Įkraunama...
Įkraunama...

Rebefingas, hiperaktyvus, holotropinis kvėpavimas

QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 22, 02:52)
Nu va, ale matai kaip nutiko? Per velai susigriebe... verysad.gif
Gaila moteriskes  g.gif


Kazkaip intensyvaus kvepavimo metu gaunama daugiau deguonies ir vyksta kazkas panasaus i apsinuodijima deguonimi, kinta smegenu ritmas, del to galimi reiskiniai kurie iprastai nepasireiskia, vaizdiniai, garsai ir kt.
Silpnesnes psichikos zmonems kartais tai baigiasi liudnai. deja. sad.gif Nors ka gali zinoti gal su pavaziavosiu stogu jis amzinai laimingas.
Atsakyti
Mieloji Azu, deguoni naudoja visas organzimas, ne tik smegenys... pats faktas, jog taip nutiko, tai rodo tik, kad procesas jau buvo prasidejes, tereikejo ji suaktyvinti ir tai nieko bendro neturi su riberthingu.Esi sukladinta ir klaidini kitus.
Suaktyvinti liga galejo net laiko tekme, ta prasme, kad paprasciausiai atejo tam laikas ir ne-galia manifestavo pilnu pajegumu
Deguonimi apsinuodyti neimanoma, atmink tai
P.S. as tik norejau pasakyti, kad jei moteriske butu anksciau susigriebusi ir atsigrezusi i Dieva, gal butu isvengusi ne-galios... bet dabar to niekada nesuzinosim:)
Atsakyti
Aš turėjau 10 užsiėmimų rebefingą smile.gif Man labai patiko, tikrai nieko toookio labai ypatingo - tiesiog labai didelis palengvėjimas ateina smile.gif Aš ėjau pas labai gerą rebeferę - Loreta Ribokienę, kuri ne tik puikiai praveda patį kvėpavimo procesą, bet ir duoda labai daug patarimų. Tokiems užsiėmimams turi pribręsti arba jų tau turi labai reikėti ax.gif
Atsakyti
Kolosaliai vertinga ir naudinga praktika, thumbup.gif jau ne vieną 1000 metų naudojama Tibete, Indijoje, Nepale ir kt. Ypač budistinėse šalyse.
Norintiems išbandyti šią praktiką siūlyčiau paieškoti meistrų, kurie atlieka tradicinį Tibetietišką Rebiorfingą su mantrom, o ne šiaip skambant relaksacinei ar meditacinei muzikai. Efektas daug didesnis ir stipresnis pasiekiamo efekto išliekamumas.
Atsakyti
QUOTE(tetukas-masažistas @ 2009 02 05, 11:36)
Norintiems išbandyti šią praktiką siūlyčiau paieškoti meistrų, kurie atlieka tradicinį Tibetietišką Rebiorfingą su mantrom, o ne šiaip skambant relaksacinei ar meditacinei muzikai. Efektas daug didesnis ir stipresnis pasiekiamo efekto išliekamumas.

Kur tokį rasti?
Atsakyti
QUOTE(Bite Maja81 @ 2009 02 05, 09:01)
Aš turėjau 10 užsiėmimų rebefingą smile.gif Man labai patiko, tikrai nieko toookio labai ypatingo - tiesiog labai didelis palengvėjimas ateina smile.gif Aš ėjau pas labai gerą rebeferę - Loreta Ribokienę, kuri ne tik puikiai praveda patį kvėpavimo procesą, bet ir duoda labai daug patarimų. Tokiems užsiėmimams turi pribręsti arba jų tau turi labai reikėti  ax.gif


Pas Loretą turėjau 15-a rebefingų, dabar vaikštau pas Marių Daugelavičių- šio rebeferio lygis aukštesnis, patirtis didesnė... ax.gif
Atsakyti
as tai nezinau kaip vadinasi visas tas ka darau as, bet labai gera prasikvepuot. butu gerai padirbet gal ir su rebeferiu... bet cia jau dvasine plotme ir reikia atsargiai...
0 gal kas informacija apie pacius rebeferius irkainas mazdaug galit pasidalint?
Atsakyti
Sveiki smile.gif susidomejau rebefingu ir noreciau ji isbandyti, bet va iskilo klausimeliu...tai gal praktikuojantys si metoda, gales atsakyti 4u.gif jau seniai domejausiu gydomuoju kvepavimu, turbut visiems, kurie nors kiek domisi kvepavimu yra zinomas Buteikos metodas, nes apie ji jau gana seniai galima rasti ivairios informacijos. Taigi sio kvepavimo metodikos (Buteikos), ir ne tik sio, principas yra kvepavimo sulaikymas, cia teigima, jog organizme didejant CO2 koncentracijai zmogus sveiksta ir pan (yra ivairus moksliniai straipsniai, kodel taip vyksta). Taigi, jeigu as teisingai supratau, rebefingas yra beveik priesingas dalykas, t.y. kuo daugiau ikvepti t.y. padidinti deguonies koncentracija...tai va ir suprask zmogau, kaip vis tik reikia kvepuoti, kai vienur raso taip kitur kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2009 11 30, 16:06)
Taigi, jeigu as teisingai supratau, rebefingas yra beveik priesingas dalykas, t.y. kuo daugiau ikvepti t.y. padidinti deguonies koncentracija...tai va ir suprask zmogau, kaip vis tik reikia kvepuoti, kai vienur raso taip kitur kitaip g.gif


Tai kad ne. Rebefingo metu kvėpuojama be tarpų, įkvėpimas ir iškvėpimas to paties ilgumo. (Skirtingi rebeferiai aiškina truputį skirtingai.)
Atsakyti
Holotropinis kvėpavimas (ru)
http://www.t-room.ru/holotrop.html
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 22, 16:23)
Mieloji Azu, deguoni naudoja visas organzimas, ne tik smegenys...
.Esi sukladinta ir klaidini kitus....
....Deguonimi apsinuodyti neimanoma, atmink tai....


Deja pries rasant kad deguonimi neimanoma apsinuodyti , reiketu nors vikipedia paskaityt, o taip pat tai labai aktuali tema narams. O cia istrauka is http://ausis.gf.vu.lt tyrimu:

"Encefalogramos įrašymas
Elektroencefalograma (EEG) yra smegenų bioelektrinio aktyvumo įrašas, gaunamas užrašant biopotencialus elektrodais, pritvirtintais prie tam tikrų taškų galvos odos paviršiaus. Tai užrašomi biopotencialų pokyčiai, susidarantys kaip smegenų neuronų sinapsinių ir kitokių potencialų suma, iki šiol nėra visiškai ištirti. Jie dažnai vadinami smegenų biosrovėmis.

Smegenų biosrovėms būdingas 1-60 Hz dažnis (vyrauja – 10 Hz dažnis), maksimali sąmoningo suaugusio žmogaus biopotencialų amplitudė yra apie 100 μV, o vidutinė gali būti nuo 10 iki 50 μV. Certain characteristics of brain waves are known. Skirtingose smegenų srityse dažnis skiriasi, pavyzdžiui, pakaušinės biosrovės būna žemesnio dažnio, negu kaktinės ir viršugalvinės. Žinoma, kad smegenū biosrovės priklauso nuo amžiaus, juslinio dirginimo, smegenų anatominių pokyčių ir ligų bei bendros fizikocheminės organizmo būklės. Smegenų ritminę veiklą keičia ir gliukozės stygius, apsinuodijimas deguonimi, raminamieji, nes jie keičia neuronų metabolizmą. Savaiminės biopotencialų bangos būna visuomet, net tada, kai žmogus yra be sąmonės, todėl biopotencialų bangų nebuvimas (vadinama „ploščia“ EEG) yra laikomas smegenų mirties požymiu. EEG naudojamos medicinoje smegenų pažeidimams (įskaitant epilepsinius pažeidimus, smegenų infekcijas, pūlinius ir auglius) aptikti ir jų vietai nustatyti."
Atsakyti
man atrodo, kad rebefingo pavojingumas slypi tame, kad nezinai ka isjudinsi ir kai isjudinsi ar turesi kur padeti.
Ir nelabai aisku, kur prasideda ir baigiasi haliucinacija ir realybe. Zmogus gali taip susivelti, kad mazai nepasirodys. Mokytoju tapti gali bet kas... bet ar jis tikrai gali mokyti?

Faktas, kad mes neretai nezinome kaip susitvarkyti su einamo gyvenimo rupesciais, o cia dar isiveliam i praeitu gyvenimu istorijas.

Pats rebefingas tera priemone patekti i "uzribi", kuris, kaip teigia mokytojai yra visiskai saugus, taciau zmogui, kuris susiduria su psichinem problemom jas spresti tenka paciam.
zodziu, "del galimo salutinio poveikio pasitarkite su savo angelu sargu"
lotuliukas.gif
Atsakyti