Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 26, 21:23)
o negi jokiu kt geru jo savybiu nepastebejai apart kvapo? blink.gif  kazkaip moketi uz kremuka tiek pinigeliu jei jis nieko gero neduoda tai nzn, juk raso kad gerai drekina, mazina ratilus tamsius.. to nepastebejote? 4u.gif

Na ratilu as nesu turejus, todel gal ir nepastebejau biggrin.gif O oda visad buvo pas mane nebloga, gal delto,kad visada pirkau gerus kremus g.gif jei nenaudociau tai gal ir pastebeciau. Tiesa, nesenai isbandziau viska ant savo vyro veido ax.gif kaukytes tepiau, dieninius naktinius kremus, viska ka sau, na ir zinot- rezultatas- super thumbup.gif grazuolis pasidare, todel jam kaledu proga dar padovanojau clarins skirta vyrams veidui krema, dabar neisleidziu ryte is vonios,kol pats nepasitepa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kankinu wub.gif ir dabar ziuredama i ji vertinu jo oda lotuliukas.gif
Atsakyti
Naudoju ir Clarins veido prieziuros priemones, ir Decleor, sakyciau tolygiai geros abi firmos. Bet pirma vieta skirciau Decleor turbut. 4u.gif
Atsakyti
Nepastebejau, kad Clarins ir Decleor kokybe skiriasi pirkta LT, Suomijoje ar Singapure. Viskas tas pat...
Atsakyti
Gal esate kuri naudojus Clarins Wonder Length Mascara ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 01 14, 21:18)
Gal esate kuri naudojus  Clarins Wonder Length Mascara  ?

user posted image

GAVAU NAUJAMETINE DOVANA SI TUSA, AKIU KREMA IR AKIU MAKIJAZO VALIKLI, KREMA NAUDOJU, AKIU VALIKLIS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , O SIO TUSO DAR NEBANDZIAU, NES DAR TURIU KITA CLARINSO TUSA... O KOKIA TAVO NUOMONE? AR GERAS?
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 01 16, 00:12)
GAVAU NAUJAMETINE DOVANA SI TUSA, AKIU KREMA IR AKIU MAKIJAZO VALIKLI, KREMA NAUDOJU, AKIU VALIKLIS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , O SIO TUSO DAR NEBANDZIAU, NES DAR TURIU KITA CLARINSO TUSA...  O KOKIA TAVO NUOMONE? AR GERAS?


Mano nuomone kiek pameginau parduotuveje tai geras, netgi labai, bet va dar vis galvoju kaip cia pirkti ar ne, o koki tu turi kita is Clarins tusa? beje ka pati manai apie tavo dabar naudojama Clarins tusa? blush2.gif o kuri akiu valikli naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 01 16, 08:14)
Mano nuomone kiek pameginau parduotuveje tai geras, netgi labai, bet va dar vis galvoju kaip cia pirkti ar ne, o koki tu turi kita is Clarins tusa? beje ka pati manai apie tavo dabar naudojama Clarins tusa?  blush2.gif o kuri akiu valikli naudoji?

tusas taip pat atrodo tik ilgais sereliais, o akiu valiklis ISTANT EYE MAKE-UP REMOVER - HEAVY MAKE-UP SENSITIVE EYES cia viskas buvo viename rinkinyje. Na man tai labai viskas patinka, as aplamai daug visko turiu is clarins nuo galvos iki koju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 05, 21:35)
pries kelias dienas isbandziau Decleor kremuka veidui su vaisiu rugstimis (turejau meginuka).. nu gi visai patiko..  smile.gif
jei neklystu, tai sis:
Decleor DECLEOR Alpha Morning drėkinamasis kremas
user posted image

Kazin, ar tiktu sis kremukas sausai odai?
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 01 15, 00:18)
Gal esate kuri naudojus  Clarins Wonder Length Mascara  ?

user posted image



Man jis nelabai patiko. Greit isdziuvo. Antra karta nebepirkciau.
Atsakyti
Pries menesi nusipirkau Decleor firmos krema - emulsija veidui Vitaroma, tai man labai patiko, veido oda buvo nusausejusi, tai sis kremas atstate odos svytejima smile.gif Turiu paakiams kremuka Harmony, irgi labai patinka, nes paakiai maziau pabrinke. Drekinanti kauke irgi labai patiko, oda lieka tokia labai svelni.
Clarins nesu bandziusi.
Atsakyti
Decleor turiu zele veidui prausti, labai patinka, nuprausia ir tusa nuo akiu ir negriauzia nei kiek, nesausina odos, be to labai ilgam uztenka tikrai verta savo kainos. Dar turejau tonika misriai odai, irgi patiko kiek atsimenu nebuvo lipnumo jausmo nusivalius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumeee @ 2009 02 21, 01:08)
Man jis nelabai patiko. Greit isdziuvo. Antra karta nebepirkciau.


O kur tu buvai pirkus si tusa? unsure.gif gal braskese?
Atsakyti