Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

skaiciau, kad clarins nenaturali kosmetika ir padeda tik tam kartui blink.gif O as naudoju jau pora metu, galbut, kazkas gandus paleido ax.gif
Atsakyti
Norėjau jūsų patarimo. Man 25 metai, oda vietom sausa, vietom normali. Koks kremukas iš Clarins man galetu tikti? Kaip įsivaizduoju reiktu drekinančio, bet jie tiek daug produktu turi, kad nežinau, kuri griebt.. smile.gif Dar mąstau apie Clinique.. Kažin kurie geresni unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2009 03 26, 07:48)
Norėjau jūsų patarimo. Man 25 metai, oda vietom sausa, vietom normali. Koks kremukas iš Clarins  man galetu tikti? Kaip įsivaizduoju reiktu drekinančio, bet jie tiek daug produktu turi, kad nežinau, kuri griebt.. smile.gif Dar mąstau apie Clinique.. Kažin kurie geresni  unsure.gif

Man 30, naudoju drekinamuosius- labai geri. Siuo metu pas mane HydraQuench cooling cream- gel, Arba paziurek is sios drekinamuju serijos
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie CLARINS krem pudra -trully mat?
Atsakyti
Decleor turi daug eteriniu alieju todel kai kurie kremai riebina, kosmetika super tik reikia moketi pasirinkti pagal oda, kosnultantes niekada teisingai neparenka, ir net nepaklausia koks tavo odos tipas, todel dazniausiai gauname produkta kuris mums netinka. Reiketu labai kreipti demesi i odos tipa smile.gif
Atsakyti
gal kas zinote nuo pirmu rauksliu DECLEOR kremuku veidui ar paakiams yra ? bigsmile.gif kokios kainos? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
Pasiskaiciau jusu nuomones ir noriu pareiksti ir savaja: Decleor kaip tik dabar baigineju veido prasukli (toki zalsva rolleyes.gif ) - tai jis labai smagus, nors ir nepigus, bet tikrai geras. Galvoju reikes nusipirkti antra toki pati ar panasu is sios firmos.
O val Clarins matyt visgi yra ne mano firma. schmoll.gif
Esu pirkusi skysta pudra, va tokia:
Clarins Truly matte
user posted image

Bet siek tiek panaudojau ir nusipirkau kita. Gal per skysta pasirode ar pan. Na, bet ateis vasara - galbut ji bus pats tas.

O dar prie kelias savaites nusipirkau (tiksliau Kristianos konsultante ikalbejo mane nusipirkti) Clarins paakiu kauke va tokia:
Clarins skin smoothing
user posted image

Tai ji man visiskai netiko verysad.gif , oda paraudo, pradejo persteti, vos spejau nubegti plauti, gerai, kad turejau raminamaji krema.... o kainavo ji 135 lt doh.gif zodziu, nuvyle mane isgirtasis Clarins.

ps: jei kam tiktu - galiu parduoti ta kauke uz puse kainos, tik viena laseli is jos tepanaudojau.
Atsakyti
QUOTE(emula @ 2009 03 31, 11:06)
Decleor turi daug eteriniu alieju todel kai kurie kremai riebina, kosmetika super tik reikia moketi pasirinkti pagal oda, kosnultantes niekada teisingai neparenka, ir net nepaklausia koks tavo odos tipas, todel dazniausiai gauname produkta kuris mums netinka. Reiketu labai kreipti demesi i odos tipa smile.gif

tikrai ne del eteriniu alieju kremai riebina oda.. eteriniai aliejai yra lengvi ir visiskai neriebus..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 04 09, 10:44)
tikrai ne del eteriniu alieju kremai riebina oda.. eteriniai aliejai yra lengvi ir visiskai neriebus..

Na nepasakyčiau, aliejus visada liks aliejum. Mano oda riebi, tai nekažin ką ir prisitaikau iš Decleoro unsure.gif
Dabar turiu kūno eterinį tą vadinamą aliejų stangrinantį, bet man jis riebus ir nenori padoriai susigert, jaučiu aš tą riebumą nors tu ką g.gif Nors rašo visiems odos tipams.
Bet poveikis tikrai yra thumbup.gif Naudoju sąžiningai - ryte ir vakare jau kokią savaitę, bet pati matau ir stebiuosi, kad šlaunų ir pilvo oda pasidarė lygesnė, spalva vienodesnė ir tokia šiaip gražesnė nei buvo iki šiol. Na tai vardan gero poveikio išgyvensiu ir tą riebumą biggrin.gif Svarbu juk rezultatas 4u.gif
Decleor Aromessence Contour Firming Body Concentrate
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 04 11, 09:11)
Na nepasakyčiau, aliejus visada liks aliejum.

tai taip aliejus aliejui nelygu.. nes buna baziniai aliejai - tokie kaip pvz migdolu, simondsiju, saulegrazu ir t.t. (na tokie kur isgaunami is riesutu ar kitu seklu), ir buna eteriniai - kurie isgaunami is augalu.. bet kalbant apie eterinius, tai jie ne aliejines konsistencijos yra.. ir ju dedasi labai mazai..

Atsakyti
Aš daug esu naudojusi ir Decleor ir Clarins...Dabar is Clarins turiu valančią kaukę,drėkinančia emulsiją wub.gif Clarins lotus aliejuką wub.gif Ką turiu man patinka thumbup.gif O decleor turėjau naktini ylang ylang balzamą tai labai patiko wub.gif Dar aliejuką turėjau mišriai odai,bet įspūdžio nepaliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 04 11, 11:57)
Aš daug esu naudojusi ir Decleor ir Clarins...Dabar is Clarins turiu valančią kaukę,drėkinančia emulsiją wub.gif  Clarins lotus aliejuką wub.gif Ką turiu man patinka thumbup.gif  O decleor turėjau naktini ylang ylang balzamą tai labai patiko wub.gif Dar aliejuką turėjau mišriai odai,bet įspūdžio nepaliko g.gif



As irgi turiu clarins lotus aliejuka, ir Decleor ylang ylang, net nzn kuris geresnis smile.gif
Atsakyti