Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

Dabar kaip tik nusipirkau Clarins Multi-Active Nuit naktinį kremą:

user posted image

Nuostabus thumbup.gif Bent jau man. Puiki tekstūra, smagiai įsigeria, malonus neįkyrus kvapas, veidas atsikėlus skaistus. Kažkada buvau gavusi mėginuką tūbelėje, tai susitepiau ir negalėjau nusiraminti, kol nenusipirkau. doh.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu biggrin.gif
kokios nuomones esat apie va toki kremuka? ar nekemsa poru?
Clarins Hydra-Matte Lotion
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 03 10, 13:38)
nenaudoju dabar  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif
As esu visai patenkinta situ daiktu:
Decleor Aroma Cleanse Matifying losjonas
user posted image
be alkoholio, svariai nuvalo oda, nelimpa, netempia, oda jauciasi gaivi ir svelni. Pirkau kai buvo spec. nuolaida braskese  thumbup.gif

as dar karteli pagirsiu sita losiona thumbup.gif , be alkoholio(nesausina), puikiai nuvalo/gaivina oda, nera jokio lipnumo,oda svelni ir po jo retai tesinori koki krema tept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 04, 09:42)
keliu tema i virsu  biggrin.gif
kokios nuomones esat apie va toki kremuka? ar nekemsa poru?
Clarins Hydra-Matte Lotion
user posted image

esu bandzius (turejau meginuku), tai tuo metu kai mano oda buvo labai riebi, man nepatiko kremas, nes norejosi, kad veida matini islaikytu ilgiau.. bet dabar kai oda mano tapo beveik normali (na aisku truputi riebi), tai gal dabar labiau patiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 04, 08:42)
keliu tema i virsu  biggrin.gif
kokios nuomones esat apie va toki kremuka? ar nekemsa poru?
Clarins Hydra-Matte Lotion
http://www.strawberr...07153580301.jpg


nieko ypatingo mirksiukas.gif ta prasme nei blogas nei geras. yra geresniu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 04, 09:42)
keliu tema i virsu  biggrin.gif
kokios nuomones esat apie va toki kremuka? ar nekemsa poru?
Clarins Hydra-Matte Lotion
user posted image


As neseniai pirkau tiek sita, tiek ir toki Clarins Pore Minimizing seruma
user posted image

Pirkau del to, kad oda laai sausejo (nors ir yra riebi). Tai kol kas visai nieko. Siaip pataria siuos du produktus reikia naudoti kartu.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 11 16, 17:41)

Pirkau del to, kad oda laai sausejo (nors ir yra riebi). Tai kol kas visai nieko. Siaip pataria siuos du produktus reikia naudoti kartu.


as juos abu kartu ir turejau. ir abu pasirode nieko gero. tiksliau sakant, nei vienas nevertas 100 lt. geriau ka nors is decleor aroma purete serijos jamt. beje nei vienas is situ produktu nera skirtas konkreciai sausejanciai riebiai odai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2008 11 16, 19:01)
as juos abu kartu ir turejau. ir abu pasirode nieko gero. tiksliau sakant, nei vienas nevertas 100 lt. geriau ka nors is decleor aroma purete serijos jamt. beje nei vienas is situ produktu nera skirtas konkreciai sausejanciai riebiai odai  mirksiukas.gif


Pradziai pabandysiu situos, o veliau ziuresiu smile.gif Pirkdama rinkausi tarp Decleor ir Clarins. Konsultante man aiskino, kad sitie produktai skirti riebiai odai drekinti g.gif

Beje, o ta Decleor purete serija kokiai odai skirta? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 16 lapkričio 2008 - 18:59
QUOTE(Sky_diver @ 2008 11 16, 18:58)

Beje, o ta Decleor purete serija kokiai odai skirta?  ax.gif


riebiai. ten yra neblogas fluidas ir dar labai geras daiktas- naktinis ylang ylang balzamas. tik nepigus tas balzamas, berods apie 200lt kainavo doh.gif
o siaip uzuojauta del sausejancios riebios odos. zinau ka tai reiskia dry.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2008 11 16, 23:28)
riebiai. ten yra neblogas fluidas ir dar labai geras daiktas- naktinis ylang ylang balzamas. tik nepigus tas balzamas, berods apie 200lt kainavo  doh.gif
o siaip uzuojauta del sausejancios riebios odos. zinau ka tai reiskia  dry.gif


Is Decleoro konsultante man siule ylang ylang aliejuka ir drekinamaji krema. O apie naktini balzama nieko negirdejau smile.gif
Oda sauseja tik rudeni ir ziema, tai nors tiek gerai smile.gif

Beje, o kokia kosmetika, skirta riebiai odai, neteko nusivilti?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 11 17, 09:50)
Beje, o kokia kosmetika, skirta riebiai odai, neteko nusivilti?



neteko nusivilti a-derma (cia labiau alerginei jautriai negu riebiai), avene kai kuriom priemonem (nepamenu pavadinimu) ir chanelio linijai. daugiau kazkaip niekas i atminti neikrito g.gif
Atsakyti
Sveikutes, as naudojau decleor ilga ir dabar pereidineju prie clarins, nes,kiek zinau, kosmetika reik keisti,tai as keiciu. Esu laabai patenkinta , labai geros abi kosmetikos thumbup.gif Tame tarbe pirkausi elizabet arden, bet ji ner tokia gera kaip clarins ax.gif
Atsakyti