Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

man labai patinka Clarins blizgiai . labai malonus ant lupu . taciau lietuvoj jie labai brangus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 02 15, 20:59)
man labai patinka Clarins blizgiai . labai malonus ant lupu . taciau lietuvoj jie labai brangus  verysad.gif


As esu dvejus bandzius Clarins blizgius, bet man jie ne itin schmoll.gif
Atsakyti
http://us.clarins.co...0204_-1_55012__ gal butu galima atsiliepimu gauti apie si prausikli ? o cia kazkas klause dar ranku kremo Clarins,gavau dovanu ir labai dziaugiuos juo !!! labai riebus,kvapas super ! pries tai turejau the body shop kanapini,tai man smagenis CLARINS wink.gif rankos aksomines,tuoj pat susigeria ir kvepia skaniai smile.gif kai pasibaigs,pirkciau mielai vel wink.gif
Atsakyti
Gal butu atsiliepimu apie sias Decleor priemones? 4u.gif

Akiu makiazo valymui gelis

user posted image

Decleor Source D' Eclat - Radiance Revealing nuplesiama kauke

user posted image
Atsakyti
Dar vienas klausimas apie Decleor iskiles biggrin.gif

Sis paakiu kremas:
Decleor Hydra Floral Anti-Pollution gelis -kremas
user posted image

http://www.decleordi... Eyes_20397.htm

Ar galima ji naudoti kaip nuo pirmuju rauksliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 11 28, 15:14)
Sveikute, gerai,kad gavai ir ta beauty flash balm !!!  Tai kauke veidui, bet ja galima naudoti kaip naktini krema, nereikia nuvalyti.  Pamatysi kaip pades- super kremukas, man labai patinka, naudoju jau pastariuosius pora metu.

as naudoju po dieninio kremo, pries tepant pudra, tada pastaroji lygiau dengiasi cool.gif kol kas tik pirma pakuote naudoju, tad kazkokiu gydomuju savybiu, kaip buvau prisiskaicius kazkur, nelabai pastebejau g.gif galbut reikia ilgiau panaudoti g.gif

QUOTE(vetruze @ 2009 11 29, 10:15)
neivardinciau tai kaip kaukes tiesiogiai,tai papildoma grozio priemone

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vakar isbandziau si aliejuka is Clarins:

user posted image

Raso, jog 100% organinis, nu ir tikrai kvepia taip naturaliai, tai man nelabai patiko, bet va snd ryta veidas nebuvo riebus, kaip budavo is po naktinio kremuko thumbup.gif Manau prie kvapo imanoma priprasti, o jei dar bus ir kazkokie rezultatai, bus isvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 08:53)
Vakar isbandziau si aliejuka is Clarins:

user posted image

Raso, jog 100% organinis, nu ir tikrai kvepia taip naturaliai, tai man nelabai patiko, bet va snd ryta veidas nebuvo riebus, kaip budavo is po naktinio kremuko  thumbup.gif  Manau prie kvapo imanoma priprasti, o jei dar bus ir kazkokie rezultatai, bus isvis  thumbup.gif

man sitie Clarins aliejai labai faini,tiek veidui,tiek kunui,oi,kiek as ju sutepiau,kuno alieju tepiau nestumo metu,rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 04 27, 11:41)
man sitie Clarins aliejai labai faini,tiek veidui,tiek kunui,oi,kiek as ju sutepiau,kuno alieju tepiau nestumo metu,rekomenduoju


Gaila, kad turiu miniuka 3 ml to aliejuko ir eina jis kartu ne su Clarins kremu, o kitos firmos... unsure.gif
Tiesa, aprasyme parasyta, jog apsaugo nuo fine lines, kas mano galva yra rauksles toms, kam apie 35 m, ar as klystu? 4u.gif

Taip pat turiu kunui Clarins aliejuka, paskaiciau aprasyme, jog naudoti nestumo periodu, tai pasidejau ateiciai biggrin.gif Nes ten ir miniukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 27 balandžio 2010 - 13:25
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 14:24)
Gaila, kad turiu miniuka 3 ml to aliejuko ir eina jis kartu ne su Clarins kremu, o kitos firmos...  unsure.gif
Tiesa, aprasyme parasyta, jog apsaugo nuo fine lines, kas mano galva yra rauksles toms, kam apie 35 m, ar as klystu?  4u.gif

Taip pat turiu kunui Clarins aliejuka, paskaiciau aprasyme, jog naudoti nestumo periodu, tai pasidejau ateiciai  biggrin.gif  Nes ten ir miniukas  ax.gif

ne,neklystat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 04 27, 14:27)
ne,neklystat smile.gif


doh.gif man dar tik nuo pirmu rauksliu reikia naudoti blush2.gif ar nebus oda paskui islepus ir 35 m nebeturesiu ka tepti? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 27, 14:31)
doh.gif  man dar tik nuo pirmu rauksliu reikia naudoti  blush2.gif  ar nebus oda paskui islepus ir 35 m nebeturesiu ka tepti?  unsure.gif

na,turbut,nenaudojat pastoviai stipresniu produktu,nei jums reikia?o retkarciais nekenkia ir tikrai nepripras
Atsakyti