gelį „Advanced Extra-Firming Eye Contour Serum“. Man jis lygevertis su Guinot kosmetikos paakių geliu.
Dabar labai gundausi nusipirkti aliejuką nakčiai. Čia daug gerų atsiliepimų apie jį radau smile.gif O taip pat ir valančią kaukę...
Tai va, aš už Clarins

tikrai labai tiksliai aprasyta
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 06 02, 09:17)
tikrai labai tiksliai aprasyta


Ačiū smile.gif

Pati esu kosmetikos maniakė ir man nėra tas pats, ką ant odos tepti. Todėl labai domiuosi ir stengiuosi, kuo daugiau susirinkti informacijos. Ir man labai svarbūs yra visi merginų atsiliepimai. Svarbesni už visų Kristianos konsultančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgafjurga @ 2010 06 02, 08:45)
Tai va, aš už Clarins



Aciu uz toki issamu atsakyma bigsmile.gif 4u.gif esu bandzius tonika ir akiu valikli, turejau meginukus po 10ml, bet tiek neuzteko, kad suprasciau ar tinka man ar ne smile.gif mano oda labai issausejusi, norisi maximalaus drekinimo is pienelio ir toniko, tas man svarbiausia.. ir dar, kad taupiai naudotusi 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgafjurga @ 2010 06 02, 09:43)
Svarbesni už visų Kristianos konsultančių smile.gif



Na kartais konsultanciu noras buna tik parduot, o ne patart.. smile.gif bet buna kur ir nuosirdziai pataria biggrin.gif
Atsakyti
Aga smile.gif... kartais ir nuoširdžiai smile.gif
O dėl ekonomiško naudojimo, tai galiu pasakyti, kad tikrai labai taupiai naudojasi ir ilgam užtenka. Todėl verta sumokėti daugiau, bet ilgiau naudoti smile.gif
Atsakyti
as galiu pasakyti,kad man pienelio uztenka beveik 6 men
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 06 02, 15:53)
as galiu pasakyti,kad man pienelio uztenka beveik 6 men



Wau blink.gif tai tikrai daug.. 4u.gif o kaip tepat? Ant diskelio ar rankomis kaip krema ir nuvalot? 4u.gif
Atsakyti
man irgi beveik pusei metu pienelio uztenka! as tai rankomis - ispaudziu pienelio ant pirstu, paskirstau ant veido ir tada delnais darau tokius prispaudziamuosius ir atleidziamosius judesius ir kuo puikiausiai nusivalo - man taip labai patinka ir oda netempiama, o paskui dar tonikas jau visus likucius iki galo nuvalo


QUOTE(amber123 @ 2010 06 02, 21:13)
Wau  blink.gif tai tikrai daug..  4u.gif o kaip tepat? Ant diskelio ar rankomis kaip krema ir nuvalot?  4u.gif

Atsakyti