Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(RutaPuta @ 2009 11 28, 15:14)
Sveikute, gerai,kad gavai ir ta beauty flash balm !!!  Tai kauke veidui, bet ja galima naudoti kaip naktini krema, nereikia nuvalyti.  Pamatysi kaip pades- super kremukas, man labai patinka, naudoju jau pastariuosius pora metu.

sia priemone galima naudot ir kaip kauke 2-3 k savaiteje,bet neivardinciau tai kaip kaukes tiesiogiai,tai papildoma grozio priemone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 29 lapkričio 2009 - 09:16

 i 
Asmeniniam klausimam skirtas AŽ.
Forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo.
Atsakyti
Sveikos merginos, ką rekomenduotumėte brandesnio amžiaus odai? T.y. apie 40 metų. Nes norėtųsi mamai dovanų Kalėdoms.. 4u.gif blush2.gif Sakau, gal naudojot ką, gal galėtumėte parekomenduoti.. 4u.gif Norėtųsi kokį serumą, ar ką nuo raukšlių, nes moteris makiažo beveik nenaudoja, ir nenaudojo, natūraliai graži, bet aišku raukšelės..
Lauksiu jūsų pagalbos.. smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Damselfy @ 2009 12 09, 14:49)
Sveikos merginos, ką rekomenduotumėte brandesnio amžiaus odai? T.y. apie 40 metų. Nes norėtųsi mamai dovanų Kalėdoms.. 4u.gif  blush2.gif Sakau, gal naudojot ką, gal galėtumėte parekomenduoti.. 4u.gif  Norėtųsi kokį serumą, ar ką nuo raukšlių, nes moteris makiažo beveik nenaudoja, ir nenaudojo, natūraliai graži, bet aišku raukšelės..
Lauksiu jūsų pagalbos.. smile.gif drinks_cheers.gif

rekomenduoju raudonosios serijos clarins kremuka- pasikonsultuosit parduotuveje butent kuri pagal odos tipa 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Clarins drėkinamąjį kremą sausai odai. Naudoju jį rytui ir vakarui. Nes esu tokios nuomonės, kad odą nuolatos reikia drėkinti. O galbūt žiemą neužtenka tik drėkinti? Galbūt reiktų vieną kremuką pakeisti? Tik nežinau ar drėkinantį palikti nakčiai dienai kažką naudoti dieninio ar atvirkščiai nakčiai kažką kitką naudoti? Lauksiu jūsų nuomonių 4u.gif Nes su jūsų nuomonėmis pasirinkau Clarins ir labai tuo džiaugiuosi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damselfy @ 2009 12 09, 15:49)
Sveikos merginos, ką rekomenduotumėte brandesnio amžiaus odai? T.y. apie 40 metų. Nes norėtųsi mamai dovanų Kalėdoms.. 4u.gif  blush2.gif Sakau, gal naudojot ką, gal galėtumėte parekomenduoti.. 4u.gif  Norėtųsi kokį serumą, ar ką nuo raukšlių, nes moteris makiažo beveik nenaudoja, ir nenaudojo, natūraliai graži, bet aišku raukšelės..
Lauksiu jūsų pagalbos.. smile.gif drinks_cheers.gif

Labai gera linija Super Restorative, brandziai odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2009 12 10, 13:31)
O galbūt žiemą neužtenka tik drėkinti? Galbūt reiktų vieną kremuką pakeisti?



As kiek zinau ziema reikia oda maitinti, o ne drekinti smile.gif 4u.gif bent jau einant i lauka
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 12 10, 13:06)
As kiek zinau ziema reikia oda maitinti, o ne drekinti  smile.gif  4u.gif bent jau einant i lauka

Aš pritariu, o nakčiai - drėkinti... Pasak mano kosmetologės, net paakių kremas žiemą negali būti gelio pavidalo...
4u.gif
Atsakyti
noriu nusipirkti visa veido prieziuros linija is clarins. man 25 metai, odos tipas misrus.t zona ir smakras poreti,truputi blizga, o skruostai su kapilerais matomais,raustantis nuo temperaturos pokyciu.buna problemu su spuogais 4u.gif unsure.gif
gal patartumete kokiu priemoniu is clarins 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 01 05, 22:36)
noriu nusipirkti visa veido prieziuros linija is clarins. man 25 metai, odos tipas misrus.t zona ir smakras poreti,truputi blizga, o skruostai su kapilerais matomais,raustantis nuo temperaturos pokyciu.buna problemu su spuogais  4u.gif  unsure.gif
gal patartumete kokiu priemoniu is clarins  4u.gif  4u.gif

geriausia butu tartis prekybos vietoje
Atsakyti
turėjau mėgynėlį decleor drėkinamojo kremo,užsitepus griauždavo odą,porą kartų bandžiau tepti,taip pat toks lipnus veidas paliko,man netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Vikute @ 2010 01 24, 11:52)
turėjau mėgynėlį decleor drėkinamojo kremo,užsitepus griauždavo odą,porą kartų bandžiau tepti,taip pat toks lipnus veidas paliko,man netiko schmoll.gif

Decleor reikia gerai atsirinkti,nesvarbu,kad ten tik drekinamasis kremas
Atsakyti