Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

dar del Clarins savaiminio idegio kremuko- is antro karto nurudino jis man veida gerokai blush2.gif gal net kiek per daug, bet as jo taip storokai uztepiau pries nakti, pagalvojus kad jei is pirmo karto vos mates rezultatas, tai per daug nebus ax.gif dabar jau tikrai kelias dienas netepsiu, ziuresiu kaip nusitrina, ar ne plemais. beje, po nakties veidas nebuvo nei susiriebalaves, nei spuogu neissauke thumbup.gif

nezinau ar kas matysis, bet idedu foto, kokia mazdaug spalva gaunas- tikrai ne oranzine, ir tepasi lygiai, nesidryzuoja, bet kai foto ziuriu, tai manau daug kas sakys kad nieko cia neidegus doh.gif bet pamatytumet mano tikra spalva blush2.gif :



user posted image Click Image to Enlarge Image Hosting
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 12 gegužės 2009 - 19:28
QUOTE(ne mama @ 2009 05 12, 19:04)
nezinau ar kas matysis, bet idedu foto, kokia mazdaug spalva gaunas- tikrai ne oranzine, ir tepasi lygiai, nesidryzuoja, bet kai foto ziuriu, tai manau daug kas sakys kad nieko cia neidegus doh.gif  bet pamatytumet mano tikra spalva blush2.gif :
user posted image Click Image to Enlarge Image Hosting


Ačiū už vaizdinę medžiagą smile.gif
Atrodo, kad gerai pasiskirstė, visur tokia tolygi spalva ir svarbiausia, kad ne oranžinė thumbup.gif
Dėl įdegimo, tai toks tokį supranta, aš pati baltaodė, tai tavo oda man visai nemažai įdegus atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri turit Decleor Aroma Purete serijos fluida, skirta riebiai / misriai odai? Kokie atsiliepimai? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Clarins kuno pieneliai ar kuno kremai patys geriausi ka teko bandyti(kiekvienai dienai)
Atsakyti
na o as ateinu pagirti Clarins Instant light lip perfector blizgiu-nuo stabus wub.gif turiu rozini ir persikini,abiem negaliu atsidziaugt.ir kvapas wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 05 15, 09:09)
Gal kuri turit Decleor Aroma Purete serijos fluida, skirta riebiai / misriai odai? Kokie atsiliepimai?  smile.gif

user posted image

labai patinka. Aplamai man viskas ypatingai patinka 'decleor', bet perejau prie 'clarins' del to,kad tai, mano manymu, lygiaverte kosmetike, kaina tapati bet 'clarins' duoda visokiu dovaneliu, bandymuku... turiu jau kelias rankines, kosmetines, kremukais mama apdovanojau... na, zodziu, palaukiu akciju ir parsinesu krepsi dovanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 02, 19:12)
labai patinka. Aplamai man viskas ypatingai patinka 'decleor', bet perejau prie 'clarins' del to,kad tai, mano manymu, lygiaverte kosmetike, kaina tapati bet 'clarins' duoda visokiu dovaneliu, bandymuku... turiu jau kelias rankines, kosmetines, kremukais mama apdovanojau...  na, zodziu, palaukiu akciju ir parsinesu krepsi dovanu  biggrin.gif


Vis tik apsigalvojau ir nusipirkau Estee Lauder smile.gif
aciu uz atsakyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovkyte @ 2009 06 01, 19:23)
na o as ateinu pagirti Clarins Instant light lip perfector blizgiu-nuo stabus wub.gif turiu rozini ir persikini,abiem negaliu atsidziaugt.ir kvapas wub.gif  wub.gif
user posted image


Sitie blizgiai - tikras geris. Man labai patiko wub.gif tik pirma reikia pabaigt jau turimus doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas naudojat si losjona nakciai? Gavau dovanu, bet nesuprantu, kaip ji tepti?.. blush2.gif

user posted image

Pilnas pavadinimas butu Line Prevention Multi-Active Night Lotion 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 29 birželio 2009 - 13:59
QUOTE(Sunreja @ 2009 06 29, 14:58)
Mergaites, gal kas naudojat si losjona nakciai? Gavau dovanu, bet nesuprantu, kaip ji tepti?..  blush2.gif

user posted image

Pilnas pavadinimas butu Line Prevention Multi-Active Night Lotion  4u.gif

tai yra naktinis losjonas nuo pirmuju senejimo pozymiu,t.y.,nuo 25+,naudoti kiekviena vakara ant svarios odos,lengvas,malonus naudoti,skirtas daugiau misriai odai,labai gera dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 07 01, 09:46)
tai yra naktinis losjonas nuo pirmuju senejimo pozymiu,t.y.,nuo 25+,naudoti kiekviena vakara ant svarios odos,lengvas,malonus naudoti,skirtas daugiau misriai odai,labai gera dovana smile.gif


As kazkaip ipratus buvau prie kremuku, tai man keista, kad uztenka tik losjono blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 06 29, 14:58)
Mergaites, gal kas naudojat si losjona nakciai? Gavau dovanu, bet nesuprantu, kaip ji tepti?..  blush2.gif

user posted image

Pilnas pavadinimas butu Line Prevention Multi-Active Night Lotion  4u.gif

Šis tikras geris, aš sunaudojau tokį jau ne vieną thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(rpusevic @ 2009 07 02, 18:53)
Šis tikras geris, aš sunaudojau tokį jau ne vieną  thumbup.gif .


Sakot g.gif O as kazko i ji itartinai labai ziuriu doh.gif
Atsakyti