Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(metine @ 2009 04 11, 14:46)
As irgi turiu clarins lotus aliejuka, ir Decleor ylang ylang, net nzn kuris geresnis smile.gif

Aš ilgai blaškiausi koki pasilikt,bet pasilikau Clarins ir nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
Na, o as parduotuveje gavau raudonos serijos bandymini Clarins kremuka- zinokit- oda kaip vaskine- lygi, grazi, net atspalvi uzdejo... atrodau puikiai. Tik , aisku, nepirksiu dar kokius 20 metu, bet pabandyt buvo idomu biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas apie Clarins 'High Definition Body Lift' kremuka turi atsiliepimu? Jis kaip ir nuo celiulito yra, bet turejau megineli, tai vistiek sutepiau kaip paprasta krema. Bet oda iskart stangresne atrodo, labai patiko - tik va ryte blauzdas nerealiai niezejo, nes issauseje buvo kaip niekad..... Gal visgi jis tik probleminems vietom skirtas... g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 05 11, 14:47)
O gal kas apie Clarins 'High Definition Body Lift' kremuka turi atsiliepimu? Jis kaip ir nuo celiulito yra, bet turejau megineli, tai vistiek sutepiau kaip paprasta krema. Bet oda iskart stangresne atrodo, labai patiko - tik va ryte blauzdas nerealiai niezejo, nes issauseje buvo kaip niekad..... Gal visgi jis tik probleminems vietom skirtas...  g.gif
user posted image



nu toki brangu krema man butu gaila tept ant blauzdu- ten juk celiulito nera ax.gif siaip paskaiciau veikliasias medziagas- kaip daugelyje anticeliulitiniu kofeinas, ir dar prideta visokiu augalu ekstraktu. siaip man clarins labai patinka veido priemones, bet kunui kolkas per brangi si kosmetika blush2.gif tiesa siandien gavau siuntinuka- uzsisakinejau savaiminio idegio krema ir krempudra, tai dovanu pridejo kosmetine su "toning body balm" 100ml ir tonic bath and shower concentrate 100ml, tai dar neisbandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 05 11, 15:21)
is escentual.com, atejo per savaite kazkur, pudra kainavo 21.53 svaro, tai apie 85lt smile.gif


Ačiū 4u.gif Mano pudra jau į pabaigą, tai turbūt, kad nebemokėsiu Kristutėj 125Lt smile.gif

Gal jau išbandei savaiminio įdegio kremą? Būtų įdomūs atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 11 gegužės 2009 - 19:54
QUOTE(Finna @ 2009 05 11, 20:52)
Ačiū 4u.gif Mano pudra jau į pabaigą, tai turbūt, kad nebemokėsiu Kristutėj 125Lt smile.gif

Gal jau išbandei savaiminio įdegio kremą? Būtų įdomūs atsiliepimai smile.gif



Kalbant apie savaiminius idegio kremus, pati turiu kunui, tai labai fainas. Labai graziai padengia, lygiai, maloniai tepasi ir dar visiskai nesmirdi kaip kiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2009 05 11, 20:05)
Kalbant apie savaiminius idegio kremus, pati turiu kunui, tai labai fainas. Labai graziai padengia, lygiai, maloniai tepasi ir dar visiskai nesmirdi kaip kiti smile.gif


Ar ryški spalva gaunasi po vieno tepimo, ar reikia pateplioti kelis kartus, kad matysųsi rezultatas?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 11, 20:52)
Ačiū 4u.gif Mano pudra jau į pabaigą, tai turbūt, kad nebemokėsiu Kristutėj 125Lt smile.gif

Gal jau išbandei savaiminio įdegio kremą? Būtų įdomūs atsiliepimai smile.gif



isbandziau ax.gif pirkau ji grynai veidui ir dekolte, nes visam kunui tai man biski brangoka- vistik jo ten tik 125ml. kad nesmirdi tai faktas, as tiesiog ziauriai nekenciu visu tu savaiminio idegio losjonu kvapo, tai sitas tikrai to kvapo neturi, kvepia karamele su sokoladu wub.gif tai po vieno karto galiu pasakyt kad jis tikrai nenurudina iskarto schmoll.gif na veida nesunku ir dazniau pasitept, manau po duso dar kart issitepsiu- ziuresiu kokia ryt spalva bus. ant veido tai kazkiek matos toks lengvas parusvejimas, bet va pabandymui kur uzsitepiau ant pilvo tik parsinesus plema, tai praktiskai spalva nepasikeite unsure.gif arba jis toks super gerai issiskirstantis kad ribu nesimato, arba laabai jau lengvai dazantis ax.gif siaip sakau, kadangi pirkau veidui, tai esu patenkinta kad nenudaze iskart- nes kartais bijau teptis tokias priemones ant veido, kad nesokiruociau staigiais savo pokyciais aplinkiniu, bet kunui vistik noris kazko iskart didesni efekta duodancio ax.gif tiesa jis man toks riebokas, nors konsistencija labai maloni vos ne kaip geline tirsta tokia, bet pasedejus man su juo ant veido pora valandu laabai blizget veidas pradejo- tai ziuresiu ar nekims poru- nors raso non comedogenic unsure.gif

as turiu sita:
http://uk.clarins.co...126_30538_30535


tiesa, Finna, kiek laiko tau uzteko krempudros? as savaja turiu pora menesiu, bet ji man per sviesi jau dabar pasidare tai nusipirkau tamsesne, bet siaip tai jauciu kad dar daugiau kaip puse bonkutes tos senosios like ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 11 gegužės 2009 - 20:32
QUOTE(ne mama @ 2009 05 11, 20:25)
1. tai po vieno karto galiu pasakyt kad jis tikrai nenurudina iskarto schmoll.gif  na veida nesunku ir dazniau pasitept, manau po duso dar kart issitepsiu- ziuresiu kokia ryt spalva bus. ant veido tai kazkiek matos toks lengvas parusvejimas <...> siaip sakau, kadangi pirkau veidui, tai esu patenkinta kad nenudaze iskart- nes kartais bijau teptis tokias priemones ant veido, kad nesokiruociau staigiais savo pokyciais  aplinkiniu, bet kunui vistik noris kazko iskart didesni efekta duodancio ax.gif  tiesa jis man toks riebokas, nors konsistencija labai maloni vos ne kaip geline tirsta tokia, bet pasedejus man su juo ant veido pora valandu laabai blizget veidas pradejo- tai ziuresiu ar nekims poru- nors raso non comedogenic unsure.gif

2. tiesa, Finna, kiek laiko tau uzteko krempudros? as savaja turiu pora menesiu, bet ji man per sviesi jau dabar pasidare tai nusipirkau tamsesne, bet siaip tai jauciu kad dar daugiau kaip puse bonkutes tos senosios like ax.gif


1. Man tai tik kremo pliusas, kad nenurudina iš karto, nes tada daugiau tikimybės, kad "įdegis" lygiau pasiskirstys ir nesigaus plėmais smile.gif
Kai ilgiau panaudosi, parašyk kaip jis, ar nekemša porų, ar neriebina odos. Noriu ir aš kokio gero nesmirdančio, lengvai rusvinančio savaiminio įdegio kremo ax.gif

2. Naudoju apie 3mėn., bet tepu kiekvieną dieną. Per tą laiką nebuvo nei dienos, kad netepčiau. Jaučiu, kad dar keliems kartams jos užteks, bet jau pabaiga netoli biggrin.gif

Kokią spalvą dabar pirkai? Anksčiau jei neklystu 3nr. naudojai unsure.gif Man 4nr. jau irgi darosi per šviesus (pradėjau eiti į soliariumą), tai vėl laukia išbandymai, man turbūt nieko nėra baisiau kaip rinktis krempudros spalvą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 11 gegužės 2009 - 22:24
QUOTE(Finna @ 2009 05 11, 23:22)

Kokią spalvą dabar pirkai? Anksčiau jei neklystu 3nr. naudojai unsure.gif Man 4nr. jau irgi darosi per šviesus (pradėjau eiti į soliariumą), tai vėl laukia išbandymai, man turbūt nieko nėra baisiau kaip rinktis krempudros spalvą doh.gif



dabar paemiau 7 numeriuka, labai grazi spalva- as vasara idegus tokia ir bunu ax.gif siemet veida saugau nuo saulutes, uztai ir nusipirkau ta savaimini, kad sulygint spalva su kuno spalva rolleyes.gif uzsitepiau jau antra sluoksniuka- patinka labai kad kremukas turi svelnia spalva, kazkiek matosi kur tepta- ant veido labai gerai pasimato jei kur storiau uztepi, gali iskart istrint smile.gif o kojas nusipurskiau besibaigianciu nivea savaiminiu nu ir smarve doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 11 gegužės 2009 - 22:41
QUOTE(ne mama @ 2009 05 11, 22:40)
dabar paemiau 7 numeriuka, labai grazi spalva- as vasara idegus tokia ir bunu ax.gif  siemet veida saugau nuo saulutes, uztai ir nusipirkau ta savaimini, kad sulygint spalva su kuno spalva rolleyes.gif  uzsitepiau jau antra sluoksniuka- patinka labai kad kremukas turi svelnia spalva, kazkiek matosi kur tepta- ant veido labai gerai pasimato jei kur storiau uztepi, gali iskart istrint smile.gif o kojas nusipurskiau besibaigianciu nivea savaiminiu nu ir smarve  doh.gif  lotuliukas.gif


Aš irgi galvoju apie 7nr., nes buvau gavus mėginuką tokį Kristianoj, tai graži spalva pasirodė. Bet man tada buvo kiek per tamsi, gal dabar bus kaip tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 05 11, 15:50)
nu toki brangu krema man butu gaila tept ant blauzdu- ten juk celiulito nera ax.gif  siaip paskaiciau veikliasias medziagas- kaip daugelyje anticeliulitiniu kofeinas, ir dar prideta visokiu augalu ekstraktu. siaip man clarins labai patinka veido priemones, bet kunui kolkas per brangi si kosmetika blush2.gif  tiesa siandien gavau siuntinuka- uzsisakinejau savaiminio idegio krema ir krempudra, tai dovanu pridejo kosmetine su "toning body balm" 100ml ir tonic bath and shower concentrate 100ml, tai dar neisbandziau ax.gif


As tai kazkaip visai noriu ji isigyt pilna buteliuka - kaina pakankamai didele, bet idomu isbandyt butu. Celiulito nerandu ir ant slaunu, bet toks pastangrinimas, truputi saldymas jauciasi - visai maloniai karsta diena.... ax.gif Nu bet turbut ne pats reikalingiausias daiktas kai nera problemu.... blush2.gif O su slaunim ir rankom, tai sudurniavau - nu nenorejau meginelio palikt kitam kartui - tai iki vakaro siandien jauciu padarinius, blauzdos nerealiai issauseje....
Atsakyti