Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(vetruze @ 2010 04 27, 14:34)
na,turbut,nenaudojat pastoviai stipresniu produktu,nei jums reikia?o retkarciais nekenkia ir tikrai nepripras


Nea, daugiau nieko stipresnio neturiu veidui... unsure.gif Na gal nepriras oda prie gero, tuo labiau, kad turiu tik 3 ml, nors itariu kokiam men cia doh.gif

O kuri aliejuka is tu triju geriau naudoti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 10, 15:13)
Gal butu atsiliepimu apie sias Decleor priemones?  4u.gif

Akiu makiazo valymui gelis

user posted image

Decleor Source D' Eclat - Radiance Revealing nuplesiama kauke

user posted image



QUOTE(Sunreja @ 2010 04 10, 18:33)
Dar vienas klausimas apie Decleor iskiles  biggrin.gif

Sis paakiu kremas:
Decleor Hydra Floral Anti-Pollution gelis -kremas
user posted image

http://www.decleordi... Eyes_20397.htm

Ar galima ji naudoti kaip nuo pirmuju rauksliu?  g.gif


Vetruze, gal galetumet pakomentuoti siuos produktus? 4u.gif
Atsakyti
is kuriu triju butent,Clarins?patikslinkit,nes ziuriu paskui visi kl is Decleor mirksiukas.gif
akiu makiazo valiklis laaabai geras,svelnus,malonus,tik as ji visada rekomenduoju rinktis toms,kurios naudoja Decleor,siaip vien tik del valiklio prie stendo nevedu,mano nuomone visa naudojama kosmetika turi dereti tarpusavyje,nes vienas produktas papildo kita,Decleor kaukes kaip kaukes,nieko isskirtinio nematau,o tas paakiu nera stiprus,bet velgi siulau,tuomet imt ir veido kremuka is tos pacos serijos,kad kazkiek susisauktu ir butu matyt rezultatas.Sunreja,o kodel taip susidomejot Decleor?
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 14:45)
O kuri aliejuka is tu triju geriau naudoti?  4u.gif
Papildyta:
Vetruze, gal galetumet pakomentuoti siuos produktus?  4u.gif


Cia as apie Clarins aliejukus veidui, zinau, kad yra trys ir dabar jau zinau, jog man su orchidejom netinka, tai kuris tiktu? 4u.gif

QUOTE(vetruze @ 2010 04 27, 14:56)
akiu makiazo valiklis laaabai geras,svelnus,malonus,tik as ji visada rekomenduoju rinktis toms,kurios naudoja Decleor,siaip vien tik del valiklio prie stendo nevedu,mano nuomone visa naudojama kosmetika turi dereti tarpusavyje,nes vienas produktas papildo kita,Decleor kaukes kaip kaukes,nieko isskirtinio nematau,o tas paakiu nera stiprus,bet velgi siulau,tuomet imt ir veido kremuka is tos pacos serijos,kad kazkiek susisauktu ir butu matyt rezultatas.Sunreja,o kodel taip susidomejot Decleor?


Visas sias tris priemones esu uzsisakius ir laukiu atvykstant, todel labai idomu komentarai, nes Kristianoj man nieko doro nepaaiskino doh.gif
Gaila, veido kremuko nepavyko prigriebti... verysad.gif Na bet as seku akcijas biggrin.gif

To paakiu kremuko sudetyje perskaiciau, jog ieina hialurono rugstis ar kaip ji ten, todel ir idomu, ar tinkamas nuo pirmuju rauksleliu?.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 16:14)
Cia as apie Clarins aliejukus veidui, zinau, kad yra trys ir dabar jau zinau, jog man su orchidejom netinka, tai kuris tiktu?  4u.gif
Visas sias tris priemones esu uzsisakius ir laukiu atvykstant, todel labai idomu komentarai, nes Kristianoj man nieko doro nepaaiskino  doh.gif 
Gaila, veido kremuko nepavyko prigriebti...  verysad.gif  Na bet as seku akcijas  biggrin.gif

To paakiu kremuko sudetyje perskaiciau, jog ieina hialurono rugstis ar kaip ji ten, todel ir idomu, ar tinkamas nuo pirmuju rauksleliu?..  blush2.gif  4u.gif

Decleor stiprios priemones yra is Experience de l'age ir is Excellence de l'age,cia jau reiketu neskubeti
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 04 27, 16:34)
Decleor stiprios priemones yra is Experience de l'age ir is Excellence de l'age,cia jau reiketu neskubeti


Ne ne, as klausiau konkreciai apie ta paakiu kremuka, kurio foto esu idejus? 4u.gif Ar ji galima naudoti kaip nuo pirmu rauksliu paakiams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 16:49)
Ne ne, as klausiau konkreciai apie ta paakiu kremuka, kurio foto esu idejus?  4u.gif  Ar ji galima naudoti kaip nuo pirmu rauksliu paakiams?  4u.gif

na,jis net ne nuo pirmuju rauksliu,dar lengvesnis,bet ziurint i tai jog arteja vasara,tai neapkraukit paakiu dabar sunaudokit,o pakeitimui galit paimt jau stipresni is Expression de lage
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 04 27, 17:12)
na,jis net ne nuo pirmuju rauksliu,dar lengvesnis,bet ziurint i tai jog arteja vasara,tai neapkraukit paakiu dabar sunaudokit,o pakeitimui galit paimt jau stipresni is Expression de lage


As ir taip pagalvojau, jog vasarai bus pats tas, tik kazin ar sunaudosiu visa iki rudens? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 21:36)
As ir taip pagalvojau, jog vasarai bus pats tas, tik kazin ar sunaudosiu visa iki rudens?  doh.gif

jei saziningai naudosit,sunaudosit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 04 28, 09:39)
jei saziningai naudosit,sunaudosit smile.gif


Kad man visi paakiu kremukai ilgai naudojasi, nors tepu kasdien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 28, 09:53)
Kad man visi paakiu kremukai ilgai naudojasi, nors tepu kasdien  doh.gif

zinau ir man,bet dar drasiai iki pirmuju salnu galit tepliotis
Atsakyti


Nusipirkau Decleor akiu makiazo valikli, zydram buteliuke su baltu kamsteliu. Ar jis turi tureti toki keista kvapa? blink.gif
Atsakyti
Merginos,kur ant pakuotes reikia ieskoti clarins produkto galiojimo laiko? blink.gif Nezinau,arba as jo nematau,arba jo nera unsure.gif
Atsakyti