Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Sunreja @ 2009 07 02, 19:16)
Sakot  g.gif  O as kazko i ji itartinai labai ziuriu  doh.gif

Man iš visų ką esu naudojusi, tai šis geriausias, nes toks lengvas, labai malonu teptis juo neapsunkina veido, dar naudoju iš tos pačios serijos ir dieninį tai tikrai labai esu jais patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(rpusevic @ 2009 07 02, 19:21)
Man iš visų ką esu naudojusi, tai šis geriausias, nes toks lengvas, labai malonu teptis juo neapsunkina veido, dar naudoju iš tos pačios serijos ir dieninį tai tikrai labai esu jais patenkinta.


Va va, butent del lengvuo jis man itartinas biggrin.gif Nes visus kitus kiek turejau pries tai, buvo kremai, o cia losjonas, tai atrodo lyg poveikio nedarytu jokio smile.gif
Atsakyti
turiu iš decleor matifying tonika tai labai patinka, tada dar akiu hydra flower drėkinantis kremukas labai geras, bei cleansing gel irgi patiko kad labai švariai prausia ir visiškai nesausina, netempia odelės... taip pat patiko ylang ylang aliejukas bei naktinis balzamas, bei alpha morning drėkinantis kremukas liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 07 02, 20:37)
Va va, butent del lengvuo jis man itartinas  biggrin.gif  Nes visus kitus kiek turejau pries tai, buvo kremai, o cia losjonas, tai atrodo lyg poveikio nedarytu jokio  smile.gif

tai vasarai losjonas dar geriau,o ziemai isigysit krema,poveikis toks pat,tik konsistencija losjono lengvesne
Atsakyti
As turejau Clarins paakiu kremuka - poveikio praktiskai nepajutau, net dar labiau uztinusiais paakiais atsikeliau kelias dienas paeiliui. unsure.gif Sutepaiu paskui ant kuno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 07 04, 23:51)
As turejau Clarins paakiu kremuka - poveikio praktiskai nepajutau, net dar labiau uztinusiais paakiais atsikeliau  kelias dienas paeiliui. unsure.gif Sutepaiu paskui ant kuno  doh.gif

labai abstrakciai parasyta,cia parasyta,bile rasyt,konkretumo!
Atsakyti
O as siandien gavau daug priemoniu is Clarins 4u.gif Advanced extra-firming neck cream, Multi active day lotion( bet cia kazkur skaiciau kad 30-40m moterim? g.gif ), poto Eau Dynamisante Invigorating fragrance( cia kaip suprantu kvepalai, bet labai idomus kvapas..) 4u.gif poto meginukai mazi akiu dvifazio valiklio( super), Lotion tonique sausai ir normaliai odai su ramunelem kiek suprantu, tai ir nieko ir riebiai odai tonikas 4u.gif cia drauge viska lauktuviu parveze.. tai studijuoju dabar biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 07 23, 22:11)
O as siandien gavau daug priemoniu is Clarins  4u.gif  Advanced extra-firming neck cream, Multi active day lotion( bet cia kazkur skaiciau kad 30-40m moterim?  g.gif ), poto Eau Dynamisante Invigorating fragrance( cia kaip suprantu kvepalai, bet labai idomus kvapas..)  4u.gif  poto meginukai mazi akiu dvifazio valiklio( super), Lotion tonique sausai ir normaliai odai su ramunelem kiek suprantu, tai ir nieko ir riebiai odai tonikas  4u.gif  cia drauge viska lauktuviu parveze.. tai studijuoju dabar  biggrin.gif  4u.gif

multi activ,25-30m.merginom,moterim
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 07 24, 10:28)
multi activ,25-30m.merginom,moterim



Tai tinka turbut tada ir man.. 4u.gif nes man jau 24m neuzilgo smile.gif nes butent CIA ir skaiciau, kad tinka 30-40m moterim 4u.gif o pvz ta kaklo krema ne per anksti naudot?
Atsakyti
galiu pasakyt,kad mano veido oda yra problematiska,esu isbandzius daud kremu ivairiu,bet vis nerandu sau tinkamo,visai nesenai sarmoj,pirkdama kauke plaukam,gavau DECLEOR firmos du kremuko bandymukus.vienasEXPRESION DE LAGE,ji jau isbandziau,man patiko ir tiko,jokio riebumo ant veido nelieka,dabar pradesiu kitaNUTRI-DELICE(drekinantis)ziuresim kaip sis,ir manau kad reiks tarp siu apsistoti,nors kaina ju nera maza,bet ka padarysi.O gal esat kuri bandziusi is siu kremuku,gal galetumet parasyt atsiliepimus smile.gif lauksiu.
dar norejau paklausti gal zinot kur galima butu gaut informacijos lietuviu kalba apie sios firmos gaminius,klausiau sarmoj,tai jos neturi jokiu bukleteliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 16 rugsėjo 2009 - 13:03
QUOTE(Benukas @ 2009 07 04, 23:51)
As turejau Clarins paakiu kremuka - poveikio praktiskai nepajutau, net dar labiau uztinusiais paakiais atsikeliau  kelias dienas paeiliui. unsure.gif Sutepaiu paskui ant kuno  doh.gif

As ka tik pabaigiau paakiams kremuka, toki:
Clarins Advanced extra Firming paakiu kremas
user posted image

Tai ispudziai tokie patys doh.gif Uztinus atsikeldavau, poveikio jokio schmoll.gif Visiskai neatitinka aprasymo!
Atsakyti
jeigu nuo paakiu kr atsikeliat uztinus,aisku,per daug tepet
Atsakyti