Įkraunama...
Įkraunama...

Decleor ir Clarins

QUOTE(Katyte1977 @ 2008 02 26, 09:59)
Bandziau sita priemone, man patiko. Labai svelni krutines oda tampa. aisku stebuklu nepadaro ir jei krutine nudribusi, be abejo jos nepakels  unsure.gif

Na taip, stebukla tik chirurgas gali padaryti cool.gif As galvoju ja nusipirkti, po gimdymo panaudot, bent jau aprasyme jos raso, kad ypac tinka po gimdymo smile.gif Po pirmo vaikucio naudojau is Avon krema krutinei, bet nlb man jis patiko ax.gif Tai dabar pradedu zvalgytis i kitus. Sitas brangokas, bet vilioja jis mane labai tongue.gif
Atsakyti
Eveliina, na kaip tau Lotus aliejukas? naudoji?
Atsakyti
as turiu lotus, man labai patinka, ypac naturalus jo kvapas
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 10, 11:54)
as turiu lotus, man labai patinka, ypac naturalus jo kvapas

tai as irgi turiu biggrin.gif bet beveik nebenaudoju.. is pradziu patiko, bet paskui kazkokia keista oda daresi, tai ir nustojau tept kasdien.. dabar tik retkarciais uzsitepu..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 11:53)
Eveliina, na kaip tau Lotus aliejukas? naudoji?

nenaudoju dabar blush2.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif
As esu visai patenkinta situ daiktu:
Decleor Aroma Cleanse Matifying losojonas
user posted image
be alkoholio, svariai nuvalo oda, nelimpa, netempia, oda jauciasi gaivi ir svelni. Pirkau kai buvo spec. nuolaida braskese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 11:57)
tai as irgi turiu  biggrin.gif  bet beveik nebenaudoju.. is pradziu patiko, bet paskui kazkokia keista oda daresi, tai ir nustojau tept kasdien.. dabar tik retkarciais uzsitepu..

as irgi turiu smile.gif rekomendavon kosmetologe, oda atrode baisiai po gydymo, nusausejusi..tai si priemone lb padejo sureguliuoti odos balansa smile.gif lb patiko..apskritai as uz serumus ir aliejukus, nes jie labiau koncentruoti ir padeda isspresti problemas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 11:57)
tai as irgi turiu  biggrin.gif  bet beveik nebenaudoju.. is pradziu patiko, bet paskui kazkokia keista oda daresi, tai ir nustojau tept kasdien.. dabar tik retkarciais uzsitepu..


O kuo tas keistumas pasireiškia? Aš labai noriu orchidee nusipirkti, todėl ir rūpi
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2008 03 11, 10:43)
O kuo tas keistumas pasireiškia? Aš labai noriu orchidee nusipirkti, todėl ir rūpi

kazkokia kieta oda pasidare biggrin.gif kaip krokodilo lotuliukas.gif ne nu aisku ne taip ziauriai..
ir seip riebesne tapo doh.gif
kai nebenaudoju (arba tik retkarciais uzsitepu), tai vel susinormalizavo oda biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos :]

pasipasakosiu savo patirtį. Ji pakolkas tik CLARINS sferoj, nors Decleor žinau taip pat labai gera kosmetika. Tiesiog kosmetologė dave CLARINS du mėginukus, taigi išbandžiau.

Gavau Ultra-Matte Day Concentrate (oily skin) tokį kremuką, ir krem pudros Truly Matte foundation.
Kremukas riebioms/mišrioms vietoms tikrai puikiai tiko, matinė odelė lieka. O krempudra gavau per šviesų atspalvį, tai naudojau kaip pagrindą pudrai, kadangi gydantis ir visa kita.. Patiko, oda matinė ir labai švelni.

Nusprendžiau nusipirkti šiuos du, radau tik krem pudros. Ale konsultantė nelabai tinkamą atspalvį parinko unsure.gif ir nesusidraugauju dabar su šia pudryte..

Gal kas norėtų? Bandyta tik kartą, taigi nauja.

user posted image

Aprašymas čia ->
spalvytė 10- Tender Gold.

Prašau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip jums clarins seseliukai?

user posted image
Atsakyti
Clarins man tiko geriau nei Decleor. Naudoju praktiskai viska is Clarins: dienini ir naktini krema, akiu valikli (Instant Heavy Make up removal), Body Firming cream, peeling cream ir t.t.

mano odai rezultatai buvo akivaizdziai teigiami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 28, 12:55)
kaip jums clarins seseliukai?

user posted image

realiai sitie kazkokie negrazus, net nesinorejo isbandyt
Atsakyti