Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Šilauogė* @ 2010 05 03, 17:00)
Nusipirkau Decleor akiu makiazo valikli, zydram buteliuke su baltu kamsteliu. Ar jis turi tureti toki keista kvapa?  blink.gif


Decleor daug priemoniu tokiom zolelem kvepia, lyg vaistai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2009 11 28, 14:28)
man clarins firma labai patinka. turejau 2 blizgesiukus . labai svelnus , nelipnus ..  dirol.gif



turiu blizgesiuka tai nepatinka. kremas riebiai odai ne koks, nevertas kainos, nes oda blizga po keliu valandu, kremine pudra riebiai odai trully matte nebloga
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 05 06, 23:28)
turiu blizgesiuka tai nepatinka. kremas riebiai odai ne koks, nevertas kainos, nes oda blizga po keliu valandu, kremine pudra riebiai odai trully matte nebloga

del kremu pasigincyciau,jie tikrai vieni geriausiu,matyt,jums vien kremu nebeuztenka
Atsakyti
Kas labai patiko, tai Decleor savaiminio idegio kremas kunui ir veidui (SPF8)
user posted image
Neikyrus kvapas, svelnus atspalvis. Rekomenduoju.
Ateity planuoju isbandyti Payot sav. idegio krema, nes neva jo kvapas dar svelnesnis.
Atsakyti
QUOTE(arktika @ 2010 05 10, 23:13)
Kas labai patiko, tai Decleor savaiminio idegio kremas kunui ir veidui (SPF8)
[img]
Neikyrus kvapas, svelnus atspalvis. Rekomenduoju.
Ateity planuoju isbandyti Payot sav. idegio krema, nes neva jo kvapas dar svelnesnis.

taip sitie labai faini as irgi rekomenduociau kas iesko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 11 gegužės 2010 - 14:51
Sveikos forumietes, prisijungiu ir as prie jusu 4u.gif

Pabandziau savaimi krema veidui Radiance - Plus Golden Glows Cream - Gel . Tepiausi keleta ir kartu ir man nelabai... Siaip mano oda visada budavo misri, bet dabar ir dehidratuota. Nuo kremo pradejo berti oda, tai padarysiu pertrauka ir pabandysiu veliau kada. O siaip tepasi gan gerai, ir neturi astraus kvapo kaip kad kiti sav.id kremai.

Kazkuri klauset apie Clarins HydraQuench Cooling Cream - Gel Normal to Combination skin (ikelciau foto , bet dar nemoku blush2.gif ) Mano oda pastaruoju metu l issausejusi tai man pasiule sita krema-geli. Nes budavo nusiprausiu veida ir turiu krema tept nes l oda tempdavo, o situ uztenka viena karta pasitepti smile.gif L lengvas, l gerai susigeria, l lengvai tepasi, nepalieka riebios pleveles. As galvojau pirkti gal Clarins aliejuka, bet siuo metu man pasiule sita,+ prie kremo dar buvo kelioninis meg 15ml . Aliejuka pabandysiu gal saltuoju laikotarpiu smile.gif

Akiu kremukas Eye Contour Balm Softens fine lines, pirkau del tos pacios priezasties kadangi oda dehidratuota tai ir paakiu oda buvo l issausejus. Kazkokiu ypatingu rezultatu nematau, bet as ir nenaudoju saziningai ax.gif Bet kremukas patiko.

Yra dar paakiu kauke, kai as pirkau krema, man pasiule produktus pabandyti, tiesiog parduotuveje yra kaip grozio kabinetas, kuriame galima isbandyti norimas prekes. Pabandziau ir ta paakiu kauke, bet man netiko , l pradejo grauzt viena aki, teko iskart nuvalyti ir dar palaikyti dregna vatos diskeli, kol viskas praejo.
Bandiau sveitikli, patiko, reiks kada isigyti smile.gif
Dar turiu ranku krema, tai is pradziu erzino kvapas, bed dab l patinka , naturalus toks smile.gif bet kazkokio ypatingo poveikio nejauciu,dar karta nepirkciau.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

gal esat kuri bandziusi Clarins Lotus aliejuka? raso kad misriai ir riebaluotai odai, ir pries pirmuosius senejimo pozymius, idomu ar ne per riebus megstanciai kimstis odai?
user posted image

nesenai baigiau Decleor aliejuka, labai patiko, poru turbut nekimso, ko labiausiai bijau, naudojau su ta mintim kad pagrazes duobeles likusios po spuogeliu, na 10dienu gal per trumpas laikas, bet problemines vietos graziau atrodo smile.gif
DECLEOR Source D' Eclat - 10 Day Radiance Powder Cure
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arktika @ 2010 05 10, 23:13)
Kas labai patiko, tai Decleor savaiminio idegio kremas kunui ir veidui (SPF8)
user posted image
Neikyrus kvapas, svelnus atspalvis. Rekomenduoju.
Ateity planuoju isbandyti Payot sav. idegio krema, nes neva jo kvapas dar svelnesnis.



O as isbandziau nauja Clarins savaiminio idegio "musa", na net sunku paaiskint ta zodi "musas" - jo tekstura daug svelnesne nei kremo, kaip kokios plaktos grietineles. Bet man labai patiko ir kvapas labai svelnus, kas man yra labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 05 14, 23:38)
sveikutes  4u.gif

gal esat kuri bandziusi Clarins Lotus aliejuka? raso kad misriai ir riebaluotai odai, ir pries pirmuosius senejimo pozymius, idomu ar ne per riebus megstanciai kimstis odai?
user posted image


As turiu Melynosios orchidejos aliejuka nakciai veidui is tos pacios serijos, tai jis man labai patinka, jei po naktinio kremuko ryta veidas budavo riebus, tai po sio aliejuko nieko panasaus nebuna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 05 14, 23:38)
sveikutes  4u.gif

gal esat kuri bandziusi Clarins Lotus aliejuka? raso kad misriai ir riebaluotai odai, ir pries pirmuosius senejimo pozymius, idomu ar ne per riebus megstanciai kimstis odai?
user posted image

nesenai baigiau Decleor aliejuka, labai patiko, poru turbut nekimso, ko labiausiai bijau, naudojau su ta mintim kad pagrazes duobeles likusios po spuogeliu, na 10dienu gal per trumpas laikas, bet problemines vietos graziau atrodo  smile.gif
DECLEOR Source D' Eclat - 10 Day Radiance Powder Cure
user posted image

Oi,odos reljefa atstatyti be lazerio greitai tikrai nepasiseks,cia reikia ne tik grozio priemoniu,bet ir laiko,kantrybes!
Atsakyti
Sveikos merginos,
Norėjau paklausti gal kuri turėjote Clarins valančią kaukę? Ir ką mišriai odai tepate nakčiai? Čia minėjote Lotus aliejuką... radau dar tokį naktinį normaliai arba mišriai odai „Multi Active Night“.... ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgafjurga @ 2010 05 31, 09:17)
Sveikos merginos,
Norėjau paklausti gal kuri turėjote Clarins valančią kaukę? Ir ką mišriai odai tepate nakčiai? Čia minėjote Lotus aliejuką... radau dar tokį naktinį normaliai arba mišriai odai „Multi Active Night“.... ačiū smile.gif


As teplioju ta aliejuka, nors jis ir aliejus, bet nera jokio riebalo is ryto thumbup.gif

Seniau turejau Multi Active Night Lotion, toks lengvutis, vasarai pats tas 4u.gif
Atsakyti