Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

Gal kuri naudojate Clarins Ultra-Matte Rebalancing Lotion for Oily Skin? Domina atsiliepimai apie sia priemone
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 03 10, 14:38)
nenaudoju dabar  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif
As esu visai patenkinta situ daiktu:
Decleor Aroma Cleanse Matifying losjonas
user posted image
be alkoholio, svariai nuvalo oda, nelimpa, netempia, oda jauciasi gaivi ir svelni. Pirkau kai buvo spec. nuolaida braskese  thumbup.gif

Aš irgi tokį losjoną turiu thumbup.gif Nusipirkau didelę bonkę 400ml ir nenoriu keisti,jau antrą kartą perku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 28, 10:58)
bigsmile.gif
Pasirodo teisingai rašosi DECLARE pavadinimas  bigsmile.gif

Teisingas pavadinimas DECLEOR g.gif
Atsakyti
Man Decleor paakiu kremukas-gelis thumbup.gif .
Atsakyti
Man Decleor- tai labai tinka veido priežiūrai, o va ko apie Clarins negalėčiau pasakyti.
Tačiau Clarins tai man labai patinka dekoratyvinė kosmetika- ypač lūpų blizgiai, tokie minkšti, švelnūs 4u.gif
Atsakyti
O Clarins paakiu seruma kas nors bandete? g.gif

user posted image
Atsakyti
gal kuri esate bandziusi 4u.gif noreciau atsiliepimu smile.gif Decleor Aroma Cleanse Purete Exfoliante Micro-Smoothing kremas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 07 29, 18:56)
gal kuri esate bandziusi 4u.gif  noreciau atsiliepimu smile.gif
Decleor Aroma Cleanse Purete Exfoliante Micro-Smoothing kremas
user posted image


turiu man patinka , toks kremukas su grudeliais , neastrus bet mano jautrei odai kaip tik tinka
Atsakyti
gal kuri esate bandziusi Ylang Ylang esencija pries kremuka kuria reikia tepti riebei odelei? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 08 01, 10:21)
gal kuri esate bandziusi Ylang Ylang esencija pries kremuka kuria reikia tepti riebei odelei? 4u.gif

cia gal tas aliejukas? tai as kelis kart meginelius turejau, nieko ypatingo.. man ir Decleor ir Clarins Lotus aliejukas labai panasus.. g.gif
pries perkant tai tikrai, meginuka susiveik, Kristianoj tikrai turi..
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 08 01, 10:21)
gal kuri esate bandziusi Ylang Ylang esencija pries kremuka kuria reikia tepti riebei odelei? 4u.gif

gal galima apie ta esencija placiau? koks jos poveikis, nes as turiu labai riebia oda todel noriu kovoti su ja g.gif rolleyes.gif
ir dar norejau pridurti kad esu isbandziusi ir turiu Clarins blakstienu tusa - labai geras daikciukas thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, gal kuri toki dalykeli esate turejusi? kokie butu atsiliepimai... 4u.gif kiek supratau tai cia kunui blush2.gif
Decleor Paris Arome Spa Tonic - Tonifying sausas aliejus
user posted image
Atsakyti
Gaivindama tema noriu jusu atsiliepimu apie si kuno kremuka 4u.gif

Clarins Eau Tranquility Moisturizing kūno losjonas
user posted image
Atsakyti