Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 14, 22:06)
Merginos, o jus perkat Lietuvoj ar uzsisakot Clarins?

P.S. o kur galima butu pasiskaityti apie visa Clarins kosmetika. Noriu uzsisakyti is interneto irnelabai turiu informacijos. Pagalvojau apie Clarins Multi-Active serija  g.gif ka patartumete kas isbandete? Busiu labai dekinga jei patarsite 4u.gif

esu sunaudojus ne viena indeli,man labai patiko,yra sitie ir dieninis ir naktinis ivairiems odos tipams
Atsakyti
Sveikutes. Paakių kremą rinkdamasi kažkodėl šitas užkliuvo Eye Contour Balm. Gal bandėte? Ar visgi kokį kitą rinktis nuo pirmųjų raukšlyčių? Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 19 lapkričio 2009 - 13:38
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 19, 14:38)
Sveikutes. Paakių kremą rinkdamasi kažkodėl šitas užkliuvo Eye Contour Balm. Gal bandėte? Ar visgi kokį kitą rinktis nuo pirmųjų  raukšlyčių? Ačiū  4u.gif  4u.gif

sitas ir rekomenduojamas nuo pirmuju,naudojau,nieko,toks lengvas,greit susigeria,kvapas nera labai intensyvus,man patiko,bet jau kaip minejau,man patinka Clarins
Atsakyti
Gavau šiandien siuntinuką Clarins, buvau užsisakius paakiams, drėkinantį ir toniką. Na ir aš dabar išbandysiu thumbup.gif
Ir prie visa to gavau dovanų rankų kremą ir "Beauty Flash Balm". Gal žinote kas čia per balzamas?
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 27, 09:51)
Gavau šiandien siuntinuką Clarins, buvau užsisakius paakiams, drėkinantį ir toniką. Na ir aš dabar išbandysiu  thumbup.gif
Ir prie visa to gavau dovanų rankų kremą ir "Beauty Flash Balm". Gal žinote kas čia per balzamas?

sis labai populiarus toks gaivinantis,suteikiantis gaivumo,skaistumo flash'as,ne kiekvienai dienai,bet l tinka pries vakareli,pasimatyma ir visur ten kur reikia gerai atrodyti,visoms amziaus grupems.
p.s.ir ranku kremas labai fainas smile.gif ,bet kur cia tiek dovanu duoda?nors siaip kiek zinau is patirties si kompanija visada palepina savo klientus
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 11 27, 12:45)
sis labai populiarus toks gaivinantis,suteikiantis gaivumo,skaistumo flash'as,ne kiekvienai dienai,bet l tinka pries vakareli,pasimatyma ir visur ten kur reikia gerai atrodyti,visoms amziaus grupems.
p.s.ir ranku kremas labai fainas smile.gif ,bet kur cia tiek dovanu duoda?nors siaip kiek zinau is patirties si kompanija visada palepina savo klientus

Aš užsisakiau kaip minėjau iš intrerneto. Ten perkant 3 Clarinso produktus gauni dovanų šiuos 2 produktus.
O beje tą flash'ą prieš vakarėlį, pasimatymą, tiesiog pasitepti kaip kremuką po makiažu? Ar čia kaip ir kaukytė?
P.S. jau pabandžiau kremukus thumbup.gif thumbup.gif man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 27 lapkričio 2009 - 15:51
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 27, 16:48)
Aš užsisakiau kaip minėjau iš intrerneto. Ten perkant 3 Clarinso produktus gauni dovanų šiuos 2 produktus.
O beje tą flash'ą prieš vakarėlį, pasimatymą, tiesiog pasitepti kaip kremuką po makiažu? Ar čia kaip ir kaukytė?
P.S. jau pabandžiau kremukus  thumbup.gif  thumbup.gif man labai patiko  thumbup.gif

kaip elementarus dieninis kremukas,o as ten jau paziurejau,o kiek kainavo siuntimas?
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2009 11 27, 17:08)
O kiek kainuoja losjonas su spf15 multi activ?  bigsmile.gif nes anytai labai patiko..  ax.gif as jai padovanojau, nes man netiko, drauge parvezus buvo

multi activ as pirkus Lietuvoj,tai kainuoja, atrodo, 219lt,bet tada dar tuerjau nuolaida,tai gavosi pigiau,o kas Jums netiko? is Clarins,tai isgirsi itin retai
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 11 27, 17:22)
multi activ as pirkus Lietuvoj,tai kainuoja, atrodo, 219lt,bet tada dar tuerjau nuolaida,tai gavosi pigiau,o kas Jums netiko? is Clarins,tai isgirsi itin retai



Na paprasciausia ne tai kad pats kremas netiko, gal ne taip issireiskiau.. bet dar per anksti naudot.. nes man 23m.. as supratau kad cia vyresnem 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 11 27, 19:35)
Na paprasciausia ne tai kad pats kremas netiko, gal ne taip issireiskiau.. bet dar per anksti naudot.. nes man 23m.. as supratau kad cia vyresnem  4u.gif  biggrin.gif

na,as taip ir pagalvojau,kad gal dar per jauna,nes sis,taip nuo 30+,nu,dar,jei oda prastos bukles nuo kokiu 26+
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 11 27, 19:37)
na,as taip ir pagalvojau,kad gal dar per jauna,nes sis,taip nuo 30+,nu,dar,jei oda prastos bukles nuo kokiu 26+



Tai taip ir supratau 4u.gif smile.gif sakau, anytai, tai labai patiko wub.gif o as dar turiu meginuka akims valyt dvifazio ir tonika.. tai ir tokie labai faini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 27, 07:51)
Gavau šiandien siuntinuką Clarins, buvau užsisakius paakiams, drėkinantį ir toniką. Na ir aš dabar išbandysiu  thumbup.gif
Ir prie visa to gavau dovanų rankų kremą ir "Beauty Flash Balm". Gal žinote kas čia per balzamas?

Sveikute, gerai,kad gavai ir ta beauty flash balm !!! Tai kauke veidui, bet ja galima naudoti kaip naktini krema, nereikia nuvalyti. Pamatysi kaip pades- super kremukas, man labai patinka, naudoju jau pastariuosius pora metu.
Atsakyti
man clarins firma labai patinka. turejau 2 blizgesiukus . labai svelnus , nelipnus .. dirol.gif
Atsakyti