Įkraunama...
Įkraunama...

LUIVAC Imunitetą stiprinanti priemonė

As pati daznai sergu, rudeni - pavasi praktiskai kas menesi, pastaraji menesi jau ir du kartus susirgau. Nors geriu visokius imuniteta stiprinancius preaparatus, niekas nepadeda. Gydytoja patare Liuvac. Bet ar dabar tinkamas metas pradeti ji gerti?
Atsakyti
Labukas.
Mano sunelis iki 1m6men nesirgo visai, dabar palikes toks sergalinis. Daktaras patare duoti Ribomunyc arba Luivac. Neapsisprendziu kuripirkti. O sakykit jai ji gersim ziemos metu ar bus koks poveikis?
Atsakyti
Sveikos , mums siandiena israse si vaista . Vaikas pradejo eiti i darzeli ir praktiskai istisai serga verysad.gif o dabar ir astriu brinchitu sirgo . Bet sake gerti dabar .tad ziuresim pradesim gerti bent kazkiek suveiktu o tai jau uz galvos imuos unsure.gif
Atsakyti
Pasidalinkit kas nors, kaip juos sugirdote mažiems vaikams?? mano trijų metų bernas pabandė, nesigavo ir daugiau neįkalbu net pabandyti... Pati išgėriau, kad gaila nebūtų biggrin.gif sakau, gal paaugs, gal pavasarį bus pamiršęs... bet gerai pamenu, kad pati išmokau tabletes praryti paauglystėj doh.gif biggrin.gif
Gal vis dėlto galima juos ištirpinti?? g.gif
Atsakyti
Na ka mes pirmaja doze beveik baigem bigsmile.gif rezultatas... 3 sav nesergam thumbup.gif thumbup.gif jei ir toliau taip bus liuks tongue.gif Bande sloga kibti bet lengvai pagijom .o butumem vel sirge jauciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2012 01 24, 17:26)
Na ka mes pirmaja doze beveik baigem  bigsmile.gif rezultatas... 3 sav nesergam thumbup.gif  thumbup.gif jei ir toliau taip  bus liuks tongue.gif Bande sloga kibti bet lengvai pagijom .o butumem vel sirge jauciu doh.gif


Na ir kaip poveikis? Mums gydytoja išrašė gerti dabar, turbūt bandysim g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, kokia naujausia patirtis geriant Luivac? mano dukrytė per du mėnesius turėjo plaučių uždegimą ir du branchitus su obstrukcija... dabar kiekviena sloga eina į kosulį arba nuo slogos springsta skrepliais... eisim rytoj pas savo šeimos gydytoją, prašysiu alergologo ir pulmonologo konsultacijų, visokių tyrimų ir klausiu KĄ DARYT???
Atsakyti
Ar yra siuo metu gerianciu Luivac? ax.gif
Atsakyti
Laba,
Taip, yra. ax.gif
Jau pavargau nuo ligų. Sūnui 11 metų.
Pradėsim nuo pirmadienio luivac, taip pat liepė gerti ir berešo lašus (beres drops). Matysim.
Atsakyti
As irgi pavargau nuo ligu. Tikiuosi, kad pades.
Atsakyti
Oi, as taip pat pavargau.. Mano sunus (3,5) jau sugere antra LUIVAC kursa, bet su paskutinem tabletelem vel susirgo... verysad.gif vasaros viduryje... na kai tokia vasara, tai nereikia ko ir noreti... Zodziu, kol kas poveikio didelio nejauciame.. smile.gif Na gal mazesne temp, nebe 40, o ties 38 apsiribojom.. Bet gal nejauciame 100 proc. poveikio, kad gerem netaisyklingai, nes reikia nuryti nekramcius, o maziui niekaip neiseina.. perkasdavo dazniausiai... g.gif
Beja, daktares pati prasiau recepto, nieko panasaus nebuvo net siulius... Ir pati vedu i drusku kambarius, daktare taip pat niekad nieko nesiulo apart antibijotiku... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Bandysime pradeti LUIVAC, nes jau pirma rugsejo savaite mano mazoji gavo antibiotiku, o po 2 sav. jau vel sloga uzpuole. verysad.gif
Anksciau gerem ribumonyl, bet skirtumo nepajautem, tada salinom adenoidus, bet vel nepadejo verysad.gif
Labai tikiuosi, kad su LUIVAC pavyks isvengti bent antibiotiku...
Atsakyti