Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(vetruze @ 2009 10 20, 14:35)
jeigu nuo paakiu kr atsikeliat uztinus,aisku,per daug tepet

Tepu kaip ir visus, nuo kitų tai nebūnu užtinus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 10 20, 15:12)
Tepu kaip ir visus, nuo kitų tai nebūnu užtinus smile.gif

veikliosios medziagos silpnesnes,todel neissaukia patinimu
Atsakyti
noreciau atsiliepimu apie clarins multi active serijos priemones ax.gif man 28, si serija skirta nuo 30, bet jau matau kad reiktu kazko odai pastangrint, ar tiktu sios priemones, iki siol naudojau clarins riebiai odai skirtas priemones, labai patiko, tai bijau kad si multi active nebutu per riebi, ir nekimstu poru unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 10 22, 23:25)
noreciau atsiliepimu apie clarins multi active serijos priemones ax.gif  man 28, si serija skirta nuo 30, bet jau matau kad reiktu kazko odai pastangrint, ar tiktu sios priemones, iki siol naudojau clarins riebiai odai skirtas priemones, labai patiko, tai bijau kad si multi active nebutu per riebi, ir nekimstu poru unsure.gif

drasiai galite naudoti cream-gel arba lotion,tikrai nekims,jie labai malonus naudojimui,kazkada buvo mano kremai nr1,neatmetu galimybes ji veliau ir vel naudoti smile.gif
Atsakyti
o kas tiktu paakiams nakciai pastangrinti is clarins ax.gif juoko raukslyciu truputis yra, bet ir labai jautri mano oda paakiu. idomu ar yra meginuku? praeita karta kai pirkau kristianoj nemazai meginuku visokiu pridejo, tai dabar turiu eye revive beauty flash meginuka- bet kaip suprantu jis rytinis, toks kaip pagrindas istiesinantis lotuliukas.gif siaip labai patinka, malonus. bet noreciau nakciai ko nors

QUOTE(vetruze @ 2009 10 23, 09:42)
drasiai galite naudoti cream-gel arba lotion,tikrai nekims,jie labai malonus naudojimui,kazkada buvo mano kremai nr1,neatmetu galimybes ji veliau ir vel naudoti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 10 23, 22:43)
o kas tiktu paakiams nakciai pastangrinti is clarins ax.gif  juoko raukslyciu truputis yra, bet ir labai jautri mano oda paakiu. idomu ar yra meginuku? praeita karta kai pirkau kristianoj nemazai meginuku visokiu pridejo, tai dabar turiu eye revive beauty flash meginuka- bet kaip suprantu jis rytinis, toks kaip pagrindas istiesinantis  lotuliukas.gif siaip labai patinka, malonus. bet noreciau nakciai ko nors

EYE COUNTOUR BALM softens fine lines,all skin types smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 20, 15:35)
jeigu nuo paakiu kr atsikeliat uztinus,aisku,per daug tepet

Paakių kremukus reikia tepti valandą prieš einant miegoti, kad atsikeltumėte neužtinusi. Jei atsikeliate užtinusi, tai ir yra priežastis. Nes būtent veikliosios medžiagos įeina skirtingos. Taip, kad nekiltų abejonių, kad jis jums netiko reikia tepti valandą prieš einant miegoti visus paakių kremukus 4u.gif

P.S. Dar tiesa, patarkite kas naudojote iš Decleor paakių kremukus, kuris thumbup.gif . Kažkada esu naudojusi mėginukus, man labai Decleor patiko, kažkokį balzamą nakčiai naudojau, paakiams, ir dieninį drėkinantį. Nu super thumbup.gif thumbup.gif . Bet dabar kadangi jau atsiranda tos pirmosios raukšlytės, tai norėčiau kažko, kad jau ir nuo tų raukšlyčių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 10 lapkričio 2009 - 09:33
[quote=giedre-marija,2009 11 10, 10:29]
Paakių kremukus reikia tepti valandą prieš einant miegoti, kad atsikeltumėte neužtinusi. Jei atsikeliate užtinusi, tai ir yra priežastis. Nes būtent veikliosios medžiagos įeina skirtingos. Taip, kad nekiltų abejonių, kad jis jums netiko reikia tepti valandą prieš einant miegoti visus paakių kremukus 4u.gif

o pries dvi valandas galima,nebusiu uztinus
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 11 10, 15:13)
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 10, 10:29)

Paakių kremukus reikia tepti valandą prieš einant miegoti, kad atsikeltumėte neužtinusi. Jei atsikeliate užtinusi, tai ir yra priežastis. Nes būtent veikliosios medžiagos įeina skirtingos. Taip, kad nekiltų abejonių, kad jis jums netiko reikia tepti valandą prieš einant miegoti visus paakių kremukus  4u.gif

o pries dvi valandas galima,nebusiu uztinus

Na pakoreguosiu ne anksčiau kaip prieš valandą g.gif . Jei kažkam nepatiko kaip parašiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 10 lapkričio 2009 - 16:22
[quote=giedre-marija,2009 11 10, 17:21]
o pries dvi valandas galima,nebusiu uztinus
[/quote]
Na pakoreguosiu ne anksčiau kaip prieš valandą g.gif . Jei kažkam nepatiko kaip parašiau unsure.gif
[/quote]
o is kur cia tokia informacija?
Atsakyti
Tikrai daug kur skaiciau apie tai smile.gif kad geriau valanda pries miega tepti, o jus nezinojot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 11 10, 17:35)
Tikrai daug kur skaiciau apie tai smile.gif  kad geriau valanda pries miega tepti, o jus nezinojot? g.gif

nezinojau
Atsakyti