Įkraunama...
Įkraunama...

LUIVAC Imunitetą stiprinanti priemonė

Mes gėrėm pernai nuo birželio. Ir šiemet gersim nuo birželio. Taip daktarė liepė. Nes veikt pradės tik rudenį.
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2009 05 04, 18:01)
Mes gėrėm pernai nuo birželio. Ir šiemet gersim nuo birželio. Taip daktarė liepė. Nes veikt pradės tik rudenį.



TAi birzeli gersit, liepos menesi-ne, rugpjuti vel gersit? O tada jau vel tik kitu metu birzelio men?
Atsakyti
o sakykit, mamytes vartojant LUIVAC galima dar duoti vaikui vitaminu ar maisto paildu?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2009 05 04, 20:50)
TAi birzeli gersit, liepos menesi-ne, rugpjuti vel gersit? O tada jau vel tik kitu metu birzelio men?

Na taip smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liud @ 2009 06 08, 15:14)
o sakykit, mamytes vartojant LUIVAC galima dar duoti vaikui vitaminu ar maisto paildu?

Šiaip tai galima. Bet ar verta, kai yra šviežių salotų ir t.t.? g.gif Vitaminus vartojant irgi reikalinga pertrauka mirksiukas.gif
Atsakyti
as geriau,man nepasiteisino schmoll.gif
Atsakyti
Radau straipsnį apie imuniteto stiprinimą.
Ten parašyta ir apie Luivacą - kada vartojamas ir kodėl. Manau bus naudinga paildyti savo turimą info mirksiukas.gif
http://www.ligos.lt/...=...=1&TurID2=3
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 10 17, 16:51)
Radau straipsnį apie imuniteto stiprinimą.
Ten parašyta ir apie Luivacą - kada vartojamas ir kodėl. Manau bus naudinga paildyti savo turimą info  mirksiukas.gif
http://www.ligos.lt/...=...=1&TurID2=3


Siemet pavasari pabandem ir nesergam thumbup.gif
Atsakyti
Neapsikentusi sūnaus begalinių ligų ir aš savo vaikučiui ėmiau duoti Luivac. Galiu pasidžiaugti, kad efektą pajutome jau nuo pirmos tabletės. Šiuo metu varojam antrą kursą. Tikrai mums padeda, vaikas praktiškai nebeserga. Tik norėjau dar pasidalinti su mamytėmis tokia informacija, kurią išgirdau iš savo vaiko gydytojos. Vis dėl to prieš duodant įvairius imunostimuliatorius reikėtų BŪTINAI pasitarti nors su savo gydytoju (to aš nepadariau), nes papasakojo, kad gydytojos praktikoje buvo toks atvejas,kad vaikui norėjusi skirti imunostimuliatorių, tačiau vaiką nusiuntė pas imunologą, o šis padaręs tyrimus nustatė, kad pas vaiką kaip tik yra padidėjęs imunitetas ir tai išaukia ligas blink.gif , o paskyrus imunostimuliatorių iš vis būtų sujaukta imuninė sistema doh.gif . Ir apskritai manau, kad tik retkarčiais sergantiems vaikams tikrai nereikėtų duoti imunostimuliatorių ir apskritai juos vartoti tik tada, kada jau būna išbandyti visi įmanomi kiti imunitetą stiprinantys būdai. Sėkmės visoms mamytėms, gerų ateinančių metelių ir kad visada tie mūsų angelėliai būtų sveiki.
Atsakyti
QUOTE(vaidalapinskiene @ 2009 12 30, 11:03)
Neapsikentusi sūnaus begalinių ligų ir aš savo vaikučiui ėmiau duoti Luivac. Galiu pasidžiaugti, kad efektą pajutome jau nuo pirmos tabletės. Šiuo metu varojam antrą kursą. Tikrai  mums padeda, vaikas praktiškai nebeserga. Tik norėjau dar pasidalinti su mamytėmis tokia informacija, kurią išgirdau iš savo vaiko gydytojos. Vis dėl to prieš duodant įvairius imunostimuliatorius reikėtų BŪTINAI pasitarti nors su savo gydytoju (to aš nepadariau), nes papasakojo, kad gydytojos praktikoje buvo toks atvejas,kad vaikui norėjusi skirti imunostimuliatorių, tačiau vaiką nusiuntė pas imunologą, o šis padaręs tyrimus nustatė, kad pas vaiką kaip tik yra padidėjęs imunitetas ir tai išaukia ligas blink.gif , o paskyrus imunostimuliatorių iš vis būtų sujaukta imuninė sistema  doh.gif . Ir apskritai manau, kad tik retkarčiais sergantiems vaikams tikrai nereikėtų duoti imunostimuliatorių ir apskritai juos vartoti tik tada, kada jau būna išbandyti visi įmanomi kiti imunitetą stiprinantys būdai. Sėkmės visoms mamytėms, gerų ateinančių metelių ir kad visada tie mūsų angelėliai būtų sveiki.

Ir dar vienas patarimas..pabandyti išsiaiškinti ar vaikas neturi autoimuninių ligų,nes jei turi-pradėjus vartot imunostimuliatorius,tos ligos taip paūmės,kad doh.gif doh.gif
Aš visai be imuniteto buvau po n kursų antibiotikų ir infektologė man Luivac išrašė,nors sergu autoimuninėmis ligomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 30, 17:09)
Ir dar vienas patarimas..pabandyti išsiaiškinti ar vaikas neturi autoimuninių ligų,nes jei turi-pradėjus vartot imunostimuliatorius,tos ligos taip paūmės,kad  doh.gif  doh.gif
Aš visai be imuniteto buvau po n kursų antibiotikų ir infektologė man Luivac išrašė,nors sergu autoimuninėmis ligomis  doh.gif


Mes LUIVAC vartojame liepa ir gruodzio menesiais. Pati save daznai pamirstu ir sergu, o mazyle atlaiko viska. Tpfu tphu tphu biggrin.gif Turejome patirties su rimobunl, bet nusivyleme schmoll.gif
Atsakyti
Mes ką tik sugėrėme mėnesio kursą, birželį pertrauką darysim, liepą vėl gersim. smile.gif
Ar yra daugiau vartojančių šiuo metu Luivac?
Atsakyti
Nuo keliu metu galima ji vartuoti?Parasyta nesukramtant nuriti,uzgeriant vandens g.gif dvieju metu vaikas turbut nemoketu to padaryti g.gif
Atsakyti